Rodinný dom | 158 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p
555,000 € 3513 €/m²
4 izbový byt | Frankovská | 122 m²
Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez
690,000 € 5656 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 163 m²
Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so
459,900 € 2821 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 163 m²
459,900 € 2821 €/m²
Rodinný dom | Pri parku | 163 m²
459,900 € 2821 €/m²
2 izbový byt | Kraskova | 62 m²
Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti
275,000 € 4435 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 106 m²
Hľadáte miesto pre firmu, kde nebudete bojovať s parkovacou politikou a kde sa efektívne skĺbi
1,090 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vilová | 19 m²
Hľadáte menší kancelársky priestor, kde budete môcť nerušene pracovať, viesť konzultácie alebo
230 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²
Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len
649,000 € 4491 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 370 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ulici
3,885 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 905 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj veľký pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu priamo
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Kráľa Štefana | 2,180 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci OBID, len niekoľko minút autom
141,700 € 65 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 42 m²
441 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²
Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,
295,000 € 4917 €/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dlhé diely III. | 260 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom situovaný na minimalistick
440,000 € 1692 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč
855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,700 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v
425,000 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mikszáthova | 2,114 m²
137,410 € 65 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 110 m²
1,155 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garáž | Agátová | 320 m²
Garáž je v dobrom technickom stave a má zavedenú elektrinu aj vodu. Garáž, pozemok pod garážou
87,500 € 273 €/m²
2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²
Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-
590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²
Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci
440,000 € 3947 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.