V obci Kamenín, približne 13 km od Štúrova, ponúkam na kupu čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a malou záhradkou.

Reality Kamenín

3 izbový byt | Nezadaná | 81 m²

V obci Kamenín, približne 13 km od Štúrova, ponúkam na kupu čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kamenín

78,000 € 963 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-podlažný rodinný dom, ktorý má charakter

Reality Moča

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Drevo, kované prvky, staré tehly a výhľad na Dunaj. Takto môžeme najvýstižnejšie charakterizova

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 13.01.2023
Domy na predaj Moča

399,000 € 1995 €/m²

Na predaj rodinná usadlosť pri Dunaji - Komárno

Reality Komárno

Vidiecky dom | 0 m²

Ponúkame na predaj rodinnú usadlosť v bezprostrednej blízkosti rieky Dunaj. Pozemok má 8760 m2.

Publikované: 07.11.2022 Aktualizované: 04.07.2023
Domy na predaj Komárno

Cena dohodou

Štýlový a kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v top lokalite Komárna na PREDAJ

Reality Komárno

2 izbový byt | Klinčeková | 63 m²

Na základe exkluzívnej zmluvy z poverenia majiteľa vám ponúkame na PREDAJ tento výnimočný 2 izb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Komárno

130,000 € 2063 €/m²

Napredaj novostavba v Dunaalmási - Maďarsko

Reality Dunaalmás

Rodinný dom | Maďarsko | Dunaalmás |

Nový domov v Dunaalmási – užívajte si život blízko Dunaja! Ak hľadáte nové, jedinečne navrhnut

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 07.02.2025
Domy na predaj Dunaalmás

161,500 € 1482 €/m²

Na predaj ponúkam v obci Chľaba tento výnimočný rodinný dom

Reality Chľaba

Rodinný dom | 220 m²

Na predaj ponúkam v obci Chľaba tento výnimočný rodinný dom s jedinečnou atmosférou a vzácnymi

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Chľaba

120,000 € 545 €/m²

Predám priestrannú garzónku (27 m²) s veľkým balkónom na ul. Eötvösa v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 27 m²

Predám priestrannú garzónku (27 m²) s veľkým balkónom na ul. Eötvösa v Komárne. Byt sa nachádza

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 2515 €/m²

Na predaj 3-izbový tehlový byt

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Predám 3-izbový /pôvodne 2-izbový/ tehlový, rekonštruovaný byt o výmere 62,5 m2 na ul. Priateľs

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

Na predaj obchodné, kancelárske priestory

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 300 m²

Na predaj obchodné, kancelárske priestory. Ide o dve budovy: 1. budova Podlahová plocha :160 m2

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 30.07.2025
Objekty na predaj Komárno

190,000 € 633 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Mala nad Hronom

Reality Malá nad Hronom

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v tichom, pokojnom prostredí, len 10 km od Štúrova, na ľavom bre

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 25.10.2024
Domy na predaj Malá nad Hronom

48,900 € 326 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj starší 2-izbový rodinný dom s garážou.

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom o výmere cca 100 m2 v obci Bátorové Kosihy. Dom leží na pozemku

Publikované: 24.08.2023 Aktualizované: 17.09.2024
Domy na predaj Bátorove Kosihy

55,000 € 550 €/m²

V obci Bíňa, medzi Štúrovom a Želiezovcami, ponúkam na predaj útulný poschodový rodinný dom

Reality Bíňa

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, no zároveň je pre vás dôležitá dobrá dostupnosť? V obci Bíňa,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bíňa

165,000 € 611 €/m²

V tichej časti mesta Štúrovo, na ulici Kozmonautovej ponúkame na predaj 5-izbový dvojgeneračný rodinný dom

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Kozmonautov | 240 m²

V tichej a dobre dostupnej časti mesta Štúrovo, na ulici Kozmonautovej ponúkame na predaj 5-izb

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Štúrovo

259,000 € 1079 €/m²

V Štúrove na Mierovej ulici ponúkam na kúpu starostlivo udržiavaný, útulný 4-izbový dom

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 130 m²

V Štúrove na Mierovej ulici ponúkam na kúpu starostlivo udržiavaný, útulný 4-izbový (cca130m2)r

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Štúrovo

285,000 € 2192 €/m²

V Štúrove, na Komenského ulici, ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený 2.izbový byt

Reality Štúrovo

2 izbový byt | Komenského | 63 m²

V Štúrove, na Komenského ulici, ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

110,000 € 1746 €/m²

Panoramatický pozemok s výhľadom na Baziliku na predaj v Štúrove!

Reality Štúrovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Ponúkam na kúpu približne 1 500 m² (37 x 41 m) pravidelný pozemok s výbornými vlastnosťami. Vŕt

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

135,000 € 90 €/m²

Priestranný rodinný dom v Štúrove na kúpu.

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Svätoplukova | 230 m²

Priestranný rodinný dom v Štúrove na kúpu. Dve generácie, penzión alebo podnikanie? Vhodné na

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Domy na predaj Štúrovo

189,900 € 826 €/m²

Veľký pozemok s rodinným domom v centre obce Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Orechová ulica | 1,830 m²

Na predaj: Veľký pozemok s rodinným domom v centre obce Orechová Potôň Ponúkame na predaj prie

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

135,000 € 74 €/m²

PRIEMYSELNÝ AREÁL NA PREDAJ - NOVÁ STRÁŽ, OKR. KOMÁRNO

Reality Komárno

Obchodné priestory | 300 m²

PRIEMYSELNÝ AREÁL NA PREDAJ - NOVÁ STRÁŽ, OKR. KOMÁRNO JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA PODNIKATEĽSKÝ R

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Komárno

700,000 € 121 €/m²

Priestranný, starostlivo udržiavaný rodinný dom na predaj v Štúrove

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Kozmonautov | 300 m²

Priestranný, starostlivo udržiavaný rodinný dom na predaj v Štúrove, ideálny na bývanie aj na p

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Štúrovo

269,000 € 897 €/m²

2-izbový byt v tichej lokalite blízko centra | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Nám. protifašistických bojovníkov | 61 m²

Ak hľadáte bývanie v príjemnej a tichej lokalite, s výbornou dostupnosťou do centra mesta a kom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V KĽUDNEJ ČASTI STUDIENKY

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

REZERVOVANE Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka exkluzívne na predaj tehlový rodin

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Studienka

135,000 € 1227 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT PRI DRAŽDIAKU NA ĽUBOVNIANSKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ľubovnians

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

266,500 € 3807 €/m²

UŽÍVAJTE SI TENTO FAMÓZNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devín

Chalupa, rekreačný domček | Štítová | 40 m²

REZERVOVANE Realitná spoločnosť AC Reality sro. ponúka na predaj 2podlažný 1 izbový rek

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (737)
Rodinné domy na predaj (23111)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie