NA PREDAJ – POZEMOK na výstavbu pri Humennom

Reality Chlmec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:3013 Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok pre rodinný dom v obci Chlmec: -ide o pozemo

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Chlmec

1 € 1 €/m²

SKVELÝ POZEMOK pre rodinný dom – LASTOMÍR

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:2788 Ponúkame Vám na predaj pozemok v obľúbenej obci Lastomír, na skok od Michaloviec: -jedn

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

46,900 € 46900 €/m²

ID-2668 NA PREDAJ Pozemok pre rodinný dom SVIDNÍK

Reality Svidník

Pozemok pre rodinné domy | Stropkovská | 1 m²

ID:2668 Ponúkame na predaj pozemok v meste Svidník: -situovaný je medzi rodinnými domami, -má c

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Svidník

67,900 € 67900 €/m²

Výnimočný pozemok na výstavbu (3 381 m²) VRANOV/n/T

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Pod Dolami | 1 m²

ID:9881 Ponúkame rozľahlý pozemok v meste Vranov nad Topľou: - situovaný priamo v intraviláne

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

169,000 € 169000 €/m²

ID-8783 NA PREDAJ - Pozemok pre RD v obci Malčice

Reality Malčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:8783 Ponúkame na predaj pozemok v obci Malčice, 20 km od Michaloviec: - nachádza sa medzi

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Malčice

7,900 € 7900 €/m²

SKVELÁ NOVINKA Rovinatý pozemok pre RD v obci Nižná Rybnica

Reality Nižná Rybnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:9657 Ponúkame na predaj ideálny pozemok pre rodinný dom v obci Nižná Rybnica: Nachádza sa

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Nižná Rybnica

53,000 € 53000 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK( 200m2) – VRBOVEC, MICHALOVCE

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Vrbovská | 1 m²

ID:9983 Ponúkame na predaj pozemok v Michalovciach - časť Vrbovec: - pozemok o výmere 200 m²

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Michalovce

21,900 € 21900 €/m²

ID-3791 Na predaj pozemok na stavbu RD – Stráňany, Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Rybárska | 1 m²

ID:3791 Ponúkame na predaj pozemok na stavbu rodinného domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti na S

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Michalovce

95,000 € 95000 €/m²

Stavebný pozemok v atraktívnej štvrti Pajštúnska alej v Borinke

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,564 m²

Pozemok sa nachádza na konci tichej slepej ulice, priamo pri lese, s výhľadom na zrúcaninu hrad

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

299,000 € 191 €/m²

Ideálny stavebný pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 834 m²

Pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica. - Rovinatý, výmera 834,5 m2 (709 m2 + 125,5 m2 podi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

Pozemok so stavebným povolením na 4 rodinné domy - Čerešňova ul. (Chorvátsky Grob, časť Čierna Voda)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňová | 2,631 m²

Ponuka na predaj – stavebný pozemok pre 4 RD Chorvátsky Grob – Čierna Voda, Čerešňová ulica |

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

Info v RK

Slnečný stavebný pozemok v Borinke pri Bratislave

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 2,141 m²

Na predaj: slnečný stavebný pozemok 2 141 m² – Borinka, Pajštúnska alej Ponúkame na predaj pri

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Pozemky na predaj Borinka

447,045 € 209 €/m²

Veľký pozemok v BA III, Koliba, v tichej ulici pod lesom so stavebným povolením a projektom na RD

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sovia | 2,135 m²

Predmetom ponuky je stavebný pozemok, nachádzajúci sa v Bratislave III, Novom Meste, kat. územ

Publikované: 28.11.2023 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Pozemok "C" so stavebným povolením na RD - Čerešňova ul. - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňová | 675 m²

Na predaj stavebný pozemok 675 m² (pozemok "C") so stavebným povolením – Chorvátsky Grob, Čiern

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

249,000 € 369 €/m²

Pozemok na rodinné domy v obci Hviezdoslavov, časť Podháj

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 4,771 m²

Rovinatý pozemok pravidelného, obdĺžnikového tvaru o výmere 4.771 m2 (šírka 35 m a dĺžka 133 m

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

Krásny pozemok s platným stavebným povolením na moderný rodinný dom pri lese v Bratislave III, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 986 m²

Predmetom ponuky je stavebný pozemok, nachádzajúci sa v Bratislave III, Novom Meste, kat. územi

Publikované: 04.04.2023 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Pozemok so stavebným povolením na RD v BA - Starom Meste - Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Langsfeldova | 788 m²

Predmetom ponuky je predaj stavebného pozemku, nachádzajúceho sa v BA I, Starom Meste, časti Ho

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Stavebný pozemok v BA III, Nové Mesto, časť Koliba s územným rozhodnutím

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,911 m²

Popis lokality Predmetom predaja je pozemok, nachádzajúci sa v Bratislave III, Novom Meste, kat

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Pozemok s chatkou v tichom prostredí v BA IV, Lamač, Plánky

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 606 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rekreačnou chatou v časti Lamač - Plánky v príjemnom, lesnom prost

Publikované: 09.05.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

Info v RK

4 STAVEBNÉ POZEMKY V OBCI ĎURKOV, KOŠICE OKOLIE

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | 2,849 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4 vedľa seba ležiace pozemky pre rodinné domy nachád

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

170,000 € 60 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, MAĎARSKO, MÉRA

Reality Méra

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Méra

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj pozemok 1208 m2 v obci/ pozemok je s rozlohou 30x4

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Méra

23,000 € 19 €/m²

2X STAVEBNÝ POZEMOK ĎURKOV, KOŠICE OKOLIE

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | 908 m²

Na predaj stavebný pozemok – ĎURKOV, okres Košice-okolie So súhlasom majiteľa ponúkame na pred

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

60 €/m2 60 €/m2

PREDAJ POZEMKOV PRE VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV, LEMEŠANY, PREŠOVSKÝ KRAJ

Reality Lemešany

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj v Lemešanoch 5x stavebný pozemok, vhodný na výstavbu rodinný

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

80 €/m2 80 €/m2

INVESTIČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU IBV, KOSTOLNÁ UL., ROZHANOVCE, KOŠICE OKOLIE

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | 20,776 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj investičný pozemok o výmere 20 776 m2 nachádzajú

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

30 €/m2 30 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8561)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30439)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie