Predaj pozemku v obci Sološnica

Reality Sološnica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1616 m² v tichej a príjemnej obci Sološnica. Po

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sološnica

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj pozemok Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Ponúkam na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kuchyňa. Na pozemku o rozlohe 940 m

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kuchyňa

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ rovinatý pozemok 1349 m2, Lubina, časť Hrnčiarové

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Hrnčiarové | 1,349 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj nehnuteľnosť - pozemok v obci Lubina, smer Hrnčiar

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

55,000 € 41 €/m²

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku – Skalica, Krivé kúty, 650 m², regulácia R1.

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Rastislavova | 650 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere približne 650 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a za

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

117,000 € 180 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - 6222m2 pozemok v intraviláne NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 6,222 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - investičný pozem

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

59.4 €/m2 59 €/m2

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Posledný stavebný pozemok v projekte IBV Tomášov – Okružná

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne na predaj posledný stavebný pozemok v pokojnej ča

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

159,990 €

člen NARKS

Stavebný pozemok 900 m² v Novom Živote časť Eliášovce

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívny stavebný pozemok v obci Nový Život časť Eliášo

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nový Život

112,990 € 126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LEVOČSKÁ DOLINA - pozemok NA PREDAJ (1.030m2)

Reality Levoča

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná úboč | 980 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite Slnečná úboč –

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

89 €/m2 89 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok s výhľadmi a potenciálom, Bošáca (1241 m²)

Reality Bošáca

Pozemok pre rodinné domy | Bošáca | 1,241 m²

✔ Využite príležitosť investovať do pozemku, ktorý Vám prinesie pokoj, priestor na oddych, aj

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

38,000 € 31 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - pozemok vhodný na výstavbu - Klobušice, Ilava

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | 1,567 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s pote

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

125,360 € 80 €/m²

člen NARKS

KROMPACHY- pozemok NA PREDAJ (653m2)

Reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 653 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v meste Krompac

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj – Ladce, ul. Ľ. Štúra

Reality Ladce

Pozemok pre rodinné domy | Ľudovíta Štúra | 1,282 m²

Realitná kancelária UPgreat Stork ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 1 282 m² v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ladce

45 €/m2 45 €/m2

člen NARKS

PREDAJ - Pozemok určený k výstavbe - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | 1,225 m²

UPgreat realitná kancelária vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok určený

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

153,125 € 125 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ. Predaj pozemku, 918 m2, Hosťová. Exkluzívne u nás.

Reality Hosťová

Pozemok pre rodinné domy | 918 m²

Predaj stavebného pozemku v obci Hosťová – tichá lokalita, 918 m², len 10 km od Nitry Exkluzívn

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Hosťová

37,000 € 40 €/m²

Pozemok na predaj, 1054 m2. Jelenec. Exkluzívne u nás.

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 1,054 m²

Helena Rakusová +421 905 123 387 , rakusova@dnreality.sk Realitná kancelária DN reality vo vý

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Jelenec

60,000 € 57 €/m²

Exkluzívne u nás predaj pozemku 666 m2

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | 666 m²

Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Báb

43,000 € 65 €/m²

Banská Belá - pozemok na predaj 1668 m2

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | 1,668 m²

Ponúkame na predaj pozemok s lukratívnou šírkou 35 m v obci Banská Belá . Plocha po

Publikované: 19.11.2020 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Banská Belá

Cena dohodou

Stavebný pozemok 793 m2, Trenčianske Mitice / Zemianske Mitice

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | Zemianske Mitice | 793 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 793 m2 v obci Trenčianske Mitice. Pozemok reg

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

62,000 € 78 €/m²

Pozemky na výstavbu rodinných domov, 2513 m2, Jasová / okr. Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,513 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinaté stavebné pozemky s celkovu výmerou 2513 m2 v obci Jasová, cca 2

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

40,000 € 16 €/m²

Investičný stavebný pozemok 2669 m2, Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,669 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok s výmerou 2669 m2 v obci Trenčianske Jastrabie

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

55 €/m2 55 €/m2

Na predaj pozemok na výstavbu RD v lokalite Dolná Súča - Repákovci

Reality Dolná Súča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,728 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný stavebný pozemok s rozlohou 3728 m2 v obci Dolná Súča, časť R

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 06.01.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

40 €/m2 40 €/m2

Znížená cena / Slnečný stavebný pozemok, 1509 m2, Skalka nad Váhom / Újazd

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,509 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou výmerou 1509 m2 v obci Skalka nad Vá

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

85 €/m2 85 €/m2

Stavebný pozemok na RD, 777 m2, Ostrov / okr. Piešťany

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na RD s celkovou výmerou 777 m2 v obci Ostrov, v tesnej

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 27.09.2025
Pozemky na predaj Ostrov

75,000 € 97 €/m²

Nádherný slnečný pozemok 608 m2, TOP lokalita, ul. Podjavorinskej, Trenčín / Istebník

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Podjavorinskej | 608 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný , upravený slnečný pozemok s malým rodinným domom s celkovou v

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 27.09.2025
Pozemky na predaj Trenčín

199,000 € 327 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie