Investičný stavebný pozemok / 3167 m2/ Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 3,167 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 3167 m2 v katastri obce Bytčica, - k poz

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

80 €/m2 80 €/m2

Starší dom s veľkým pozemkom na polosamote v Kolárove - Veľký Ostrov

Reality Kolárovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,224 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite Veľký Ostrov, v blízkosti mesta Kolárovo. Ide o takzvanú po

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

44,900 € 11 €/m²

STAVAJTE IHNEĎ! Pozemok so stavebným povolením v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Máte už dosť čakania na úradoch? Chcete začať stavať svoj nový dom ešte túto sezónu? Ponúkame n

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

118,500 €

Slnečný, stavebný pozemok na predaj, Trenčianske Mitice

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realityalpia ponúka na predaj stavebný pozemok v Trenčianskych Miticiach okres Trenčín. Pozemok

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

92,500 €

Stavebný pozemok pre rodinný dom /596 m2/, Rajec - Kľače

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | 596 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 596 m² v obci Kľače (ok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kľače

83,000 € 139 €/m²

Predaj stavebného pozemku pre rodinný dom – Bzovská Lehôtka /1102 m2/

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | 1,102 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v obci Bzovská Lehôtk

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

40 €/m2 40 €/m2

Pozemok pre rodinný dom na predaj, Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok s veľkým potenciál

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

75,000 €

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Jahodníky, Martin

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 875 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 875 m², situovaný vo vyhľadávanej lokalite Martin

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

110,000 € 126 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Dolný Kalník

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | 580 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame vám na predaj stavebný poz

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

87,000 € 150 €/m²

Pozemok na predaj, Pravenec

Reality Pravenec

Pozemok pre rodinné domy | Pravenec | 0 m²

Reality Alpia ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o rozlohe 423 m2 v obci Pravenec- koló

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

52,000 €

Stavebný pozemok na predaj, Odtoky

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1100 m2 v lokalite Martin, centrum - Odtoky. Príj

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

209,000 €

Na predaj LUKRATÍVNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Plocha pozemku má výmeru 1 600 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 €

Pozemok Orlové

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

168,858 €

Pozemok na predaj

Reality Malá Čierna

Pozemok pre rodinné domy | Malá Čierna | 0 m²

Reality Alpia: Stavebný pozemok v tichej lokalite Malej Čiernej - Ideálny pre váš nový domov! H

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čierna

40,000 €

Pozemok so stavebným povolení /3328 m2/ v obci Breziny

Reality Breziny

Pozemok pre rodinné domy | Breziny | 3,328 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Breziny

119,000 € 36 €/m²

Pozemok na výstavbu domu na predaj v Turčianskej Štiavničke

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Exkluzívna ponuka pozemku s veľkým potenciálom – Turčianska Štiavnička V pokojnom a perspektív

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

49 €/m2

Pozemok vhodný na výstavbu na predaj, Bojnická, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predávame pozemok v Bratislave vhodný na výstavbu bytového domu alebo administrativnej budovy v

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 €

Stavebná parcela pri ranči - Illija

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Banská Štiavnica | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny, rovinatý stavebný pozemok s rozlohou 671 m² na Srnčej ulici v blízko

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

115,000 €

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

56,980 € 69 €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Blatnica

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 657 m², nachádzajúci sa v tic

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

43,000 €

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

63,560 € 77 €/m²

Na predaj slnečný pozemok na polosamote pri lese

Reality Dulovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predáme slnečný pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu, situovaný na polosamote pri lese v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dulovce

55,000 €

Stavajte nad mestom: Pozemok 586 m² v žiadanej lokalite Pieninská

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pieninská | 586 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok s panoramatickým výhľadom, situovaný vo vy

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

66,500 € 113 €/m²

Stavebný pozemok 649 m2, Čavoj

Reality Čavoj

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 649 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o výmere 649 m2 vo vyhľadávanej obci Čavoj, v tichej

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Čavoj

36,990 € 57 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30428)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Rodinné domy na predaj (23071)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Reality v Martine (736)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie