Na predaj rovinatý pozemok v obci Šútovo

Reality Šútovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 11,409 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rovinatý pozemok v obci Šútovo. Pozemok je výborne dostupný pro

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šútovo

155,000 € 14 €/m²

Na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v lokalite Stupné

Reality Stupné

Pozemok pre rodinné domy | - | 656 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemky v atraktívnej lokalite Stupné. K dispozícii sú štyri ro

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stupné

Cena dohodou

Na predaj pozemok v lokalite Pochabany

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | - | 854 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v pokojnej lokalite P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

45,000 € 53 €/m²

Na predaj veľkorysý pozemok v obci Šarišské Sokolovce

Reality Šarišské Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 900 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý, slnečný, rovinatý pozemok s viacerými možnosťami výs

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Sokolovce

44,100 € 49 €/m²

Na predaj pozemok s výhľadom na Tatry v obci Mlynica

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | - | 578 m²

Moderný maklér ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok o výmere 578 m² v obľúbenej podtatra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

59,999 € 104 €/m²

Na predaj pozemok vo Vinohradoch nad Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,211 m²

Moderný maklér ponúka na predaj investičný pozemok v obci Vinohrady nad Váhom. Pozemok má rozlo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

129,000 € 58 €/m²

Na predaj stavebné pozemky v obci Macov

Reality Macov

Pozemok pre rodinné domy | - | 950 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Macov. Parcely majú spoločnú príjazdovú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Macov

130 €/m2 130 €/m2

Na predaj investičný pozemok v rozvíjajúcej sa lokalite Lysica

Reality Lysica

Pozemok pre rodinné domy | 574 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v pokojnej okrajovej časti

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lysica

Cena dohodou

Na predaj pozemok v Pochabanoch

Reality Pochabany

Pozemok pre rodinné domy | - | 865 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Pochabany v okrese Bánovce nad Bebravou, ktorý j

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pochabany

40,000 € 46 €/m²

Na predaj pozemok na rekreačné využitie, Sedliacka Dubová

Reality Sedliacka Dubová

Pozemok pre rodinné domy | - | 11,937 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Sedliacka Dubová. Pozemok je evidovaný ako parce

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sedliacka Dubová

10 € 0 €/m²

Na predaj pozemok v lokalite Beluša, časť Hloža Podhorie

Reality Beluša

Pozemok pre rodinné domy | - | 642 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Beluša. Nachádza sa v zastavanej časti medzi rod

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beluša

44,900 € 70 €/m²

Na predaj investičný pozemok so súkromným vstupom v Hradišti

Reality Hradište

Pozemok pre rodinné domy | - | 14,478 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rovinatý pozemok v obci Hradište, okres Partizánske. Pozemok sa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hradište

11 €/m2 11 €/m2

Na predaj pozemok v obci Uhrovec

Reality Uhrovec

Pozemok pre rodinné domy | - | 944 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v lokalite Uhrovec. Pozemok disponuje ideálnymi paramet

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Uhrovec

65,000 € 69 €/m²

Prašice - starý vidiecky dom s veľkým pozemkom na predaj

Reality Prašice

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,294 m²

Ponúkame Vám na predaj starý vidiecky dom v obci Prašice, v rekreačnom území Duchonka, na pekn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prašice

68,000 € 30 €/m²

Na predaj pozemok s projektom výstavby chát v Modrovej

Reality Modrová

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,248 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rozsiahly rekreačný pozemok s projektom výstavby 7 luxusných ch

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

300,000 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok so stavebným potenciálom, Kanaš-Veľký Šariš

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | - | 465 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rovinatý pozemok o výmere 465 m², situo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

27,900 € 60 €/m²

Na predaj veľkorysý pozemok pre rodinný dom v obci Heľpa

Reality Heľpa

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,020 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý pozemok pre rodinný dom v obci Heľpa. Pozemok sa nach

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Heľpa

73,000 € 72 €/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,120 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,274 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj stavebný pozemok s ELEKTRICKOU prípojkou v Lehniciach

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | - | 778 m²

Moderný maklér ponúka na predaj jeden z POSLEDNÝCH pozemkov v Masníkove, ktorý má vlastnú ELEKT

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

69,000 € 89 €/m²

TOP STAVEBNÝ POZEMOK: všetky IS + súkromie | Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 781 m²

Stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu v tichej a zastavanej lokalite.

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

188,000 € 241 €/m²

Stavebný pozemok v obci Ľubica na predaj

Reality Ľubica

Pozemok pre rodinné domy | 577 m²

Rovinatý, slnečný pozemok bez susedov s výmerou 577 m² (cca 13 × 44 m) je ideálnym základom pre

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Ľubica

58 €/m2 58 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA - Stavebný pozemok v Beloveži

Reality Beloveža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,243 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Beloveža, len 9 km od Bardejova. Poz

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Beloveža

21 €/m2 21 €/m2

Pozemok v ÚP pre výstavbu RD – Fintice

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 1,407 m²

VÝRAZNA ZĽAVA: Pozemok v ÚP pre výstavbu RD – Fintice Hľadáte istotu a zhodnotenie? Divízia BR

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

87.91 €/m2 88 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie