Na predaj stavebný pozemok vo Veľkých Úľanoch okr.Galanta.

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | 1,841 m²

Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 16 rokov na trhu ponúka Exkluzívne na preda

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 13.02.2025
Pozemky na predaj Veľké Úľany

82,000 € 45 €/m²

GAMA R&F | Stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²

V ponuke GAMA Real & Finance na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie s rozlohou

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

59,800 € 102 €/m²

GAMA R&F | Už len 5 stavebných pozemkov vo Hvozdnici

Reality Hvozdnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,007 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Rreal & Finance na predaj 5 zo 6 stavebných pozemkov v obci Hvozdnica

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Hvozdnica

72 €/m2 72 €/m2

stavebný pozemok 578m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 578 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša do ponuky na predaj slnečný a rovinatý pozemok s vým

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

40,000 € 69 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK na POLOSAMOTE – 2841 m2 Komárno – Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 2,841 m²

STAVEBNÝ POZEMOK na POLOSAMOTE – 2841 m2 Komárno – Vrbová nad Váhom PREDAJ / ELADÁS / SALE 0948

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

30,000 € 11 €/m²

Slnečný pozemok v Lastomíri

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok v obci Lastomír, len kúsok od Michalovce, vhodný na vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

49,990 € 92 €/m²

Pozemok pre rodinný dom v obci Dúbravka

Reality Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,201 m²

Predáme pozemok v obci Dúbravka vzdialenej 15 km od okresného mesta Michalovce situovanom v za

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

31,990 € 15 €/m²

Rozsiahly stavebný pozemok na predaj

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | Hájska | 2,940 m²

Predstavujeme vám rozsiahly 29á pozemok v obci Pata, určený na budúcu výstavbu. Pozemok sa nach

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Pata

200,000 € 68 €/m²

INVESTIČNÝ - pozemok o výmere 9.132 m² - Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,132 m²

AM LIVING realitná kancelária ponúka na predaj jedinečný pozemok s nádherným výhľadom na panorá

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

98,000 € 11 €/m²

AKTUÁLNE - stavebný pozemok 636 m2 - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 636 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj slnečný pozemok vo vyhľadávanej lokalite v N

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

199 €/m2 199 €/m2

Pri lese, tichá lokalita | Stavebný pozemok 761 m² | Malý Lapáš – Nitra

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová | 761 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš, ul. Vrbová — priamo pri

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

87,500 € 115 €/m²

Novinka
Novinka

VLČKOVCE - nová štvrť - pozemok 700 m2 - všetky IS

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj ideálny pozemok nachádzajúci sa vo Vlčkovciach. LOKALITA: V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

122,900 € 176 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v rozvíjajúcej sa lokalite Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 842 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 842 m², nachádzajúci sa priamo v zastavanej časti

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Senec

119,000 € 141 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu Alžbetin Dvor-Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Wienerova alej | 785 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Miloslavov - Alžbetin dvor na výstavbu rodi

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

202,000 € 257 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu RD

Reality Paňovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,020 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Paňovce, pribli

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Paňovce

90,000 € 88 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok - Rožňava

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | 4,550 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj pozemok v meste Rožňava. ⸻ ✅ ZÁ

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

227,500 € 50 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada Betliar- Rožňava

Reality Betliar

Pozemok pre rodinné domy | 5,421 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj veľkú slnečnú záhradu v pokojnej lokali

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

70,000 € 13 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok o rozlohe 1100 m2 v krásnej lokalite Borinka, okres Malacky

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,100 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj pozemok o výmere 1 100 m² v tichej a vyhľadá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

115,000 € 105 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok pri Bratislave v obci Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 722 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok pri Brati

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

309,000 € 428 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

2 pozemky pri lese s krásnym výhľadom v lukratívnej časti Bratislava III - AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pinotová | 842 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj dva vedľa seba priestranné pozemoky s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

620,000 € 736 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok pri Malom Dunaji s chatkou – ideálne miesto na oddych

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domové role | 799 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný pozemok v obľúbenej záhradkárske

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

ID-4057 Stavebné pozemky pri Zemplínskej šírave – len 200 m od vody

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:4057 Ponúkame na predaj atraktívne stavebné pozemky vo vyhľadávanej rekreačnej lokalite pri

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

55,600 € 55600 €/m²

Novinka
Novinka

SKVELÁ cena za stavebný pozemok v L. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Jahodová | 431 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj mierne svahovitý pozemok o výme

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

73,500 € 171 €/m²

Stavebné pozemky s platným územným rozhodnutím -Červená veža

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Beethovenova alej | 590 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, ponúka na predaj pozemky v projekte BEETHOVENOVA ALEJ, s

Publikované: 07.01.2022 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Piešťany

190 €/m2 190 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie