Pozemok pre rodinné domy | Pod vinohradmi | 1,290 m²
NA PREDAJ – dva susediace stavebné pozemky, Pata (okres Galanta) ━━━━━━━━━━━━━━━━━━ Možnosť kú
132 €/m2 132 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 984 m²
PREDAJ – stavebný pozemok, Topoľnica POZEMOK • výmera: 984 m² • tvar: obdĺžnik (šírka 22 m, dĺ
89,000 € 90 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 3,068 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA pre developerský projekt – GALANTA, miestna časť HODY PREDAJ ➡️ Pozemok o výme
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 705 m²
PRR- reality Vám ponúka Na PREDAJ slnečný mierne svahovitý pozemok Na predaj slnečný stavebný p
21,000 € 30 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | x | 2,067 m²
PREDAJ – Stavebný pozemok, Galanta – Kolónia ━━━━━━━━━━━━━━━━━━ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: • Výmera:
130 €/m2 130 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | x | 345 m²
NA PREDAJ – stavebný pozemok 345 m², obec Pata (okres Galanta) ━━━━━━━━━━━━━━━━━━ Vo výhradnom
45,500 € 132 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 959 m²
POZEMOK NA PREDAJ – Vinohrady nad Váhom ━━━━━━━━━━━━━━━━━━ • Výmera: 959 m² • Druh pozemku: zá
95,000 € 99 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlýnska | 1,388 m²
Directreal Fair - Exkluzívne predáme stavebný pozemok so starým domom o rozlohe 1388m2, ktorý
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,117 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Drietoma. Tento slnečný pozemok má rozlohu 3117
150 €/m2 150 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 13,237 m²
Investičná príležitosť: Strategický pozemok v rozvíjajúcej sa lokalite Slatinské Lazy ZNÍŽENÁ
16 €/m2 16 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Mikušovce | 659 m²
Directreal MM - V novej časti obce Mikušovce, ktorá je len na pár krokov od mesta, je na preda
45,000 € 68 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,055 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok 1055 m2 v obci Vinosady s možnosťou individu
189,900 € 180 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 763 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok 763 m² pri jazere v obci Veľký Biel Paramet
99,990 € 131 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok 900 m2 v obci Vinosady s možnosťou individuá
189,900 € 211 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Starolaborecká | 590 m²
Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite mesta Michalovce – na vyh
144,000 € 244 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,021 m²
Hľadáte pekný tichý a slnečný pozemok na rodinný dom v okolí Žiliny? Iba 12 minút od Žiliny po
170 €/m2 170 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočné stavebné pozemky s veľkorys
121,000 € 170 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 633 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia si dovoľuje upriamiť Vašu pozornosť na túto jedinečnú ponuku !! V
195 €/m2 195 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka POZEMOK pre Váš nový domov: - ponúkame Vám pekný Pozemok pre Váš nový
75,000 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Duklianska | 1,273 m²
Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu nového rodinného domu v pokojnej lokalite s výbornou dostup
95,000 € 75 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bielická | 696 m²
Ponúkam na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 700 m² nachádzajúci sa v pokojnej a obľúbe
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Šimonovianska | 1,102 m²
Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 1 102 m² v časti Šimonovany, s možnosťou rozdelenia
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Váhovce | 615 m²
Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 17 rokov na trhu ponúka na predaj Stavebný
83,000 € 135 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,841 m²
Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 16 rokov na trhu ponúka Exkluzívne na preda
82,000 € 45 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.