REWIN I Nadštandardné bývanie s výhľadom v srdci Senca

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 107.58 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výnimočnou atmo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ POSCHODIE bez susedov - 3 izb. 82,54 m2 s loggiou - Líščie nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 82.54 m²

REWIN reality Vám ponúkame VÝHRADNE na predaj tento UNIKÁTNY 3 izbový BYT o výbornej veľkosti,

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,980 € 3756 €/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Majestátny rodinný dom s investičným potenciálom

Reality Senec

Rodinný dom | Senec | 250 m²

REWIN reality Vám REWIN reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, len na skok

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

695,000 € 2780 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 1izbový byt S BALKÓNOM A NÁJOMCOM - REZIDENCIA HLINY

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

sklad, obchod, podnikanie, služby - obec Beckov

Reality Beckov

Komerčná zóna | 1,000 m²

Miesto pre podnikanie, ktoré potrebuje dostupnosť aj reprezentáciu. Projekt PARK BECKOV od spol

Publikované: 26.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

65 €/m2 65 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

V ŠTANDARDE - 4izb. BYT + TERASA - 120m2 a viac - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

4 izbový byt | Vršatecká | 120 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 4 izbový BYT s LOGGIOU a BALKÓN

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 1i. BYT s balkónom - 41,27 m2 - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 1 izbový BYT s BALKÓNOM o výmer

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

Skvelý pozemok na výstavbu – Trenčianska Turná – 5851 m2

Reality Trenčianska Turná

Komerčná zóna | Bánovská | 5,851 m²

REWIN reality Vám Pozemok pre stavbu je v katastrálnom území obce Trenčianska Turná vymedzený p

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REWIN I Garáž v garážovom dome – Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Eisnerova | 16 m²

REWIN reality Vám Ponúkame na predaj garáž nachádzajúcu sa v garážovom dome na Eisnerovej ulici

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

35,000 € 2188 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 2-izbový byt s potenciálom v príjemnej lokalite pri parku – Olbrachtova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 49.56 m²

REWIN reality Vám Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostu

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

224,900 € 4538 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - Krásny 3i byt v centre mesta - Štúrova - Vnútroblok

Reality Nitra

3 izbový byt | Štúrova | 115 m²

REWIN reality Vám ponúka na prenájom krásny veľkometrážny zariadený 3 izbový byt o výmere 115m2

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Po rekonštrukcii, vlastné kúrenie | 2-izbový byt 59 m² | Centrum Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt v samom centre Nitry, na Bernolákovej u

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

160,990 € 2927 €/m²

Novinka
Novinka

Beladice - 800 m2 - Rovinatý, tichá lokalita, všetky IS - Kanalizácia

Reality Zlaté Moravce

Lesná pôda | Beladice | 800 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 800m2 s vlastnou

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

74,900 € 94 €/m²

Novinka
Novinka

Komfortné bývanie v D. Lužnej – zrekonštruovaný RD s veľkým pozemkom

Reality Senec

Rodinný dom | Dunajská Lužná | 140 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj krásny, zrekonštruovaný rodinný dom v Dunajskej Lužnej. Poz

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

359,900 € 2571 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 709 m2 - Čakánková ulica - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čakánková | 709 m²

REWIN reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háj

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 141 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Miloslavovská | 140 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

359,900 € 2571 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový rodinný dom v uzavretom areáli – Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hviezdoslavov | 127 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v novovybudovanom uzavretom rez

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

299,900 € 2361 €/m²

Novinka
Novinka

Priemyselný park Čab - Nitra - 12 km od R1

Reality Čab

Priemyselná zóna | Čab | 133,667 m²

REWIN reality Vám Priemyselná zóna Čab je situovaná v okrese Nitra, cca 12 km od R1 a 5 km od p

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Novinka
Novinka

42 000 m2 - priemyselná zóna Martin - Priekopa

Reality Martin

Priemyselná zóna | 42,000 m²

REWIN reality Vám ponúka pozemok na predaj v priemyselnej zóne vhodný pre výstavbu v priemyseln

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REWIN I Investičný pozemok – Čunovo, Bratislava V

Reality Bratislava-Čunovo

Rekreačný pozemok | Schengenská | 2,357 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj dva slnečné pozemky v tichej a vyhľadávanej lokalite -v mest

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REWIN I Garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Kukučínova | 20 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici.

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

31,000 € 1550 €/m²

Novinka
Novinka

Pri lese, tichá lokalita | Stavebný pozemok 761 m² | Malý Lapáš – Nitra

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová | 761 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš, ul. Vrbová — priamo pri

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

87,500 € 115 €/m²

Novinka
Novinka

VLČKOVCE - nová štvrť - pozemok 700 m2 - všetky IS

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj ideálny pozemok nachádzajúci sa vo Vlčkovciach. LOKALITA: V

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

122,900 € 176 €/m²

Novinka
Novinka

3‑izbový byt s garážou v novostavbe – Trenčín, I. Olbrachta

Reality Trenčín

3 izbový byt | I. Olbrachta | 88 m²

Moderný 3‑izbový byt s garážou v novostavbe – Trenčín, I. Olbrachta Hľadáte nadštandardné býva

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie