NÁDHERNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V TESNEJ BLÍZKOSTI LESA V DÚBRAVKE

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Tavaríkova osada | 1,299 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny stavebný pozemok, Ružomberok

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Vlkolínec | 554 m²

ZNÍŽENÁ CENA - Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 554m2, nachádzajúci sa na u

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

75,000 € 135 €/m²

Na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 5196 m2 s IS

Reality Slatinské Lazy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,196 m²

Ponúkam na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 5196 m2. Na pozemok je vydaná územno-plánov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Slatinské Lazy

122,900 € 24 €/m²

Pozemok na stavbu rodinného domu alebo chaty

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúknite na predaj pozemok v okolí Bytče, Žiliny alebo Kysuckého Nového Mesta. Pri väčšej výme

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na kúpa Bytča

Cena dohodou

Stavebný pozemok Bytča s projektom RD - ul. Družstevná s IS a krytým bazénom

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 630 m²

Stavebný pozemok so všetkými IS Bytča – lokalita Rybníky – ul. Družstevná – na predaj je pekný

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

125,000 € 198 €/m²

Na predaj stavebný pozemok – 23 árov, obec Kútniky

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,288 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 23

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Kútniky

60 €/m2 60 €/m2

OCCAM I Dopyt: Pozemok s „dušou" v Pezinku alebo Modre

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta výnimočný pozemok v lokalite Pezinok alebo Modra – miesto, ktoré

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

OCCAM I Hľadám stavebný pozemok pre klienta – Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Kalinkove o veľkosti okolo 700m2.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na kúpa Kalinkovo

Cena dohodou

PRÉMIOVÁ PONUKA: Stavebné pozemky 631 m² v srdci Liptova – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 631 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov alebo rekreačné sídlo s garanciou kvality a právnej č

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

190 €/m2 190 €/m2

EXKLUZÍVNE: Stavebné pozemky s panoramatickým výhľadom – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Tím VICTORY REALITY vám ponúka jedinečnú investičnú a rezidenčnú príležitosť v srdci Liptova. N

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

190 €/m2 190 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK - HORNÁ KRUPÁ

Reality Horná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,072 m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Horná Krupá, v novovznikajúcej štvrti s viacerými pr

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

84,900 € 79 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Slnečný, rekreačný pozemok v Dechticiach!!

Reality Dechtice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 790 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pekný pozemok o výmere 790 m2, v obci Dechtice, iba 20 km od

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dechtice

28,000 € 35 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Veľký, slnečný pozemok s potokom v Dolnej Krupej

Reality Dolná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Podhájska | 5,395 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nádherný, jedinečný pozemok o výmere necelých 5400m2 v obci D

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Krupá

198,000 € 37 €/m²

REZERVOVANÉ! Pozemok v novovybudovanej lokalite so stavebným povolením

Reality Slovenská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 487 m²

Ponúkame na predaj slnečný , rovinatý stavebný pozemok s výmerou 487 m², nachádzajúci sa v poko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Slovenská Nová Ves

87,660 € 180 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOREAL / NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI ČERVENÍK, OKRES HLOHOVEC

Reality Červeník

Pozemok pre rodinné domy | Miloslava Hurbana | 598 m²

DOREAL REALITNÁ KANCELÁRIA ponúka na predaj stavebný pozemok ( 598m2) pre rodinný dom v obci Če

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Červeník

115,000 € 192 €/m²

Na predaj investičný pozemok v Chmeľove

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,805 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý, slnečný investičný pozemok v obci Chmeľov, vhodný na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Skalité

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,383 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1383 m², situovaný v obľú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

80,000 € 58 €/m²

Na predaj stavebné pozemky na Balatone-Építési telek eladó.

Reality Vonyarcvashegy

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Vonyarcvashegy | -

Moderný maklér ponúka na predaj 7 stavebných pozemkov situovaných pod lesom v tichej a vyhľadáv

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vonyarcvashegy

130,000 € 186 €/m²

Na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obci Sokolovce

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 516 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obci Sokolovce, vz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

54 €/m2 54 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Sekule - Štrkovňa Lúčky

Reality Sekule

Pozemok pre rodinné domy | - | 395 m²

Moderný maklér ponúka na predaj perspektívny stavebný pozemok v obci Sekule, situovaný v obľúbe

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sekule

67,000 € 170 €/m²

Na predaj pozemok so stavebným potenciálom, Kanaš-Veľký Šariš

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | 465 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rovinatý pozemok o výmere 465 m², situo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

27,900 € 60 €/m²

Na predaj pozemok s panoramatickým výhľadom v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | - | 660 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rovinatý pozemok s panoramatickým výhľadom v obci Jablonové. Po

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

Cena dohodou

Na predaj pozemok pripravený na výstavbu v Pate

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | - | 714 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu v obľúbenej obci Pata.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pata

77,000 € 108 €/m²

Na predaj nadštandardný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Trnavy

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 831 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok v lokalite Cukrová v Trnave s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

306,690 € 369 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23090)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Upresniť hľadanie