NA PREDAJ FUNGUJÚCI AUTOSERVIS V OKRESE KOMÁRNO

Reality Hurbanovo

Opravárenský objekt | Komárňanská | 698 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Hurbanove, tento kompletne zariadený autoservis, 15 km

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

Cena dohodou

NA PRENÁJOM V KOMÁRNE KANCELÁRSKE A OBCHODNÉ PRIESTORY – VEĽMI VÝHODNÉ PODMIENKY

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 72 m²

Máte dobrý nápad na podnikanie ale chýba Vám priestor? Máme pre vás skvelú príležitosť! INVESTC

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.09.2025
Priestory na prenájom Komárno

Info v RK

TROJIZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V KOMÁRNE NA PREDAJ V BLÍZKOSTI PRÍRODY

Reality Komárno

3 izbový byt | Veľká jarková ul. | 67 m²

TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ NÁJDETE EXKLUZÍVNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. INVESTCONSULT REALITY Vám pon

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Komárno

99,800 € 1490 €/m²

VYNIKAJÚCA PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ – REŠTAURÁCIA BEREK NA PRENÁJOM

Reality Nové Zámky

Reštaurácia | 1,137 m²

VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ RODINNEJ SPOLOČNOSTI INVESTCONSULT REALITY NÁJDETE TERAZ TÚTO VÝNIMOČNÚ

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

6,800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE TROJIZBOVÉ BYTY V NOVOVYBUDOVANOM OBYTNOM PARKU V KOMÁRNE

Reality Komárno

3 izbový byt | 70 m²

Predstavte si ráno pri šálke kávy na terase vlastného bytu, deti bezpečne hrajúce sa na ihrisku

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Komárno

Info v RK

NA PREDAJ ÚTULNÁ CHATA PRI KOMÁRNE

Reality Komárno

Rodinný dom | 72 m²

Doprajte si únik od každodenného zhonu! INVESTCONSULT REALITY Vám ponúka na predaj útulnú chatu

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Komárno

80,500 € 1118 €/m²

NA PREDAJ ÚTULNÁ CHATA PRI KOMÁRNE

Reality Komárno

Rodinný dom | 72 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Komárno

105,000 € 1458 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LUKRATÍVNEJ LOKALITE

Reality Komárno

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Petőfiho ul. | 493 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj tento výnimočný stavebný pozemok vo veľmi frekventovanej

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

94,500 € 192 €/m²

NA PRENÁJOM V KOMÁRNE DVOJIZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE

Reality Komárno

2 izbový byt | Komenského ul. | 66 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka NA PRENÁJOM v Komárne priestranný, čerstvo zrekonštruovaný dvojizb

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Komárno

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ ŠTÝLOVÉ BYTY V NOVOVYBUDOVANOM OBYTNOM PARKU PRI KOMÁRNE

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 72.2 m²

Hľadáte domov, kde sa spája moderný štýl a komfort s pokojným životom v objatí prírody? INVESTC

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Byty na predaj Komárno

Info v RK

NA PREDAJ LUXUSNÝ, SLNEČNÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM V KOMÁRNE

Reality Komárno

Rodinný dom | 430 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pohodlie, elegancia a dokonalá lokalita pre Vašu rodinu? Tento exk

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Domy na predaj Komárno

550,000 € 1279 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE ZREKONŠTRUOVANÝ DVOJIZBOVÝ BYT V KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Cintorínsky Rad | 66 m²

Hľadáte nové bývanie alebo výhodnú investíciu? Máme pre vás skvelú ponuku! INVESTCONSULT REALIT

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Byty na predaj Komárno

99,900 € 1514 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE HALY NA SKLADOVANIE A ĽAHKÚ VÝROBU

Reality Komárno

Skladový objekt | 1,200 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne nedávno postavené haly s možnosťou využitia na

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Komárno

830,000 € 692 €/m²

NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ DOM NA VEĽKORYSOM POZEMKU V ZLATNEJ NA OSTROVE

Reality Zlatná na Ostrove

Rodinný dom | 297 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vytvoriť domov podľa vlastných predstáv alebo hľadáte investičnú

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.05.2025
Domy na predaj Zlatná na Ostrove

105,000 € 354 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE JEDINEČNÝ STAVBENÝ POZEMOK PREDOVŠETKÝM NA ÚČELY DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU

Reality Komárno

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 8,000 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne tento jedinečný stavebný pozemok s kompletnou

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

75 €/m2 75 €/m2

NA PRENÁJOM V NOVÝCH ZÁMKOCH SKLADOVÉ, VÝROBNÉ A ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | 4,042 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na prenájom v priemyselnej zóne priestory na skladovanie, ľahkú vý

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Objekty na prenájom Nové Zámky

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNY OBCHODNÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM V SRDCI KOMÁRNA

Reality Komárno

Obchodné priestory | Župná ul. | 134.5 m²

Hľadáte priestor, ktorý dodá Vášmu podnikaniu viditeľnosť a šarm? Máme pre Vás skvelú príležito

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

Info v RK

NA PRENÁJOM MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR V KOMÁRNE

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Nádvorie Európy | 140 m²

Máte originálny nápad alebo podnikateľskú víziu, ktorú chcete zrealizovať? Tento priestor Vám p

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 09.07.2025
Objekty na prenájom Komárno

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOVYBUDOVANOM OBYTNOM PARKU PRI KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 75.2 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na predaj Komárno

172,208 € 2290 €/m²

NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU V CENTRE KOMÁRNA

Reality Komárno

Rodinný dom | Valchovnícka ul. | 206 m²

PONUKA, KTORÚ NÁJDETE VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. Je Vašim snom bývať v centre mesta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Komárno

205,000 € 995 €/m²

NA PREDAJ REKREAČNÁ BUDOVA V PATINCIACH V SUSEDSTVE WELLNESS HOTELA

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | Hlavná | 870 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj formou výhradného práva predaja túto trojpodlažnú rekrea

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Objekty na predaj Patince

143,100 € 164 €/m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V KOMÁRNE

Reality Komárno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hviezdoslavova ul. | 8,343 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE INVESTCONSULT s.r.o. Na predaj ponúkame formou výhradného predaja vo výho

Publikované: 10.01.2023 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

NA PREDAJ LUXUSNÝ TROJIZBOVÝ MEŠTIANSKY BYT V SRDCI KOMÁRNA

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. pohraničná | 113 m²

NEHNUTEĽNOSŤ, AKÁ SA NA TRHU OBJAVUJE LEN ZRIADKA. INVESTCONSULT REALITY Vám ponúka jedinečnú

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Byty na predaj Komárno

299,000 € 2646 €/m²

SPOJTE BÝVANIE S PODNIKANÍM - EXKLUZÍVNA PONUKA BLÍZKO CENTRA MESTA KOMÁRNO

Reality Komárno

Rodinný dom | 234 m²

INVESTCONSULT REALITY Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť výnimočnú nehnuteľnosť len 300

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Komárno

189,500 € 810 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23123)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie