Na predaj: Investičný pozemok v obci Príbovce s výmerou 5 000 m²

Reality Príbovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 5,183 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly slnečný pozemok s celkovou výmerou 5 183 m², nachádzajúci sa v in

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Príbovce

145,124 € 28 €/m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Párnica

Reality Párnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 762 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Párnica Slneč

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Párnica

125,000 € 164 €/m²

Predaj pozemku so stavebným povolením Oščadnica

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,401 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Oščadnica Výmera 1401 m2 (v ponuke dve parcely o r

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

65,000 € 46 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RE/MAX | Predaj pozemku 2000m2, Javorinka

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,000 m²

Investičná Príležitosť: Realitná kancelária RE/MAX Vám predstavuje obrovský stavebný pozemok 2

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Jarok

Reality Jarok

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 480 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v centre ob

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jarok

63,000 € 131 €/m²

Predaj slnečný pozemok Top lokalita centrum Bojnice cca 10 min . peši

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Rybníčky | 1,685 m²

Až hľadáte pozemok na lukratívnom mieste, ponúkame Vám rovinatý, slnečný ( 37 x 37 m), vo výme

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bojnice

200 €/m2 200 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok na Orave, obec Zakamenné (1748 m2)

Reality Zákamenné

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,748 m²

Na predaj pozemok na Orave, obec Zakamenné Realitná kancelária RE/MAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka n

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zákamenné

174,000 € 100 €/m²

Rozľahlý slnečný pozemok ( 3106 m2) - Seč

Reality Seč

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,106 m²

V tichej a malebnej obci Seč, len 2 kilometre od vodnej nádrže Nitrianske Rudno a 15 kilometro

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Seč

Cena dohodou

Stavebný pozemok - 997 m2 - Lehota pod Vtáčnikom

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 997 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný mierne svahovitý pozemok s rozlohou 997 m2, nachádzajúci sa v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lehota pod Vtáčnikom

79,760 € 80 €/m²

PREDAJ POZEMKU 2803 m2, Koliňany

Reality Kolíňany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,803 m²

EXKLUZIVNE IBA U NÁS!!! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v obci Kolíňan

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kolíňany

150,000 € 54 €/m²

Stavebný pozemok s povolením a základmi v obci Ratka

Reality Ratka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,110 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu s už vydaným st

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ratka

59,900 € 54 €/m²

Predaj pozemku navýstavbu i podnikanie v meste Lučenec /cena dohodou/

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 965 m²

Realitná kancelária Remax/pro ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu, podnikanie alebo re

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Pozemok na výstavbu rodinného domu

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,050 m²

RE/MAX JOY ponúka na predaj stavebné pozemky v Brezne – časť Rohozná Hľadáte miesto, kde sa k

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v obci Borinka

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 2,038 m²

Stavebný pozemok – Borinka | 2.038 m² RE/MAX Malacky – Výhradne v našej ponuke! S výhradným

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

425,990 € 209 €/m²

Na predaj stevebný pozemok v Dunjaskej Luženej časť Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 10,959 m²

Developerský pozemok na výstavbu rodinných domov – Dunajská Lužná, časť Nové Košariská Rea

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

1,450,000 € 132 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Havrania | 559 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

111,000 € 199 €/m²

NÁDHERNÝ POZEMOK V SRDCI ŽARNOVICE NA PREDAJ

Reality Žarnovica

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 1,243 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

86,990 € 70 €/m²

Pozemok pre rodinný dom 1425 m2

Reality Veľké Zálužie

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,425 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Zálužie

138,000 € 97 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku v obci Vydrany 780 m2

Reality Vydrany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 780 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozem

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vydrany

81,600 € 105 €/m²

predaj pozemku, Cabaj-Čápor časť Riegler

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,102 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX, ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Cab

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

66,990 € 61 €/m²

REMAX ponúka na predaj slnečný pozemok na stavbu rodinného domu v Dolnej Krupej Okr. Trnava

Reality Dolná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,028 m²

RE/MAX vám ponúka jedinečnú príležitosť získať veľký, slnečný a ideálne situovaný pozemok s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Krupá

97 €/m2 97 €/m2

Pozemok 728 m², Lontov okres Levice

Reality Lontov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 728 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť – pozemok v hon

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lontov

9,900 € 14 €/m²

Predaj stavebný pozemok rozostavaný dom Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 625 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok + rozostavaný dom v meste Nitra,

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

205,900 € 329 €/m²

Predaj pozemok Vlčkovce EXKLUZÍVNE

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,080 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok nachádzaj

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

84,000 € 78 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23070)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie