Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²
DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom kancelárské priestory, ktoré sa nachádzajú pri sídlisku
11.3 €/m2/mesiac
Iný objekt | ul. Priemyselná | 74.5 m²
Ponúkame Vám na prenájom iný prevádzkový objekt Žilina, ul. Priemyselná. Stav objektu: kance
444 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | Strečno | 17,678 m²
Dream Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj oplotený pozemok na priemyselné využitie s výmero
1,500,000 € 85 €/m²
Obchodné priestory | Hlinská | 240 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom výborne situovaný
1,080 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hlinská | 144 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom komerčný priestor
1,195 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Žilina | 850 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory s parkovaním v budove v Žiline .
7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Rekreačný pozemok | Lysica | 3,041 m²
Dream Reality Vám ponúka na predaj slnečnú parcelu s JZ orientáciou v katastri obce Lysica 1
182,460 € 60 €/m²
Priemyselná zóna | 13,000 m²
Dream reality Vám ponúka na predaj pozemok určený na priemyselné využitie o výmere 13 000 m
1,768,000 € 136 €/m²
Iný priestor | Národná | 6 m²
Dream Reality Vám ponúka priestor na prenájom v centre Žiliny. Ro
120 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 30 m²
Dream Reality Vám ponúka jednotlivo na prenájom kancelárie v centre starého mesta rozličnej
250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | J.Vuruma | 56 m²
DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom kancelárské priestory o celkovej výmere 56 m2. Ka
400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolné Rudiny | 150 m²
Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 150 m2. Súčasťou priesto
1,050 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rajecká cesta | 109.31 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prvý rodinný dom typu bungalov v druhej etape pop
320,000 € 2927 €/m²
2 izbový byt | Severná | 55 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na Hlinách VII, len pár minút chôdze od centr
450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 21 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom kanceláriu o rozlohe 21 m2 v meste Žilina. Budo
190 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 136 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový byt o rozlohe 136 m2 na 17. poschod
1,250 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,900 m²
DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný pre výstavbu bytového dom
475,000 € 250 €/m²
3 izbový byt | Predmestská | 101 m²
Dream reality Vám ponúka na prenájom priestranný 3‑izbový byt v úplnom centre mesta, ktorý zauj
1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v Považskej Bystrici v čas
850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 17,097 m²
Dream reality Vám ponúka na predaj krásny pozemok v obci Makov. Ak túžite po tichu a samote, t
140,000 € 8 €/m²
Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²
www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej
23 €/m2 23 €/m2
Rodinný dom | Kvetná | 170 m²
Dream Reality Vám ponúka na prenájom radový rodinný dom na Bôriku. Dom sa prenajíma kompletne
1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Výrobný objekt | 2,700 m²
Dream reality Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu s administratívn
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.