Ponúkame na predaj 66á pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Častá.

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 6,528 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 6528 m2 situovaný za novovybudovanou ulicou s výhľadom na M

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 25.06.2024
Pozemky na predaj Častá

339,500 € 52 €/m²

Ponúkame na predaj 33á stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Častá.

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 3,264 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 3349 m2 na výstavbu rodinných domov. Pozemok je si

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 15.03.2024
Pozemky na predaj Častá

172,500 € 53 €/m²

Ponúkame na predaj 8á stavebný pozemok v obci Budmerice

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 800 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Budmerice. Pozemok o roz

Publikované: 07.10.2022 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Budmerice

79,000 € 99 €/m²

Predaj exkluzívneho stavebného pozemku s územným rozhodnutím v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 706 m²

Na predaj ponúkame atraktívny stavebný pozemok o výmere 706,5 m², situovaný v pokojnej a vyhľad

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Modra

198,000 € 280 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v krásnom prírodnom prostredí na pozemku (1664 m²) – Modra, časť Harmónia.

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou výstavby rodinného domu alebo celoročne obývateľ

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

245,000 € 3500 €/m²

Na predaj – atraktívny stavebný pozemok o výmere 669 m² v Modre – Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 669 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 669 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Modra

197,500 € 295 €/m²

Na predaj – polyfunkčný areál s reštauráciou, službami, vedľajšími stavbami a parkovacou plochou

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | 611 m²

Ponúkame na predaj unikátny polyfunkčný areál pozostávajúci zo známej reštaurácie Alpina s nads

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Objekty na predaj Pezinok

780,000 € 1277 €/m²

Predaj rodinného domu na 18 á pozemku, v tichej lokalite a blízko centra obce Častá.

Reality Častá

Rodinný dom | Sokolská | 0 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na 18 á pozemku, v tichej lokalite a blízko centra obce Častá.

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 04.11.2024
Domy na predaj Častá

176,000 €

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Šenkvice pri Pezinku.

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 1,893 m²

Pozemok o rozlohe 1893 m2 je rovinatý, má šírku 13 m, nachádza sa v lokalite s postupnou výstav

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 06.04.2024
Pozemky na predaj Šenkvice

89,800 € 47 €/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 595 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Trnava

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu obľúbeného a dobre funkčne riešeného bungalovu Euroline 1471, nac

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Trnava

369,000 € 3417 €/m²

Na predaj rekreačný objekt s potenciálom na penzión – Modra – Harmónia, Malé Karpaty

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Harmónia | 599 m²

Ponúkame na predaj rekreačný objekt situovaný s peknom prostredí na slnečnom rovinatom pozemku

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Modra

499,000 € 833 €/m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom na 30á pozemku v obci Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Pivovarská | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v malebnej obci Smolenice, nach

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Smolenice

176,000 € 3911 €/m²

Predaj stavebného pozemku o výmere 1986 m2 v obci Doľany so širokou možnosťou využitia - bývanie aj podnikanie.

Reality Doľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,986 m²

Ponúkame dva stavebné pozemky umiestnené vedľa seba, ktoré pre svoju polohu a priame napojenie

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Doľany

129,000 € 65 €/m²

Na predaj 5. izbový rodinný dom - novostavba s terasou a tromi parkovacími miestami.

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | 144.7 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený rodinný dom - Euroline Junior 430, postavený z kval

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

239,900 € 1721 €/m²

Moderný 3 izbový byt s terasou na Panoráme,ul.Jelšová-Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová | 90 m²

Realitná kancelária PROXIMITY REAL Vám exkluzívne ponúka 3-izbový, moderne zariadený byt na Pan

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

349,000 € 3878 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 - izbového bytu na Rožňavskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Rožňavská | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt na Rožňavskej ulici v Košiciach vhodný na rekonštruk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

175,000 € 3182 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM – CENTRUM, RK (možnosť bývania aj podnikania)

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Poľná | 409 m²

Hľadáte dom v meste, ktorý si môžete prispôsobiť presne podľa vlastných predstáv? Táto nehnuteľ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

85,000 € 208 €/m²

Na predaj Exkluzívny 3-izbový byt 82m² v Šali

Reality Šaľa

3 izbový byt | P. J. Šafárika | 82 m²

LENYO Vám ponúka s výhradným zastúpením vlastníka na predaj Exkluzívny veľkometrážny 3-izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

159,800 € 1949 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v Malom Šariši po komplet. rekonštrukcií

Reality Malý Šariš

Rodinný dom | 322 m²

Stačí si priniesť kufre a bývať. Bývanie bez kompromisov, kde je všetko hotové. Tento rodinný d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malý Šariš

Info v RK

Novinka
Novinka

Lesy a TTP Vyšný Hrušov (PARCELA E 1276) NAJNOVŠIA CENA

Reality Vyšný Hrušov

Lesná pôda | Nezadaná | 62,475 m²

Predám parcelu o celkovej rozlohe 6,6808 ha, ktorá sa nachádza v obci Vyšný Hrušov. Parcela je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Hrušov

44,000 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

Apartmány

Reality Patince

Iný rekreačný objekt | Areal kupaliska | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruované apartmány cca 30m2 za 55000 eur, acca50m2 za 6

Publikované: 02.08.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Patince

55,000 € 1833 €/m²

Na predaj-Veľký stavebný pozemok Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,100 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Hurbanove. Nachádza sa v zastavanom území mesta. Pozemok

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

58,000 € 53 €/m²

V Štúrove jedna z dobre známych obchodných nehnuteľností

Reality Štúrovo

Objekt pre obchod | 200 m²

V Štúrove jedna z dobre známych obchodných nehnuteľností (cca 441 m2 pozemok) hľadá svojho nov

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Štúrovo

165,000 € 825 €/m²

V jednej z najexkluzívnejších a najvyhľadávanejších rezidenčných zón v Štúrove ponúkam na kúpu ,len 2-ročný rodinný dom priamo pri brehu Dunaja v súkr

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 90 m²

V jednej z najexkluzívnejších a najvyhľadávanejších rezidenčných zón v Štúrove ponúkam na kúpu

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Štúrovo

274,900 € 3054 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23109)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie