Pozemok blízko centra Dunajskej Stredy a Thermalpark Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovská cesta | 654 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok 654 m2 , Gabčíkovska cesta v Dunajskej Strede, v blízkosti

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

95,000 € 145 €/m²

POZEMOK MIKUŠOVCE 1001m2

Reality Mikušovce

Pozemok pre rodinné domy | Mikušovce | 1,001 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný budúci stavebný pozemok v lokalite Mikušovce. Tento po

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mikušovce

67,500 € 67 €/m²

PORUBSKY | Pozemky s panoramatickým výhľadom – začnite stavať v Royal Valley už dnes

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 646 m²

Rezort Royal Valley: Vyskladajte si sen vo Vysokých Tatrách Keď sa ocitnete v malebnej dedinke

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Malý Slavkov

87,210 € 135 €/m²

PORUBSKY | Pozemky v Malom Slavkove s výhľadom na Tatry

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 536 m²

Predstavte si, že ráno vstanete a z okna pozorujete majestátnu panorámu Vysokých Tatier. Žiadne

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Malý Slavkov

80,400 € 150 €/m²

Predám veľký pozemok v obci Bátorove Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Pozemok pre rodinné domy | Bátorove Kosihy | 8,540 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj veľký pozemok s výmerou

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

370,000 € 43 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v malebnej obci Farná

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 525 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v úplnom centre obce Farná, je upravený priamo na o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Farná

10,900 € 21 €/m²

Pozemok pre Rodinný dom v Michalovciach - 540m2 - Stavebný pozemok

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Topolianska | 540 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka stavebný pozemok: - Stavebný pozemok v Michalovciach na Topolianskej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

114,900 € 213 €/m²

ARBIZ | predaj - pozemok (2782 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 2,782 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu. Zák

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

667,680 € 240 €/m²

člen NARKS

ARBIZ | predaj - pozemok (1278 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 1,278 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

370,620 € 290 €/m²

člen NARKS

ARBIZ | predaj - pozemok (861 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 861 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu. Zá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

249,690 € 290 €/m²

člen NARKS

ARBIZ | predaj - pozemok (589 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 589 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

170,810 € 290 €/m²

člen NARKS

ARBIZ | predaj - pozemok (541 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 541 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

156,890 € 290 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok s PD,SP- Šarišské Bohdanovce, Košice

Reality Šarišské Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | 567 m²

Miriama Pidová a Tatiana Vrabelová z realitnej kancelárie Reality s VAMI vám predstavujú šesť v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Bohdanovce

106,390 € 188 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 773 m2 - Trsťany, Košice okolie

Reality Trsťany

Pozemok pre rodinné domy | Trsťany | 773 m²

Michal Palko z Reality s VAMI Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 773 m² v malebne

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trsťany

123,680 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku v obci Veľký Grob, v blízkosti Senca

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 523 m²

Predaj pozemku v obci Veľký Grob, v blízkosti Senca ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Výmera pozemku 523m2.

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Senec

90,000 € 172 €/m²

Stavebný pozemok na predaj Veľký Šariš

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Zámocká | 1,120 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite mesta Veľký Šariš, situovaný v zas

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

89,000 € 79 €/m²

** ZELENÉ ÚDOLIE II**SLNEČNÉ POZEMKY V OBLKOPENÍ KRÁSNEJ PRÍRODY**

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky zaliate slnkom, s krásnym výhľadom na úpätia hôr v novom projekt

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 €/m2 90 €/m2

Pozemok 751m2 - Nové Košariská so všetkými IS

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Košariská | 751 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom/ dvojdom v obci Dunajská Lužná, časť No

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

220,000 € 293 €/m²

Predaj pozemku v obci Veľký Grob, v blízkosti Senca

Reality Veľký Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 523 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Veľký Grob

90,000 € 172 €/m²

Predaj pozemku v obci Veľký Grob, v blízkosti Senca, Galanty

Reality Veľký Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,508 m²

Fidem reality v exkluzívnom zastúpení predáva pozemok v obci Veľký Grob. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Veľký Grob

250,000 € 166 €/m²

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 1,508 m²

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Senec

250,000 € 166 €/m²

Krásny stavebný pozemok v tichej časti Wolfsthal

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj krásny, udržiavaný pozemok s výmerou 1 642 m² v obci Wolfsthal, vhodný na vý

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj

Info v RK

člen NARKS

NA PREDAJ investičný stavebný pozemok v obci Malé Chyndice

Reality Malé Chyndice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,210 m²

Realitná kancelária Time4Dreams Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný stavebný pozemok neď

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malé Chyndice

89,000 € 28 €/m²

NA PREDAJ pozemky na výstavbu

Reality Kozárovce

Pozemok pre rodinné domy | Športová ul. | 1,463 m²

Spoločnosť Time4dreams ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu v obci Kozárovce v okrese Le

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kozárovce

38,000 € 26 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie