LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É. *** - Stavebný pozemok Nesvady 700 m2, TOP lokalita, blízko parku

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Jarková | 700 m²

*** P.R.E.D.A.N.É. *** *** CENTRUM, AUTOBUSOVÁ STANICA, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Nesvady

1 € 0 €/m²

LEGEND – Pozemok snov 12.883 m2 Nesvady, pri termálnom kúpalisku

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 12,883 m²

*** TICHÁ A PEKNÁ LOKALITA PLNÁ PRÍRODY A ZELENE, VLASTNÝ RYBNÍK, TERMÁLNE KÚPALISKO, ELEKTRIN

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nesvady

168,000 € 13 €/m²

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady, 589 m2, malá tichá ulička

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 589 m²

*** NEĎALEKO CENTRA, ELEKTRICKÁ PRÍPOJKA, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v L

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nesvady

61,400 € 104 €/m²

LEGEND - Investičný stavebný pozemok Nesvady 1540 m2, pri termálnom kúpalisku

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,540 m²

*** MOŽNOSŤ VÝSTAVBY REKREAČNÉHO OBJEKTU S PROJEKTOVOU DOKUMENTÁCIOU, STAVEBNÉ POVOLENIE *** E

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

188,000 € 122 €/m²

LEGEND - !!! Znížená cena !!! - Veľký stavebný pozemok v Tr.Bohuslaviciach - 2.347m2, IS dostupné

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,347 m²

!!! Znížená cena !!! *** Slnečný pozemok – IS dostupné – Prístup aj nákladným autom *** Na pr

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

100 €/m2 100 €/m2

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady cca 1500 m2, všetky siete, súkromná ulička

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 1,500 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA, KRÁSNY A SLNEČNÝ POZEMOK, OPLOTENÝ *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

49,500 € 33 €/m²

LEGEND - !!! Znížená cena !!! - Krásny stavebný pozemok v Tr.Bohuslaviciach - 1159m2, elektrina, voda

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,150 m²

*** Ideálna výmera a rozmery - Výborný prístup – IS dostupné *** Na predaj súmerný stavebný p

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

99 €/m2 99 €/m2

LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É. *** - Stavebný pozemok Nesvady, 1038 m2, všetky siete, blízko kúpaliska

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky rad | 1,043 m²

*** P.R.E.D.A.N.É. *** *** MALÁ ULIČKA PRI TERMÁLNOM KÚPALISKU, VŠETKY SIETE *** EXKLUZÍVNE v

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Nesvady

1 € 0 €/m²

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady 994 m2, všetky siete, neďaleko novej cyklotrasy

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Konopné pole | 994 m²

*** TICHÁ ULICA PLNÁ ZELENE, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND stavebný

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nesvady

55,000 € 55 €/m²

Posledný Pozemok na rodinné domy v Trenčianskom Jastrabí, Trenčín

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | 635 m²

AKTUALIZÁCIA: začína výstavba prístupovej komunikácie a elektrickej prípojky a prvých rodinných

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

58,400 € 92 €/m²

Stavebný pozemok vhodný na výstavbu dvoch domov v obci Levél

Reality Levél

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Levél |

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1124 m2 v centre obce Levél. Pozemok je rovinatý s pr

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Levél

56,250 € 50 €/m²

*UPDATE : zasieťovaný Stavebný pozemok 674 m2, Ovčiarsko, Žilina

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | Hričovská cesta | 674 m²

Znížená cena ! Výstavba sietí a cesty začala. Ponúkame na predaj pozemok so stavebnými povolen

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

79,900 € 119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok pripravený na výstavbu - Most pri Bratislave – 433 m²

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 433 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej obci Most pri Bratislave, ktorá vďaka svojej s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

110,000 € 254 €/m²

Stavebný pozemok v krásnej prírode v obci Horša

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 1,145 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horša. Pozemok je rozdelený na dve parcely. C

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Levice

73,900 € 65 €/m²

PREDAJ POZEMKOV, PROJEKT KÚRIA II. – ŠAĽA-VEČA

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 593 m²

Kúriia II -→ je nový projekt, ktorý ponúka kvalitné a moderné bývanie v okrajovej časti mesta s

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 €/m2 210 €/m2

Stavebný pozemok v intraviláne Levíc – ideálne miesto pre váš nový domov

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 945 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 945 m², nachádzajúci

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

120 €/m2 120 €/m2

Pozemok s výnimočnou polohou a s krásnymi výhľadmi na mesto Levice

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 704 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj pozemok s výnimočnou polohou, v pokojnom prostredí a s krá

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Levice

Cena dohodou

Stavebný pozemok s projektovou dokumentáciou - Levice, časť Kalinčiakovo.

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 799 m²

PATRIOT Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Leviciach – mestská časť Kalinčiakovo. Poz

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

74,000 € 93 €/m²

RAČIANSKA PERLA - Bratislava - Rača - SKOLAUDOVANÉ !!!

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pri kolíske | 535 m²

Tieto moderné vily sa nachádzajú v obľúbenej a vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Rača,

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 1832 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Hľadáme pre klienta stavebný pozemok v Devíne

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu stavebný pozemok/ RD na zbúranie v Devíne. Cena do 400.

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Devín

400,000 € 400000 €/m²

Na predaj lukratívny pozemok pri kúpalisku vo Veľkom Mederi so stavebným projektom pre apartmán

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 482 m²

Voľnébývanie.sk ponúka na predaj pozemok pri termálnom kúpalisku s kompletným projektom apartmá

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

60,500 € 126 €/m²

Na predaj stavebný pozemok – Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 710 m²

#4464V. Na predaj stavebný pozemok – Borský Svätý Jur Ponúkame na predaj stavebný pozemok o v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

82,000 € 115 €/m²

Pozemok so stavebným povolením na RD, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 695 m²

Predáme stavebný pozemok v obci Marianka. - nachádza sa v intraviláne obce - právoplatné stave

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, Senec, Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,070 m²

V zastúpení vlastníka predávame stavebný pozemok s možnosťou postavenia rodinného domu podľa vl

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Senec

235 €/m2 235 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (735)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie