3 izbový byt | Nezadaná | 72.2 m²
Hľadáte domov, kde sa spája moderný štýl a komfort s pokojným životom v objatí prírody? INVESTC
Info v RK
Rodinný dom | 430 m²
Hľadáte miesto, kde sa spája pohodlie, elegancia a dokonalá lokalita pre Vašu rodinu? Tento exk
550,000 € 1279 €/m²
2 izbový byt | Cintorínsky Rad | 66 m²
Hľadáte nové bývanie alebo výhodnú investíciu? Máme pre vás skvelú ponuku! INVESTCONSULT REALIT
99,900 € 1514 €/m²
Skladový objekt | 1,200 m²
INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne nedávno postavené haly s možnosťou využitia na
830,000 € 692 €/m²
Objekt pre obchod | Nádvorie Európy | 140 m²
Máte originálny nápad alebo podnikateľskú víziu, ktorú chcete zrealizovať? Tento priestor Vám p
400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 75.2 m²
172,208 € 2290 €/m²
Rodinný dom | 297 m²
Hľadáte miesto, kde si môžete vytvoriť domov podľa vlastných predstáv alebo hľadáte investičnú
105,000 € 354 €/m²
Rodinný dom | Valchovnícka ul. | 206 m²
PONUKA, KTORÚ NÁJDETE VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. Je Vašim snom bývať v centre mesta
205,000 € 995 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Hlavná | 870 m²
INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj formou výhradného práva predaja túto trojpodlažnú rekrea
143,100 € 164 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | 8,000 m²
INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne tento jedinečný stavebný pozemok s kompletnou
75 €/m2 75 €/m2
Skladový objekt | 4,042 m²
INVESTCONSULT REALITY ponúka na prenájom v priemyselnej zóne priestory na skladovanie, ľahkú vý
3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Župná ul. | 134.5 m²
Hľadáte priestor, ktorý dodá Vášmu podnikaniu viditeľnosť a šarm? Máme pre Vás skvelú príležito
Info v RK
Pozemok pre bytovú výstavbu | Hviezdoslavova ul. | 8,343 m²
EXKLUZÍVNE V PONUKE INVESTCONSULT s.r.o. Na predaj ponúkame formou výhradného predaja vo výho
Cena dohodou
3 izbový byt | Ul. pohraničná | 113 m²
NEHNUTEĽNOSŤ, AKÁ SA NA TRHU OBJAVUJE LEN ZRIADKA. INVESTCONSULT REALITY Vám ponúka jedinečnú
299,000 € 2646 €/m²
Rodinný dom | 234 m²
INVESTCONSULT REALITY Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť výnimočnú nehnuteľnosť len 300
189,500 € 810 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
priestranné, moderne zrekonštruované a kompletne zariadené trojizbové byty. BYTY SA PRENAJÍMAJÚ
850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Nezadaná | 130 m²
INVESTCONSULT REALITY ponúka na prenájom kompletne zariadenú modernú veľkokapacitnú kuchyňu (13
Cena dohodou
Obchodné priestory | Záhradnícka | 210.54 m²
Premýšľate nad novým podnikaním alebo rozšírením svojej značky? INVESTCONSULT REALITY Vám ponú
Cena dohodou
Reštaurácia | Tatranská | 1,137 m²
VO VÝHRADNOM PREDAJI RODINNEJ SPOLOČNOSTI INVESTCONSULT REALITY NÁJDETE TERAZ V PONUKE TÚTO VEĽ
1,300,000 € 1143 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 404 m
127,500 € 2125 €/m²
4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš
650,000 € 4988 €/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²
Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v
1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt
990,000 € 2585 €/m²
Rodinný dom | - | 132 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou komerčného využitia. Zariadenie nehnute
421,800 € 3195 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.