Pozemok na predaj - Závada, okr. Topoľčany

Reality Závada

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 639 m²

Ponúkam na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, v obci Závada, v tichej ulici. Plo

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Závada

33,000 € 52 €/m²

Na predaj stavebné pozemky Partizánske - Malé Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Malé Bielice | 553 m²

Ponúkame Vám na predaj dva stavebné pozemky v Partizánskom v časti Malé Bielice. Veľkosti pozem

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

32,074 € 58 €/m²

Na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením 1305 m2 v Partizánsk

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 1,305 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok, na ktorý je vydané stavebné povolenie na stavbu rodinn

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

153,000 € 117 €/m²

Predaj pozemku 740 m2 na myjavských kopaniciach.

Reality Jablonka

Pozemok pre rodinné domy | Ušiaci | 740 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok na stavbu chaty, chalupy, alebo aj rodinného

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

37,000 € 50 €/m²

Stavebný pozemok Zlatníky

Reality Zlatníky

Pozemok pre rodinné domy | 1,131 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, v obci Zlatníky , v tiche

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

45,000 € 40 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1678 m2 Bošany - Baštín 40 m x 42 m

Reality Bošany

Pozemok pre rodinné domy | Baštín | 1,678 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov s možnosťou rozdeliť

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bošany

65 €/m2 65 €/m2

Pozemky Urmince 1

Reality Urmince

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 500 m²

Ponúkam na predaj pozemok / dva pozemky- pre rodinné domy v obci Urmince, tichá ulica. Na pozem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Urmince

41,000 € 82 €/m²

Pozemok, Novozámocká ul., Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 1,500 m²

Na predaj pozemok v obci Ivanka pri Nitre, Novozámocká ulica - pri hlavnej ceste, výmera 1500 m

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

Cena dohodou

Stavebný pozemok Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Kuzmice, hlavna. Plocha: pozemku 600m2. Rovin

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

48,000 € 80 €/m²

Rovinatý pozemok 17.000 m2 V. Kosihy (Komárno)

Reality Veľké Kosihy

Pozemok pre rodinné domy | 17,000 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, ktorý sa nachádza v katastri obce Veľké Kosihy, okres

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kosihy

Cena dohodou

3 Stavebné pozemky Topoľčany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 709 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok jeden dom priamo v meste Topoľčany na ulici Komens

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

160 €/m2 160 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Veľké Bedzany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bedzany | 583 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 583 m². Pozemok sa nachádza v intravilá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

51,000 € 87 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS :Tento projekt kombinuje moderné bývanie s nerušeným pokojom vidieka. Ponú

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

85,000 € 122 €/m²

Stavebný pozemok Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 1,566 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice okres Topoľčany . Jedná sa o pozemok vho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

13,5a pozemok, Čeladice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²

Predám krásny slnečný pozemok o výmere 1350 m² v tichej časti obce Čeľadice. Pozemok je na zači

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

70,000 € 52 €/m²

Pekný stavebný pozemok Klížske Hradište

Reality Veľký Klíž

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 2,334 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok určený pre rodinný dom v lokalite Veľký Klíž katastrálne

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Klíž

33 €/m2 33 €/m2

Pozemok Nitrianska Streda 2

Reality Nitrianska Streda

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 587 m²

Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitrianska Streda, tichá. Plocha: pozemku 587m2. R

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Streda

47,000 € 80 €/m²

Kúpa - Čeladince - pozemok - starý dom

Reality Čeľadince

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Hľadám pre klienta na kúpu pozemok, alebo pozemok so starým domom v obci Čeladince, okr. Topoľč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Čeľadince

20 €/m2 20 €/m2

Slnečný pozemok 1125 m2 v Nových Sadoch-so stavebným povolením

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | 1,125 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok v tichej časti obce Nové Sady. Cena 109 000

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

109,000 € 97 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1052 m² – Horná Ves, časť Pacov

Reality Horná Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,052 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o výmere 1052 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadáv

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

39,000 € 37 €/m²

Jedinečný stavebný pozemok v ILAVE

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 905 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok o rozlohe 905m2 v tichej lokalite, ktorý je zárov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

171,950 € 190 €/m²

Stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore. Pozemok má rozlohu 600m2 a je mierne

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,500 € 249 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK v novovybudovanej lokalite mesta.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 654 m²

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

233,500 € 357 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ POZEMOK PRE RODINNÝ DOM, OBEC DARGOV

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | Pod Dubinami | 920 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pozemok pre výstavbu rod.domu na pokojnom mieste v bočnej uli

Publikované: 17.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

59,990 € 65 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8540)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie