Slnečný veľký pozemok Dulová Ves okr. Prešov, 3311m2

Reality Dulova Ves

Rekreačný pozemok | 3,331 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so súhlasom majiteľa Vám ponúka na predaj investičný

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

1 € 0 €/m²

ESTATERS | Prenájom apartmánu s parkovaním v príjemnom prostredí v lokalite Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | - | 148 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom plne vybavený pries

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

180° Výhľad na Dolné Rakúsko. Krásny rovinatý pozemok 560m2

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 560 m²

Krásny rovinatý pozemok 560m2 Tálky, Marianka + 180° výhľad na Dolné Rakúsko + Právoplatné s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

140,000 € 250 €/m²

Štýlová kancelária v blízkosti centra mesta Rimavská So bota

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 40 m²

Prenájom svetlého priestoru v zrekonštruovanom polyfunkčnom dome – ideálny pre kanceláriu, služ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 izbový byt po rekonštrukcii, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Rožňavská | 59 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Rožňavsk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

85,000 € 1441 €/m²

Stavebný pozemok v centre obce Sušany okres Poltár

Reality Sušany

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,638 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2638 m2, pre výstavbu rodinného domu, p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Sušany

37,000 € 14 €/m²

PRENÁJOM - dvojkancelária - 36,50 m2 BA II. -Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Koceľova | 36.5 m²

Prenajmeme priestrannú dvoj kanceláriu o výmere 36,50 m2 na ideálnom 1. poschodí, kancelárie s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Slnečný rovinatý pozemok v obci Záhradné 940m2, okr. Prešov

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný rov

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

84,990 € 90 €/m²

Slnečný pozemok s veľkorysou rozlohou 4258m2, obec Gregorovce, okr. Prešov

Reality Gregorovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,258 m²

AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý slnečný rovinatý poz

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Gregorovce

63 €/m2 63 €/m2

Bódvaszilas, Maďarsko

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 120 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom postavený v roku 1967 na rovinatom pozem

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

56,500 € 471 €/m²

3i Rodinný dom 90m2. Pozemok 600m2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Strmé sady | 90 m²

3i Rodinný dom pri Kostolíku Samostatne stojaci rodinný dom 90m2 Pozemok 600m2 + Asfaltov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

300,000 € 3333 €/m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KOMPLEX V GALANTE 🏢

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | 400 m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,200,000 € 3000 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² 🌳

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

169,990 € 179 €/m²

Skladový priestor na prenájom - 361 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 361 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o výmere 361 m2 v skladovo-distribučnom areáli na ul

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovací priestor na prenájom - 300-600 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 300 m2 s možnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory s možnosťou delenia - 360 m2-1.800 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 1.800 m2 s možnosťou rozdelenia na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie s umývadlom na prenájom - od 13 m2, Nádražná ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 13 m², situované v 3-podlaž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,043 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KRÁSNY POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟 Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

Bódvaszilas - na predaj 3 izbový rodinný dom

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 100 m²

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v dobrom, zachovalom stave v obci Bódvas

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

46,500 € 465 €/m²

Hidvégardó- 2 izbový gazdovský dom

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Popis nehnuteľnosti GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový gazdovský dom v pôvodnom stave

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hidvégardó

28,000 € 700 €/m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 140 m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡 Ponúkame na pren

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Brestovany

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 100 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | RODINNÝ DOM DO 40 KM OD TRNAVY 🏡 Pre nášho seriózneho klienta hľadáme

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na kúpa Trnava

170,000 € 1700 €/m²

🚗 NA PRENÁJOM | PODZEMNÉ GARÁŽOVÉ STÁTIE – GALANTA 🚗

Reality Galanta

Garáž | Hodská ulica | 12 m²

🚗 NA PRENÁJOM | PODZEMNÉ GARÁŽOVÉ STÁTIE – HODSKÁ ULICA, GALANTA 🚗 Ponúkame na prenájom podzem

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | 4-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – TRNAVA

Reality Trnava

4 izbový byt | Trnava | 90 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | 4-IZBOVÝ MODERNÝ BYT NA PRENÁJOM – TRNAVA 🏡 Pre nášho seriózneho klien

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23128)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie