Pozemok Krasňany

Reality Krasňany

Pozemok pre rodinné domy | 545 m²

Ponúkame na predaj mierne svahovitý stavebný pozemok o výmere 545m2 v obci Krasňany. Pozemok sa

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krasňany

80,000 € 147 €/m²

Pozemok Trenčín - Hanzlíková

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Chcete bývať v blízkosti slávneho hokejistu ako je Hossa, Švehla, Petrovický? Tak máme pre Vás

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Pozemok Trenčín - Hanzlíková

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 8,426 m²

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Pozemok Brezany

Reality Brezany

Pozemok pre rodinné domy | 2,917 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Brezanoch. Bez inžinierských sietií. Na prelome 2 a 3 mesiaca 2

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezany

249,000 € 85 €/m²

Stavebný Pozemok Kotrčina Lúčka

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | 968 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na okraji obce Kotrčina Lúčka, v mierne svahovitom, slnečno

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

58,000 € 60 €/m²

Pozemok Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 810 m²

Celodenne slnečný stavebný pozemok v príjemnom prírodnom prostredí s juhozápadnou orientáciou v

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

97,500 € 120 €/m²

Pozemok Svederník

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | 660 m²

Ponúkame posledných 6 slnečných stavebných pozemkov (z 15 - tich) na rovine v novej štvrti IBV

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

122,000 € 185 €/m²

Pozemok Kunerad

Reality Kunerad

Pozemok pre rodinné domy | 6,141 m²

Slnečný pozemok s peknými výhľadmi na okolie, v územnom pláne určený na výstavbu rodinných domo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kunerad

287,000 € 47 €/m²

Pozemok Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

Na predaj pozemok v lokalite Žilina - Budatín. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu.

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

180,000 € 316 €/m²

Pozemok Žilina - Budatín so stavebným povolením

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 703 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Budatíne, s projektom rodi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 299 €/m²

Stavebný pozemok Malinovo

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Jahodová | 640 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v krásnej a pokojnej časti Malinova. Nachádz

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Malinovo

179,000 € 280 €/m²

Stavebný pozemok 800 m² v Marianke + projektová štúdia | okamžitá vízia bývania

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

B10 vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 800 m² v obľúbenej lokalite Marianka, len pá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

280,000 € 350 €/m²

BEZKONKURENČNÁ cena na m2 VEĽKORYSÝ rovinatý pozemok na STAVBU RD - v žiadanej lokalite + všetky IS

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | 1,569 m²

B10 Vám ponúka na predaj stavebný Pozemok pre rod. domy o veľkosti 1569m2, čo predstavuje veľko

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

205,000 € 131 €/m²

Pozemok v Malom Lapáši - 12á

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,183 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy o rozlohe 1183m2 v obci Malý Lapáš. Pozemok sa n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

77,990 € 66 €/m²

ABC stavebné pozemky

Reality Nesluša

Pozemok pre rodinné domy | 2,140 m²

Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom B10 vám ponúka na pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nesluša

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok v obci Diaková

Reality Diaková

Pozemok pre rodinné domy | 1,005 m²

B10 Vám ponúka na predaj pozemok vo vyhľadávanej obci Diaková. Pozemok má výmeru 1005 m2, je ro

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Diaková

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok na predaj - Necpaly

Reality Necpaly

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy s rozlohou 507 m2. K pozemku vedie spevnená prís

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Necpaly

55,000 € 108 €/m²

Rovinatý Pozemok určený k výstavbe domu

Reality Moravské Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | 837 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok v Moravskom Lieskovom. Pozemok má 837m2 a na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Moravské Lieskové

89,990 € 108 €/m²

Pozemok na stavbu Rodinného domu - Jablonové

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 717 m²

B10 Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Jablonové pri Bytči, v

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

74,990 € 105 €/m²

VEĽKÝ POZEMOK S POTENCIÁLOM - STUPAVA ul.Lesná

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 2,554 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy s veľkorysou výmerou 2554 m² v meste Stupava na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

459,000 € 180 €/m²

Stavebný pozemok, IS na pozemku - Nové Sady, Nitra

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | 582 m²

B10 Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom s vybudovanými inžinierskymi sieťami

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

43,000 € 74 €/m²

P. HÁJE - pozemok na stavbu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy v mestskej časti Nitra - Párovské Háje. Na pozem

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,990 € 156 €/m²

Veľký stavebný pozemok na predaj - Laskár

Reality Laskár

Pozemok pre rodinné domy | 2,722 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy s rozlohou 2722 m2. Na pozemok vedie obecná prís

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Laskár

68 €/m2 68 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK | Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | 801 m²

B10 vám ponúka na predaj krásny, jemne svahovitý pozemok o výmere 801 m² v pokojnej a obľúbenej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

190,000 € 237 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie