EXKLUZÍVNE | Luxusný komplet zariadený 3 izbový byt | 90 m2 | klima | parking | loggia | pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 66 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt kompletne moderne zariadený v obľúbe

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,900 € 5302 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,990 € 4827 €/m²

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM - VOĽNÝ IHNEĎ, vkusný 2 izbový byt s loggiou a parkovacím státim.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 40 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - 3 mesiace (možnosť aj dlhšieho prenájmu podľa dohody) - vku

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

2-IZB. BYT – BA, BUDOVATEĽSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný zariadený 2-izbový byt v pokojnom prostredí v obľúbenej časti Nivy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

RentHub | moderný 3i byt | parkovanie | novostavba | Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 61 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt v novostavbe Slnečnice, ktorý zau

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

915 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RentHub | priestranný | 2i byt s balkónom | parkovaním | Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RentHub | Útulný 1 izbový byt | s parkovaním | Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

1 izbový byt | Jánošíkovská | 33 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka útulný a praktický 1-izbový byt v Dunajskej Lužnej – váš nový domov!

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný šesťizbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite – Amadeho Kračany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 280 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, svetlý a priestranný 6-izbový rod

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

230,000 € 821 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný päťizbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 243.78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, poschodový päťizbový rodinný

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 939 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový rodinný dvojdom v Gabčíkove na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový rodinný dvojdom, ktorý

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

165,000 € 1375 €/m²

PLUS REALITY | Obchodný priestor v Bratislave - mestská časť Kramáre na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stromová | 98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v Bratislave, v obľúb

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Zariadený trojizbový byt s krbom a veľkou loggiou pri Parku Snow v obci Donovaly na predaj !

Reality Donovaly

3 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlový a kompletne zariadený trojizbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

315,000 € 3621 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe VERDENA na predaj!

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 5769 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt vo vyhľadávane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,000 € 1911 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Komfortné bývanie v rodinnom dome s parkovaním a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 75 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Vydrany

160,000 € 2133 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný trojizbový byt s praktickou dispozíciou a loggiou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2050 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v Dunajskej Strede na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

147,000 € 1715 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | Dva rodinné domy na jednom pozemku – ideálne pre viacgeneračné bývanie aj investíciu v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 214 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dv

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

370,000 € 1729 €/m²

PLUS REALITY | Ubytovacie zariadenie s parkovaním a kompletnou vybavenosťou v meste Veľký Meder na predaj !

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,969 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj ubytovacie zariadenie vo Veľkom Mederi, k

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

2,100,000 € 1067 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie