Stavebný pozemok, Turčiansky Michal

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Turčiansky michal | 2,142 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Turčianskych Tepliciach - Turčiansky Michal. Pozemok sa n

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

40 €/m2 40 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ ideálny pozemok - 758 m² pri golfe, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | ulica Pri akadémii | 758 m²

Ponúkame na predaj krásny, rovinatý pozemok o výmere 758 m² v skvelej lokalite Hrubá Borša v te

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

280 €/m2 280 €/m2

NA PREDAJ: Stavebný pozemok až 1830m², s potenciálom podnikania, Nováky

Reality Nováky

Pozemok pre rodinné domy | Trenčianska | 1,830 m²

Ponúkame na predaj plnohodnotný, ucelený stavebný pozemok v katastrálnom území Nováky s rozloho

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Nováky

107,000 € 58 €/m²

Stavebný pozemok v centre Ilavy na predaj

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Košecká | 878 m²

Ponúkame na predaj pozemok v centre Ilavy o celkovej výmere 878m2 určený územným plánom na výst

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Ilava

49,000 € 56 €/m²

Na predaj pozemok v obci Zemplínske Hradište

Reality Zemplínske Hradište

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predáj pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Zemplínske Hradišt

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Pozemky na predaj Zemplínske Hradište

27,000 € 27 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok na výstavbu domu v Obci Nededza

Reality Nededza

Pozemok pre rodinné domy | 759 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obci Nededza pri Žiline, situovaný v tichej bočnej ulici

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nededza

174,570 € 230 €/m²

Stavebný, rovinatý pozemok na predaj Šumiac s IS ! 940m2

Reality Šumiac

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 940 m²

Tradičná architektúra , drevené domy, zachovaná kultúra Šumiac - poklad ukrytý pod Královou

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Šumiac

60,000 € 64 €/m²

Pozemok na predaj v obci Návojovce 1000m2

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v srdci obce Návojovce (Partizánske) s rovinatým te

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

105 €/m2 105 €/m2

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v Klasove

Reality Klasov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 607 m²

Ponúkam Vám stavebné pozemky AGROLAND Klasov pre rodinné domy v centre obci Klasov. (www.byvani

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Klasov

69,612 € 115 €/m²

AZ. Predaj stavebného pozemku s výmerou 1287 m² v obci Zvončín s nádherným výhľadom na Karpaty

Reality Zvončín

Pozemok pre rodinné domy | 1,287 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vášho vysnívaného rodinného domu v pokojnej a malebnej lokali

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

179,900 € 140 €/m²

AZ. Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebné pozemky s možnosťou okamžitej výstavby v Špačinciach

Reality Špačince

Pozemok pre rodinné domy | 501 m²

Radi by sme Vám ponúkli stavebné pozemky s výbornou dostupnosťou a možnosťou okamžitej výstavby

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Špačince

114,900 € 229 €/m²

AZ. Veľkorysý pozemok o výmere 998 m2 v obci Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | 998 m²

Vážení zákazníci, hľadáte vhodný pozemok na Váš vysnívaný rodinný dom? Pozemok, ktorý má ideáln

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

Cena dohodou

AZ. STAVEBNÝ pozemok 615m2 v okr. Piešťany /Voda, Elektrina, Kanalizácia, Cesta, Osvetlenie/

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 615 m²

V projekte REZIDENCIA VESELE realitná kancelária Andel&Zachar. ponúka na predaj stavebný pozemo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

73,800 € 120 €/m²

AZ. Na predaj pozemok určený na stavbu v Novej Vsi nad Váhom

Reality Nová Ves nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,098 m²

Do ponuky nám pristál krásny kus zeme, na ktorom môže vyrásť vaša nová nehnuteľnosť. Krásny poz

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Ves nad Váhom

154,500 € 141 €/m²

AZ. Stavebný pozemok pri PN s inžinierskymi sieťami od 500 m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Projekt Rezidencia Veselé Dispozícia: O pozemku Pozemok sa nachádza v projekte REZIDENCIA VES

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Piešťany

65,000 € 130 €/m²

AZ. AZ. Pozemok so stavebným povolením

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením na výstavbu moderného rodinného domu pripojený na všetk

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

119,800 € 223 €/m²

AZ. Predaj slnečného stavebného pozemku o výmere 805m² v tichej lokalite v obci Sereď

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | 805 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj krásny, slnečný, rovinatý stavebný pozemok o výmere 805m² v ti

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

145,000 € 180 €/m²

AZ. Predaj stavebného pozemku o výmere 827m² v tichej ulici v obci Vinohrady n./Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 827 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj krásny, slnečný, rovinatý stavebný pozemok o výmere 827m² v t

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

135,000 € 163 €/m²

EXKLUZÍVNE Pozemok, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 380 m²

Vo výhradnej spolupráci Vám ponúkame na predaj krásny pozemok v obci Kysucké Nové Mesto. Pozem

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

39,900 € 105 €/m²

RealityZopos ponúka pozemok v krásnom prostredí obce Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,850 m²

RealityZopos ponúka na predaj rozsiahly pozemok v krásnom prostredí obce Lysá pod Makytou, v ča

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

33,900 € 12 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v Klasove

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

Publikované: 22.09.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

69,612 € 115 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK NA LIPTOVE V KRÁSNEJ TICHUČKEJ LOKALITE ZA NEUVERITEĽNÚ CENU !

Reality Bukovina

Pozemok pre rodinné domy | 1,676 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V MALIČKEJ LIPTOVSKEJ OBCI OBKLOPENEJ NÁDHER

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bukovina

35 €/m2 35 €/m2

Stavebný pozemok so základovou doskou – Oščadnica, všetko vybavené! (341-P)

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | 417.5 m²

Hľadáte pozemok, na ktorom môžete okamžite začať stavať bez nekonečného behania po úradoch? Pre

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

89,000 € 213 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočné miesto na bývanie aj podnikanie vo Veľkej Lomnici, 1036 m2

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 1,036 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte kvalitné bývanie, podnikanie a jedinečnú tatranskú atmosféru? Tento

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

119,000 € 115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Upresniť hľadanie