Kajal - predaj lukratívneho stavebného pozemku pre výstavbu rodinných domov

Reality Kajal

Pozemok pre rodinné domy | Stará | 3,004 m²

Ponúkame Vám na predaj stavbu a obrovským stavebným pozemkom v tichej časti obci Kajal. Pozemok

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kajal

64 €/m2 64 €/m2

Čierny Brod: Predaj stavebného pozemku o výmere 592m2 pre výstavbu rodinného domu, alebo polyfunkčného objektu

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 592 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Obci Čierny Brod na výstavbu rodinného domu, alebo po

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

72,000 € 122 €/m²

Čierny Brod: Predaj stavebného pozemku o výmere 977m2 pre výstavbu rodinného domu

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Obci Čierny Brod na výstavbu rodinného domu. Jedná sa

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

92,000 €

Čierny Brod: Predaj stavebného pozemku o výmere 529m2 pre výstavbu rodinného domu

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 529 m²

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

62,000 € 117 €/m²

Predaj lukratívneho pozemku v obci Topoľnica v parku

Reality Topoľnica

Pozemok pre rodinné domy | park | 1,176 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok - pre rodinný dom v obci Topoľnica, priamo v parku.

Publikované: 17.06.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Topoľnica

119 €/m2 119 €/m2

Predaj stavebného pozemku v obci Čierna Voda

Reality Čierna Voda

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 939 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - určený na výstavbu rodinného domu v obci Čierna Voda,

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Čierna Voda

68,900 € 73 €/m²

Sládkovičovo - exkluzívne ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok pre výstavbu RD

Reality Sládkovičovo

Pozemok pre rodinné domy | Škoľská | 1,315 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok - pre výstavbu rodinného domu, v

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sládkovičovo

169,900 € 129 €/m²

Pozemok pri Vojčianskom jazere

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²

Ponúkame exkluzívne: Pozemok o výmere 400m2 ,pri Vojčianskom jazere, vhodný na výstavbu rodi

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

59,900 € 150 €/m²

Investičný pozemok Bánovce n/Bebravou 20 674 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | Hollého | 20,674 m²

Ponúkame Vám na predaj výbornú investičnú príležitosť pre budúce stavebné pozemky - pozemo

Publikované: 04.04.2023 Aktualizované: 07.02.2025
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

41 €/m2 41 €/m2

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice 2262 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Červené Kopanice | 2,262 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok s exkluzívnym výhľadom na centrum kúpeľného me

Publikované: 25.06.2021 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

Stavebný pozemok Borčice 2505 m2

Reality Borčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,505 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Borčice. Rozloha pozemku je 2505 m2. Šírka

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Borčice

205,000 € 82 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice, 995 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Teheľňa | 995 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach časť Kaňová. Šír

Publikované: 15.07.2023 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice 1861 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 1,861 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v blízkosti centra mesta Trenčianske Teplice na Partizánske

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 30.08.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

< Pozemok s krásnym výhľadom v rezidenčnej štvrti – Hrádok.

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Hrádok | 1,310 m²

Realitná kancelária Reality VLADOM Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký stavebný pozemok s vým

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Michalovce

190 €/m2 190 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok o výmere 1 568 m², Hrádok.

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,568 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 1 568 m² v lukratívnej štvrti

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

člen NARKS

^ Na predaj pozemok s elektrickou prípojkou – Fintice, plocha 648 m2.

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Na Odálke | 648 m²

Predstavujeme Vám na predaj krásny slnečný pozemok v svahu, čo umožňuje zaujímavé architektonic

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

52,500 € 81 €/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj - ul. Cádrova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 535 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 535 m² situovaný v jednej z najžiad

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

406,600 € 760 €/m²

Atraktívny stavebný pozemok s nádherným výhľadom – 1 190 m², Vela Luka, ostrov Korčula

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Ideálna príležitosť na výstavbu rodinného domu alebo luxusne

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

200,000 € 168 €/m²

Slnečný pozemok len kúsok od pláže – ideálny pre apartmánový dom

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento stavebný pozem

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

63,000 € 185 €/m²

Atraktívny pozemok pri mori s rozlohou 5 107 m² – Lastovo, Zaklopatica

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Na nádhernom ostrove

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

280,000 € 55 €/m²

Stavebný pozemok 1355 m² s výhľadom na more – investičná príležitosť vo Vela Luke

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento atraktívny stavebný pozemok s výmerou

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

216,800 € 160 €/m²

Stavebný pozemok 507m2 v Stupave na predaj

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Stupave. Výmera 507m2, šírka 15m, rovinatý, všet

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

114,000 € 225 €/m²

Pozemok na predaj - Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 585 m²

Slnečný pozemok na predaj – 585 m², tichá lokalita, výhľad, elektrina, chatka Základné informá

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

106,000 € 181 €/m²

Pozemok na predaj, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23070)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie