Stavebné pozemky Palárikovo (IBV), celková výmera cca.2400m2

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,398 m²

Stavebné pozemky Palárikovo (IBV), vhodné na výstavbu 4 RD, celková výmera cca.2400m2 Exkluzív

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

80,000 € 33 €/m²

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 1103 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 1,103 m²

1103 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

86,690 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Palárikovo, časť Ludovítov

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,197 m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok Palárikovo, časť Ludovítov VÝMERA POZEMKU: 1197 m2 IS: Elektrina

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

82,900 € 69 €/m²

Unikátna Investičná Príležitosť: 9629m2 Na Samostatnú Rezidenčnú Výstavbu v Novej Bani!

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Laznícka | 9,629 m²

Hľadáte rozsiahly pozemok s obrovským developerským potenciálom? V exkluzívnom zastúpení ponúka

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

249,900 € 26 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rovinatý stavebný pozemok 1 072 m2, všetky IS

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka | 1,072 m²

Stavebný pozemok 1072 m², Hrubá Borša, ul. Záhradnícka – všetky IS, možnosť 3 RD, pri lesopark

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

190,000 € 177 €/m²

Stavebný pozemok 2060 m2 blízko kúpeľného mesta Dudince

Reality Hontianske Tesáre

Pozemok pre rodinné domy | Hontianske Tesáre | 2,060 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok určený na individuálnu výstavbu. K pozemku vedie of

Publikované: 07.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hontianske Tesáre

24,900 € 12 €/m²

Pozemok 559 m² s projektom – ideálny na výstavbu vášho domu

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 559 m²

pokojná rezidenčná lokalita | projekt domu v cene | pripravené na výstavbu | ideálne rodinné bý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

99,000 € 177 €/m²

Stavebný pozemok s možnosťou okamžitej výstavby v obci Štefanov - 1585m2

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | Štefanov | 1,585 m²

Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka na predaj stavebný pozemok s vydaným právoplatným sta

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

Areál vhodný na pozemky na individuálnu bytovú výstavbu (IBV)

Reality Bánov

Pozemok pre rodinné domy | 20,108 m²

DEVELOPERSKÝ POZEMOK - DEVELOPERSKÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bánov

1,300,000 € 65 €/m²

EXKLUZÍVNE len u NÁS! Pozemok vhodný na výstavbu RD Vinodol

Reality Vinodol

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

NA PREDAJ: Pozemok vhodný na výstavbu RD, v obci Vinodol, EXKLUZÍVNE len u NÁS ! ! ZNÍŽENÁ CE

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vinodol

19,000 € 22 €/m²

EXKLUZÍVNE len u Nás: Stavebný pozemok 600m2, Trnovec n/Váh.

Reality Trnovec nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

EXKLUZÍVNE len u Nás: Predaj stavebnej parcely v obci Trnovec nad Váhom, vo výmere 600m2 Všetk

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec nad Váhom

29,000 € 48 €/m²

Predaj – Stavebný pozemok na 2 rodinné domy v obci Láb okr. Malacky. TOP PONUKA!

Reality Láb

Pozemok pre rodinné domy | Láb | 2,189 m²

Z poverenia majiteľa výhradne ponúkame na predaj stavebný pozemok na 2 rodinné domy (dvojdom)

Publikované: 05.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Láb

260,000 € 119 €/m²

Dopyt – stavebný pozemok (cca 700 m²)

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Ivanka pri Nitre | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok o rozlohe približne 700 m² v lokalitách: Ivanka

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Ivanka pri Nitre

Cena dohodou

Stavebný pozemok v tichej uličke

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | 426 m²

352 m2 | inžinierske siete v dosahu | priamy prístup z cesty | relax v Thermal Parku Nitrava H

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

37,000 € 87 €/m²

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 1741 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 1,741 m²

1741 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciá

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec

138,300 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom pozemku so širokým využitím priamo pri hlavnej ceste v Holíči

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | Kátovská | 960 m²

960 m² | intravilán | IS na pozemku | 2 vstupy z hlavnej cesty | výborná poloha Hľadáte pozemo

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na prenájom Holíč

400 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 626 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 626 m²

626 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciál

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

54,000 € 86 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj, 11 á

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,088 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Pozemok na predaj, 977 m², výstavba domu, Čierny Brod

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 977 m²

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný na stavebné účely

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

Cena dohodou

Stavebné pozemky na predaj Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

IntExReal realitná kancelária ponúka na predaj stavebné pozemky na výstavbu samostatne stojac

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kráľov Brod

70 €/m2 70 €/m2

Pozemok na predaj, apartmánové, rekreačné domy, 10 RD, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Meder | 4,505 m²

IntExReal realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na výstavbu v rekreačnej zóne mesta Veľk

Publikované: 21.12.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

550,000 € 122 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 874m2, MOSTOVÁ

Reality Mostová

Pozemok pre rodinné domy | Mostová | 874 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v Obci Mostová. Jedná sa o nový stavebný obvod s novými in

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mostová

106,880 € 122 €/m²

Na predaj pozemok v centre mesta Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,899 m²

Realitná kancelária IntExReal vám ponúka na predaj investične výhodný pozemok na výstavbu býva

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sládkovičovo

200,000 € 105 €/m²

Posledné stavebné pozemky na predaj, Slnečnice, Čierny Brod

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 610 m²

Nepremeškajte, posledné voľné stavebné pozemky na skok od mesta Galanta, Sládkovičovo! IntExRea

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

130 €/m2 130 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23070)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie