Predáme stavebný pozemok určený na bývanie v rodinných domoch blízko Trenčína

Reality Adamovské Kochanovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,321 m²

Nonstop reality ponúka na predaj pozemok v obci Adamovské Kochanovce neďaleko od Trenčína. Je t

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Adamovské Kochanovce

36 €/m2 36 €/m2

Predaj stavebnýchch pozemkov v Trenčianskej Teplej, časť Príles

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Ponúkamne Vám na predaj stavebné pozemky o výmere cca 700 m². Rozmery pozemkov sú cca 46x16m. P

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

135 €/m2 135 €/m2

Stavebný pozemok 950m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 950 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 950m2, ktorý sa n

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

25,000 € 26 €/m²

TUreality ponúka na predaj lukratívne pozemky V Novej Lesnej

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 690 m²

TUreality ponúka na predaj 4 stavebné pozemky o výmere cca 690-720 m² nachádzajúce sa v katastr

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

160 €/m2 160 €/m2

Pozemok MODRA - Predaj 1209 m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Ferdinanda Píseckého | 1,209 m²

POZEMOK MODRA Ponúkame na predaj pozemok 1209 m2 v meste Modra pri novovybudovanej lokalite, u

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Modra

185,000 € 153 €/m²

NA PREDAJ, Investičný pozemok 4540m2 v Bytči

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 4,540 m²

Na predaj investičný pozemok vo výhľade územného plánu v okrajovej časti mesta Bytča. Pozemok m

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

81,720 € 18 €/m²

Slnečný pozemok v obci Bunde na predaj

Reality Chminianska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 575 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o výmere 575 m², nachádzajúci sa v tichej a príjemnej

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Chminianska Nová Ves

37,000 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov

Reality Čečejovce

Pozemok pre rodinné domy | 58,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov (IBV) a občians

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.03.2026
Pozemky na predaj Čečejovce

Cena dohodou

Pripravené pozemky na výstavbu vo Váhovciach. Kolaudujeme!

Reality Dolná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Váhovská | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1Ig

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Streda

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravené pozemky na výstavbu vo Váhovciach. Kolaudujeme!

Reality Váhovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 413 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Váhovce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové stavebné pozemky vo Váhovciach. Výstavba ukončená. Kolaudujeme!

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 413 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šalgočka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Šintava

Pozemok pre rodinné domy | Pivovarská | 413 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šintava

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v Ilave

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Kpt. Nálepku | 872 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Ilave, na ulici kpt. Nálepku. Pozemok o výmere 872 m2, ro

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Ilava

123,000 € 141 €/m²

Na predaj stavebný pozemok

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Mlynárska | 2,628 m²

Ponúkam Vám na predaj stavebný pozemok v obci Jelka v časti Nová Jelka. IS na pozemku (studňa

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Pozemky na predaj Jelka

65 €/m2 65 €/m2

Na predaj pozemok v Závadke.

Reality Závadka

Pozemok pre rodinné domy | Závadka | 2,334 m²

Pozemok sa nachádza v intraviláne obce, čo zaručuje ľahký prístup ku všetkým miestnym službám a

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Závadka

37,000 € 16 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v Humennom.

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 2,300 m²

🏡 Exkluzívny stavebný pozemok na predaj – Gaštanová ulica, Humenné! Ponúkame na predaj prie

Publikované: 22.02.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok na Liptove, Liptovské Kľačany

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 18,587 m²

RK Beňo reality Vám ponúka stavebný pozemok na Liptove, uprostred Liptova v obci Liptovské

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

21 €/m2 21 €/m2

EXKLUZÍVNE Stavebný pozemok, Dlhé Pole

Reality Dlhé Pole

Pozemok pre rodinné domy | 590 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v malebnej obc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dlhé Pole

25,000 € 42 €/m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok v intraviláne obce Poruba (okres Prievidza) – 449 m²

Reality Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 449 m²

Hľadáte pozemok na výstavbu rodinného domu v pokojnej, obľúbenej a krásnej podhorskej obci? Ren

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Poruba

40,500 € 90 €/m²

PREDAJ: Posledné slnečné pozemky "typ B" – ideálne miesto pre váš nový dom, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 690 m²

NA PREDAJ – EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY Ponúkame atraktívne stavebné pozemky v prémiovej rezid

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

180 €/m2 180 €/m2

Stavebný pozemok – Unikátna poloha, Park Strážske- ZĽAVA 7.000,-EUR

Reality Strážske

Pozemok pre rodinné domy | Pri parku | 575 m²

Z projektu 10 krásnych parciel zostáva už len jeden voľný pozemok - dopredaj! Výmera: 575 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Strážske

47,900 € 83 €/m²

TOREA - STAVEBNÝ POZEMOK 824 m2 - VINOSADY, OKRES PEZINOK

Reality Vinosady

Pozemok pre rodinné domy | Modranská | 824 m²

VŠETKY INŽ. SIETE, POKOJNÁ RODINNÁ LOKALITA Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Vinosady

215,000 € 261 €/m²

člen NARKS

Bývanie nad Kaštieľom - najkrajšie stavebné pozemky na Orave - Vyšný Kubín

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 800 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou moderného rezidenčného projektu Bývanie na

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

Info v RK

Pozemok na výstavbu rodinného domu | 800 m² | Žarnov

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame na predaj developerské pozemky o výmere 800 m², ktorý predstavuje skvelú investičnú pr

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žarnov

36,790 € 46 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie