Na predaj – nádherný rovinatý pozemok v obci Dražkovce

Reality Dražkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,795 m²

Hľadáte miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame vám slnečný a priestranný pozemok s ideálnymi r

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Dražkovce

103 €/m2 103 €/m2

Na predaj stavebny pozemok v obci Lipovec - Martin.

Reality Lipovec

Pozemok pre rodinné domy | 638 m²

Predaj stavebného pozemku v obci Lipovec, okres. Martin – dlhodobý prenájom s jednorazovou o

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 07.08.2025
Pozemky na predaj Lipovec

104,000 € 163 €/m²

Iba u nás na predaj stavebný pozemok v obci Mošovce

Reality Mošovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,881 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 1881 m² v tichej a vyhľadávanej lokalite obce M

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Mošovce

79,000 € 42 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinné domy v Obci Karlová.

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | 2,091 m²

PREDAJ: Stavebný pozemok o výmere 2 091 m² v obci Karlová. Základné parametre: Výmera: 2 091

Publikované: 13.03.2019 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Karlová

120,000 € 57 €/m²

Stavebný pozemok v Konskom - Podhradí.

Reality Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | Konské | 1,108 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný stavebný pozemok o celkovej výmere 1108 m2 za výhodnú

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Podhradie

52,800 € 48 €/m²

Predaj pozemok Trstice

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | 1,930 m²

Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj rozsiahly pozemok so starším rodinným domom

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Trstice

79,900 € 41 €/m²

Predaj stavebný pozemok Trstice

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | 575 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj budúci dom? Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Pozemky na predaj Trstice

47,500 € 83 €/m²

Predaj stavebný pozemok Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre rodinné domy | hlavná | 600 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kráľov Brod. Vý

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 07.11.2024
Pozemky na predaj Kráľov Brod

41,200 € 69 €/m²

Predaj - pozemok 1517 m2 v obci Malé Leváre, okres Malacky

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 1,517 m²

Predaj – stavebný pozemok v Malých Levároch ABERTAL reality exkluzívne ponúka na predaj stavebn

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

195,000 € 129 €/m²

PREDAJ – rodinný dom so stavebným pozemkom 1416 m2 v Tomášove

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,416 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom s celkovou plochou 139 m2

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

269,000 € 190 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj – veľký stavebný pozemok v Stupave

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 3,352 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj veľký stavebný pozemok priamo v meste Stupava. Poze

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

580,000 € 173 €/m²

Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava

Reality Dolné Lovčice

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 5,556 m²

Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava Ponúka

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Lovčice

475,000 € 85 €/m²

Predaj pozemku s rozostavaným domom v obci Dolný Tisovník

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | 2,742 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na ktorom stojí skelet rozostavaného prízemného rodinného domu n

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 28.12.2025
Pozemky na predaj Horný Tisovník

59,000 € 22 €/m²

Predaj rozostavaného rod.domu s projektom Detva-Skliarovo

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Skliarovo | 1,039 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s rozostavanou stavbou rodinného domu vrátane projektu,

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 30.05.2025
Pozemky na predaj Detva

89,000 € 86 €/m²

Predaj pozemkov v Podpoľaní - Horný Tisovník

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | 2,732 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v krásnom, tichom prostredí Podpoľania, neďaleko obce Horný Tiso

Publikované: 22.06.2023 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Horný Tisovník

30 €/m2 30 €/m2

Predaj stavebného pozemku v obci Bzovská Lehôtka

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Ak hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu, ponúkame Vám na predaj rovinatý, slnečný pozemok v

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 18.06.2025
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

38 €/m2 38 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebného pozemku v obci Hriňová - časť Riečka

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | 3,827 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v lone krásnej prírody vhodný na výstavbu, nachádzajúci sa v obc

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 19.06.2025
Pozemky na predaj Hriňová

15 €/m2 15 €/m2

Stavebný pozemok v Haniske pri Košiciach – ideálne miesto pre nový dom aj investíciu

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Haniska | 552 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 552 m² v obci Haniska. Pozemok má ideálny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

99,000 € 179 €/m²

Stavebný pozemok - 2 693 m² - v obci Bunetice

Reality Bunetice

Pozemok pre rodinné domy | Bunetice | 2,693 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočne priestranný pozemok v malebnej obci Bunetice (okre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bunetice

135,000 € 50 €/m²

Najkrajší nezastavaný pozemok v Košiciach! Prémiová lokalita - Sládkovičova ul., blízko centra a stále v prírode!

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičova | 441 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj jedinečný tichý a slnečný stavebný pozemok pre RD o výmere 441 m2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

300,000 € 680 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Na predaj pozemok, IBV potenciál, 15 473 m², Dolný Kalník -5 km od Martina.

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Dolný Kalník | 15,473 m²

Realitná kancelária MAX Profi reality ponúka na predaj jedinečný investičný pozemok v obci Doln

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

33 €/m2 33 €/m2

člen NARKS

Ideálny stavebný pozemok v Hornom Vadičove

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | 1,556 m²

Hľadáte pokojné miesto na bývanie v blízkosti peknej prírody, no zároveň s dobrou dostupnosťou

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

Cena dohodou

Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 1,949 m²

Dobré reality s.r.o vám ponúkajú na predaj slnečný, priestranný, stavebný pozemok orientovaný n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

40,000 € 21 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23072)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie