Pozemok pre rodinné domy | 712 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4 vedľa seba ležiace pozemky pre rodinné domy nachád
45,000 € 63 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,064 m²
Na predaj stavebný pozemok s projektom domu – Orechové, Trenčín Ponúkame na predaj atraktívny s
158 €/m2 158 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 635 m²
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 635 m² v obci Bolešov, situovaný v novej
86,000 € 135 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 642 m²
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 642 m² v obci Bolešov, situovaný v novej
86,000 € 134 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 755 m²
V exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie PAKTIV s.r.o. ponúkame na predaj dva stavebné pozemky
93,000 € 123 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²
Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat
579,000 € 430 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Príles | 761 m²
BARBORA reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 761m2+ podiel na prístupovej ces
89,000 € 117 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 698 m²
Postavte si dom a bývajte na pozemku s famóznym výhľadom obklopeným prírodou a vinicami malokar
300 €/m2 300 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Revolučná | 832 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 832 m², ktorý je situovaný v pokojnej lokalit
149,000 € 179 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,459 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v srdci obce Budmerice, ktorý predstavuje ideálnu
150 €/m2 150 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 1,395 m²
300 €/m2 300 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 501 m²
Ponúkame na predaj atraktívne stavebné pozemky v obci Vištuk s pekným výhľadom a výbornou dostu
149 €/m2 149 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 896 m²
Kúp si pozemok pre jeden prípadne dva rodinné domy v zastavanej časti obce. Exkluzívne iba u n
249,900 € 279 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Badogy | 2,725 m²
Chceli by ste si postavať dom na veľkom 2725 m2 pozemku prípadne na menšom 1068 m2 alebo 1656 m
438,540 € 161 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 1,070 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v zastavanom území, obec Smolenice, k
123,500 € 115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľudmily Podjavorinskej | 6,200 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 6200 m2 nachádza
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,625 m²
TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ NÁJDETE EXKLUZÍVNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. Hľadáte miesto, kde si môžete
38,000 € 23 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²
Hľadáte ideálne miesto pre Váš vysnívaný domov? INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj tento pr
139,800 € 87 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,900 m²
TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ NÁJDETE EXKLUZÍVNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. INVESTCONSULT REALITY ponúka
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 2,955 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stav
175,000 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,955 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stav
175,000 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,955 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stav
175,000 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 641 m²
DREAM REALITY Vám Exkluzívne ponúka na predaj dva pozemky určené pre výstavbu rodinných domov v
63,000 € 98 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovská cesta | 854 m²
Ponúkam Vám pozemok na predaj, blízko centra Dunajskej Stredy s rozlohou 854m2, nachádzajúci
93,000 € 109 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.