NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ, ZARIADENÉ TROJIZBOVÉ BYTY BLÍZKO KOMÁRNA

Reality Zlatná na Ostrove

3 izbový byt | 80 m²

priestranné, moderne zrekonštruované a kompletne zariadené trojizbové byty. BYTY SA PRENAJÍMAJÚ

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na prenájom Zlatná na Ostrove

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KOMPLETNE ZARIADENÁ ZÁVODNÁ KUCHYŇA PRI KOMÁRNE

Reality Iža

Reštaurácia | Nezadaná | 130 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na prenájom kompletne zariadenú modernú veľkokapacitnú kuchyňu (13

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Objekty na prenájom Iža

Cena dohodou

NA PRENÁJOM V KOMÁRNE ATRAKTÍVNY OBCHODNÝ PRIESTOR VO FREKVENTOVANEJ LOKALITE

Reality Komárno

Obchodné priestory | Záhradnícka | 210.54 m²

Premýšľate nad novým podnikaním alebo rozšírením svojej značky? INVESTCONSULT REALITY Vám ponú

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Komárno

Cena dohodou

NA PREDAJ JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ PRE ODVÁŽNYCH, KTORÍ TO S PODNIKANÍM MYSLIA VÁŽNE

Reality Nové Zámky

Reštaurácia | Tatranská | 1,137 m²

VO VÝHRADNOM PREDAJI RODINNEJ SPOLOČNOSTI INVESTCONSULT REALITY NÁJDETE TERAZ V PONUKE TÚTO VEĽ

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

1,300,000 € 1143 €/m²

Na predaj rekreačná chata v obci Blahová-Madarász

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 404 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

127,500 € 2125 €/m²

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 5-izbového RD s murovaným bazénom v Podunajských Biskupiciach.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 2585 €/m²

Na predaj rodinný dom v Podunajských Biskupiciach

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou komerčného využitia. Zariadenie nehnute

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

421,800 € 3195 €/m²

Na predaj investičný 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4704 €/m²

ROVNOVÁHA TICHA A MESTSKÉHO ŽIVOTA - VEĽKORYSÝ 3 IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 80 m²

Ak preferujete tichú ulicu a zároveň potrebujete byť v meste, byt na Tabakovej ulici je pre Vás

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4750 €/m²

Luxusné kancelárie na prenájom

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom kancelárské priestory, ktoré sa nachádzajú pri sídlisku

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 23.01.2024
Priestory na prenájom Žilina

11.3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Kancelárske priestory

Reality Žilina

Iný objekt | ul. Priemyselná | 74.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom iný prevádzkový objekt Žilina, ul. Priemyselná. Stav objektu: kance

Publikované: 21.08.2023 Aktualizované: 30.01.2024
Objekty na prenájom Žilina

444 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na komerčné využitie

Reality Strečno

Priemyselná zóna | Strečno | 17,678 m²

Dream Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj oplotený pozemok na priemyselné využitie s výmero

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 13.10.2023
Pozemky na predaj Strečno

1,500,000 € 85 €/m²

člen NARKS

Obchodný priestor na prenájom

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlinská | 240 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom výborne situovaný

Publikované: 12.01.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Priestory na prenájom Žilina

1,080 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom obchodného priestoru

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlinská | 144 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom komerčný priestor

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 22.05.2024
Priestory na prenájom Žilina

1,195 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárie na prenájom sídlo firmy

Reality Žilina

Administratívny objekt | Žilina | 850 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory s parkovaním v budove v Žiline .

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 09.07.2025
Objekty na prenájom Žilina

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Pozemok na rekreačné využitie

Reality Lysica

Rekreačný pozemok | Lysica | 3,041 m²

Dream Reality Vám ponúka na predaj slnečnú parcelu s JZ orientáciou v katastri obce Lysica 1

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 02.12.2024
Pozemky na predaj Lysica

182,460 € 60 €/m²

člen NARKS

Na predaj priemyselný pozemok

Reality Žilina

Priemyselná zóna | 13,000 m²

Dream reality Vám ponúka na predaj pozemok určený na priemyselné využitie o výmere 13 000 m

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Pozemky na predaj Žilina

1,768,000 € 136 €/m²

člen NARKS

Prenájom priestoru v centre Žiliny

Reality Žilina

Iný priestor | Národná | 6 m²

Dream Reality Vám ponúka priestor na prenájom v centre Žiliny. Ro

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 20.11.2023
Priestory na prenájom Žilina

120 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárie v starom meste

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 30 m²

Dream Reality Vám ponúka jednotlivo na prenájom kancelárie v centre starého mesta rozličnej

Publikované: 14.07.2020 Aktualizované: 25.10.2022
Priestory na prenájom Žilina

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom - kancelárske priestory

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | J.Vuruma | 56 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom kancelárské priestory o celkovej výmere 56 m2. Ka

Publikované: 08.10.2019 Aktualizované: 30.10.2024
Objekty na prenájom Žilina

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dolné Rudiny | 150 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 150 m2. Súčasťou priesto

Publikované: 29.07.2015 Aktualizované: 13.02.2025
Priestory na prenájom Žilina

1,050 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

DOMY ZBYŇOV 2. ETAPA - Prvý dom v predaji (vo výstavbe)

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | Rajecká cesta | 109.31 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prvý rodinný dom typu bungalov v druhej etape pop

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

320,000 € 2927 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23123)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Upresniť hľadanie