Na predaj pozemok s potenciálom výstavby v obci Vlčkovce

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | 903 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Vlčkovce, ktorý predstavuje výbornú príležitosť

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

142,900 € 158 €/m²

Na predaj pozemok v lokalite Karlová

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,091 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v lokalite Karlová, ktorý je schválený v územnom pláne

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

140,000 € 67 €/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,556 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,696 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj atraktívny pozemok v povodí Malého Dunaja

Reality Blahová

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 423 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny súkromný pozemok v nádhernom prostredí pri Malom Du

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Blahová

32,000 € 76 €/m²

Na predaj atraktívny pozemok v povodí Malého Dunaja

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | - | 423 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

32,000 € 76 €/m²

Na predaj pozemok v obci Veľké Držkovce

Reality Veľké Držkovce

Pozemok pre rodinné domy | 790 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Veľké Držkovce. Pozemok sa nachádza v intravilán

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Držkovce

43,900 € 56 €/m²

Na predaj pozemky v obci Dvorec

Reality Dvorec

Pozemok pre rodinné domy | - | 900 m²

Moderný maklér ponúka na predaj perspektívne stavebné pozemky v obci Dvorec, ktoré sú ideálnym

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dvorec

60 €/m2 60 €/m2

Na predaj pozemok so schváleným projektom v obci Pôtor

Reality Pôtor

Pozemok pre rodinné domy | - | 61,641 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Pôtor v okrese Veľký Krtíš. Pozemok je vedený ak

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pôtor

2.5 €/m2 3 €/m2

Na predaj pozemok v obci Šútovo

Reality Šútovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,610 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v lokalite Šútovo. Rozloha pozemku je 1 610 m², s pribl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šútovo

39,900 € 25 €/m²

Na predaj investičný pozemok v Chmeľove

Reality Chmeľov

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,805 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý, slnečný investičný pozemok v obci Chmeľov, vhodný na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľov

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj rovinatý pozemok obec Zubrohlava - Námestovo.

Reality Zubrohlava

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,687 m²

Na predaj rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Zubrohlava - Námestovo. Pozem

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zubrohlava

105 €/m2 105 €/m2

Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Trenčín - Kubrá

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 1,073 m²

Moderný makér ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Trenčín v časti Ku

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

236 €/m2 236 €/m2

Na predaj investičný pozemok vhodný na výstavbu niekoľkých rodinných domov v obci Dolné Zelenice

Reality Dolné Zelenice

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 6,400 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj pozemok v obci Dolné Zelenice. Pozemok

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Zelenice

339,000 € 53 €/m²

Na predaj pozemok so starším domom v obci Selice

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Poľovnícka | 1,601 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v obci Selice, okres Šaľa, na pokojnej P

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Selice

65,000 € 41 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | - | 561 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Bánovce nad Bebravou, nachádzajúci sa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

88,000 € 157 €/m²

Na predaj jedinečné Tokajské vinice v najvýznamnejšej vinohradníckej oblasti

Reality Slovenské Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 191,700 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj lukratívne vinice v najmenšej a najvýznamnejšej vinárskej oblas

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Nové Mesto

945,000 € 5 €/m²

Na predaj investičný pozemok v Chmeľove

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,805 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Nitry

Reality Veľký Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 706 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s ideálnymi rozmerm

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Lapáš

79,000 € 112 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v obci Dolné Štitáre

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | 386 m²

Moderný maklér ponúka na predaj drevenú chatku situovanú na pozemku o rozlohe 386 m² s ovocnými

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

49,900 € 129 €/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,894 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,785 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný pozemok v obci Modrová

Reality Modrová

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,248 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok s vydaným rozhodnutím o využití pozemku v obci

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

260,000 € 50 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v zastavanej časti obce Veľký Čepčín

Reality Veľký Čepčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,503 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok situovaný v zastavanej časti obce Ve

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Čepčín

83,990 € 13 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie