PLUS REALITY | Obchodný priestor v Bratislave - mestská časť Kramáre na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stromová | 98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v Bratislave, v obľúb

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Zariadený trojizbový byt s krbom a veľkou loggiou pri Parku Snow v obci Donovaly na predaj !

Reality Donovaly

3 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlový a kompletne zariadený trojizbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

315,000 € 3621 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe VERDENA na predaj!

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 5769 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt vo vyhľadávane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,000 € 1911 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Komfortné bývanie v rodinnom dome s parkovaním a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 75 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Vydrany

160,000 € 2133 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný trojizbový byt s praktickou dispozíciou a loggiou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2050 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v Dunajskej Strede na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

147,000 € 1715 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | Dva rodinné domy na jednom pozemku – ideálne pre viacgeneračné bývanie aj investíciu v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 214 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dv

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

370,000 € 1729 €/m²

PLUS REALITY | Ubytovacie zariadenie s parkovaním a kompletnou vybavenosťou v meste Veľký Meder na predaj !

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,969 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj ubytovacie zariadenie vo Veľkom Mederi, k

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

2,100,000 € 1067 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a parkovaním v meste Bratislava - Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý štvorizbový byt s ve

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

388,000 € 3880 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Komfortné bývanie v novostavbe rodinného domu s parkovaním a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 75 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

170,000 € 2267 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 108.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý pr

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 2313 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 609 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný v n

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

64,000 € 105 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt so súkromnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v uzavretom areáli v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5139 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom s veľkým pozemkom a garážou v obci Mierovo na predaj !

Reality Mierovo

Rodinný dom | 144.73 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Mierovo

210,000 € 1451 €/m²

PLUS REALITY | Zrekonštruovaný trojizbový byt v centre s parkovaním v meste Dunajská Streda na prenájom !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný zrekonštruovaný trojizbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Moderný priestor v budove Gradus v meste Dunajská Streda na prenájom !

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | 10 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom moderný a lukratívny prevádzkový priest

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

350 €/mesiac 35 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov v obci Trstice na predaj

Reality Trstice

3 izbový byt | 59.55 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty v obci Trstice, ktoré bo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Trstice

124,000 € 2082 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Baloň na predaj!

Reality Baloň

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom so štyrmi izb

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Baloň

148,000 € 1138 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom po rekonštrukcii s garážou a pivnicou v obci Topoľníky na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj vkusný a dispozične výborne riešený 4-izb

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,900 € 1000 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v obci Bernolákovo na predaj !

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 72 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom situovaný v ob

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3819 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový trojizbový rodinný dom pri hrádzi s terasou, záhradou a komfortom moderného bývania v obci Dobrohošť na predaj!

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | 97.2 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom s premyslenou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Dobrohošť

240,000 € 2469 €/m²

PLUS REALITY | Nadčasové bývanie s technológiami budúcnosti v srdci Petržalky na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 73.02 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developerský projekt Panónska, ktorý prináša

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

364,449 € 4991 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie