Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²
Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ pozemok v obci Čalovec 11 km od mesta Komárno! Poz
33,000 € 24 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
IBA U NÁS! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky vo Veľkom
120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Veľký Meder | 534 m²
Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rovinatý stavebný pozemok za veľmi výhodnú ce
37,710 € 71 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,238 m²
Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v Povode NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEM
68,000 € 55 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 641 m²
Reality KOMPLEX s.r.o., Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Zemianska Olča
17,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 650 m²
Reality KOMPLEX s.r.o. , Vám ponúka na PREDAJ pozemok v obci Malá Iža. Pozemok sa nachádza na
72,500 € 112 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,817 m²
Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na PREDAJ rovinatý stavebný pozemok za veľmi výhodnú cenu
59,900 € 16 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 970 m²
ZNÍŽENÁ CENA !!!Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na predaj veľký slnečný
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 459 m²
Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok
33,000 € 72 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ 10 stavebných pozemkov v obci Kostolné Kračany, kat
75,000 € 94 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Komárom
Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3 stavebné pozemky v Monostore! (HU Ko
42,500 € 54 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 755 m²
IBA U NÁS Vám Reality KOMPLEX s.r.o.,ponúka na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 1108 m2
19,900 € 26 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cyprus
CYPRUS - Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ! Skvelá investičná príležitosť , či už ide
75,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 571 m²
NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – S EXTRA MOŽNOSŤOU! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj st
124,000 € 217 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,089 m²
Predstavte si miesto, kde si po práci sadnete na terasu, pred sebou máte zeleň a absolútne tich
45,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vodárenská | 535 m²
Hľadáte to pravé miesto pre výstavbu svojho vysnívaného rodinného domu a stále Vás neoslovila ž
44,999 € 84 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 712 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kusín, situovaný priamo v strede obce, len pár minút
39,990 € 56 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 625 m²
Ponúkame stavebné pozemky v novovznikajúcej lokalite v obci Čakanovce s možnosťou individuálneh
56,000 € 90 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,177 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný pozemok s celkovou výmerou 2 177 m2, situovaný v intr
60 €/m2 60 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 739 m²
3x stavebný pozemok – Radoma - časť Hradisko, k. ú. Radoma (742 m2) Hradisko spája ticho a blí
29,990 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 589 m²
Mať vlastný rodinný dom znamená vlastniť priestor do ktorého patrí celý váš domov. Miesto, kde
64,999 € 110 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Klátovská | 1,247 m²
Na predaj stavebný pozemok o výmere 1247 m² v obci Nižný Klátov, s výbornou dostupnosťou do Koš
149,460 € 120 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záhumenná | 642 m²
PROMO REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný a upravený pozemok vhodný na výstavbu rod
192,000 € 299 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | K Surdoku | 1,183 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v jednej z najžiadanejších lokalít Prešova – v št
214,900 € 182 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.