Nové stavebné pozemky vo Váhovciach. Výstavba ukončená. Kolaudujeme!

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1Ig

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šalgočka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok - Horné Zahorany

Reality Horné Zahorany

Pozemok pre rodinné domy | 2,175 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok na okraji obce Horné Zahorany. Pozemok je vhodný napríklad

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horné Zahorany

35,000 € 16 €/m²

Pripravené pozemky na výstavbu vo Váhovciach. Kolaudujeme!

Reality Dolná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Váhovská | 413 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Streda

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravené pozemky na výstavbu vo Váhovciach. Kolaudujeme!

Reality Váhovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 413 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Váhovce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 709 m2 - Čakánková ulica - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čakánková | 709 m²

REWIN reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 141 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ stavebný pozemok v Ipolytarnóc za 28 000 eur

Reality Ipolytarnóc

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Ipolytarnóc

Na predaj stavebný pozemok v obci Ipolytarnóc, 12 km od Lučenca. Pozemok má 3 420 m2 (18 m šírk

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ipolytarnóc

28,000 € 8 €/m²

NA PREDAJ krásny pozemok na polosamote 23 980 m2

Reality Čelovce

Pozemok pre rodinné domy | 23,980 m²

Na predaj ucelený pozemok s rozlohou 23 980 m2 (viac ako 2,3 ha) v katastrálnom území Čelovce s

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čelovce

38,780 € 2 €/m²

!! NOVÁ CENA !! Na predaj pekný stavebný pozemok s rozlohou 1702m2 v Borčanoch !!

Reality Borčany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,702 m²

!!! POZOR ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame na predaj krásny, slnečný, rovinatý stavebný pozemok o výme

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Borčany

61,272 € 36 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rodinného domu 1099m2 - Rosina

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | 1,099 m²

Na predaj pozemok v Obci Rosina ideálny na výstavbu rodinného domu. Výmera pozemku 1099m2 so ší

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

237,000 € 216 €/m²

CENA DOHODOU!!! Na predaj stavebný pozemok v Obci Melčice-Lieskové časť Dolina

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | 912 m²

Na predaj: Pozemok v lone prírody – Melčice-Lieskové (časť Dolina), len 13 minút od Trenčína P

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

1 € 0 €/m²

BartanusReality - Na predaj pozemok o rozlohe 907m2 pre výstavbu rodinného domu v Novej Dubnici, časť Medové Lúky.

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová | 907 m²

Video prehliadka TU. https://youtu.be/WNF00dVX0XE EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pozemok pre v

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

160 €/m2 160 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

BartanusReality - Na predaj zaujímavý pozemok v obci Svinná pri Trenčíne.

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | svinná | 973 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predajzaujímavý pozemok v obci Svinná, ktorá je situovaná medzi mestami

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

50 €/m2 50 €/m2

Stavebný pozemok Valaliky

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Valaliky | 820 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 820 m² v zastavanom území obce Valaliky,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

159,900 € 195 €/m²

Predaj stavebný pozemok Divín

Reality Divín

Pozemok pre rodinné domy | Divín | 1,000 m²

Máme pre Vás na predaj stavebný pozemok v katastri obce Divín pri vodnej nádrži Ružiná. Dispon

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 27.03.2024
Pozemky na predaj Divín

110 €/m2 110 €/m2

Predaj pozemok 40á, usadlosť pod Donovalmi so starým RD

Reality Staré Hory

Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Staré Hory

145,000 € 35 €/m²

Predaj stavebný pozemok, všetky IS, Lukáčovce

Reality Lukáčovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,439 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Luk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lukáčovce

77,000 € 32 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Stavebný pozemok (1271 m2) vo Veľkom Bieli

Reality Veľký Biel

Pozemok pre rodinné domy | privátna | 1,271 m²

Realitná kancelária Pegas Real Vám ponúka exkluzívny stavebný pozemok vo Veľkom Bieli – priesto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

215,000 € 169 €/m²

Krásny stavebný pozemok Komárno - Dlhá Stráž

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,778 m²

Pegas real vám ponúka na predaj pozemok na bývanie podľa Vašich predstáv v Komárne - časť Nová

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

138,500 € 78 €/m²

FOX - Pozemky so štúdiou na dva dvojdomy, Trnava - Malženická cesta

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Malženická cesta | 1,036 m²

V bezprostrednej blízkosti obchvatu mesta Trnava v napojení na Malženickú cestu ponúkame na pre

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

190 €/m2 190 €/m2

člen NARKS

FOX - Pozemky pre 1 až 3 rodinné domy v obci Budmerice okr. Pezinok

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | J. Holčeka | 732 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj pozemky v intraviláne obce Budmerice. VARIABILITA POZEM

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Budmerice

112,500 € 154 €/m²

člen NARKS

Pozemky na výstavbu rodinných domov – Projekt Zelienky, Spišské Podhradie (Sv. Martin)

Reality Spišské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | Galova | 802 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový domov s krásnym výhľadom na Spišský hrad a pokojom prírody? V rámc

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.10.2025
Pozemky na predaj Spišské Podhradie

Info v RK

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie