Rodinný dom | 136 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu moderného štvorizbového rodinn
384,900 € 2830 €/m²
Rodinný dom | 121 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový dvojdom s premyslenou
250,000 € 2066 €/m²
2 izbový byt | 78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom nadštandardný, moderne zariadený dvojiz
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kolískova | 70 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3-izbový
820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,387 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok v meste Gabčíkovo, ktor
145,000 € 105 €/m²
Rodinný dom | 127 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom v obľúben
339,000 € 2669 €/m²
Rodinný dom | 145 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou
299,000 € 2062 €/m²
2 izbový byt | 38.63 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové dvojizbové byty v novom rezidenčn
100,600 € 2604 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného
359,900 € 3599 €/m²
Rodinný dom | Povodská cesta | 102 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojdom, ktorý ponúka ideálne pro
229,000 € 2245 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-iz
190,000 € 1652 €/m²
Priemyselná zóna | Mliečany | 2,852 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok - parcelu registra "C" orná pôda
42 €/m2 42 €/m2
2 izbový byt | 54 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-
120,000 € 2222 €/m²
Rodinný dom | 249 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj príjemný a priestranný päťizbový rodinný dom
670,000 € 2691 €/m²
2 izbový byt | 66.06 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodži
289,900 € 4388 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
190,000 € 1652 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v
156,000 € 1114 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov
196,000 € 3769 €/m²
Rodinný dom | 450 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu, ktorá zaujme
799,000 € 1776 €/m²
Rodinný dom | 106.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v pokojnej, novovybud
269,900 € 2540 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl
230,000 € 3485 €/m²
2 izbový byt | Furdekova | 54.97 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý dvojizbový byt nach
197,000 € 3584 €/m²
Rodinný dom | 102 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený štvorizbový
315,000 € 3088 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s rozlohou 74
156,000 € 2000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.