Obchodné priestory | Nám. Š. Moysesa | 100 m²
ID-500301-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor priamo v historickom centre mesta Banská
1,270 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bakossova | 24 m²
ID-50092-25BB Ponúkame na prenájom priestor s vodou v centre mesta Banská Bystrica. Rozloha pr
280 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²
ID-500288-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí v historickom centre mesta Ba
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | V. P. Tótha | 20 m²
ID-500269-27BB Ponúkame na prenájom priestory v administratívnej budove v centre mesta Zvolen.
Info v RK
Priestor pre sklad | nezadaná | 779 m²
P50003-27ZP Skvelá ponuka pre Vaše podnikanie. Ponúkame na prenájom halu v priemyselnej zóne
1,168.5 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hronská | 280 m²
Hľadáte chalupu, kde si po ťažkom pracovnom týždni môžete oddýchnuť? Alebo sa chcete cítiť ako
179,000 € 639 €/m²
2 izbový byt | J. Hollého | 69 m²
V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame veľkometrážny 2 izbový byt po rekonštrukcii. Byt
119,900 € 1738 €/m²
Apartmán | Bulharsko
Posledné voľné termíny!!! Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a vybavený apartmán pre 4
55 €/deň 2 €/deň/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska cesta | 400 m²
ID-500201-27BB Ponúkame na prenájom samostatný objekt v Banskej Bystrici - časť Partizánska ce
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 201 m²
ID-500260-26BB Ponúkame na prenájom prízemný obchodno-skladový priestor na Zvolenskej ceste v B
8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Priekopská | 1,200 m²
ID-500151-26BBb Ponúkame na prenájom výrobno-skladové priestory v priemyselnom areáli v Martin
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Dolná | 100 m²
ID-500293-25BB TOP lokalita v centre mesta – obchodný priestor na pešej zóne Ponúkame na pren
1,700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bakossova | 30 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Kancelárie sa nachád
305 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²
Rezervované. V TeEq Reality Vám ponúkame na predaj dom v obci Horná Ždaňa s pozemkom 874m2. Dvo
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Kremnička | 1,350 m²
ID-500266-14BB Hľadáte nové sídlo firmy? Ponúkame na prenájom skladovo-kancelársky objekt v Ban
Info v RK
4 izbový byt | Fraňa Kráľa | 82 m²
P500092-114-LOS V TeEq Reality Vám ponúkame na predaj 4 izbový slnečný byt v meste Žarnovica, u
135,000 € 1646 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolná | 300 m²
P50031-26BB Ponúkame na prenájom krásne nadštandardne zrekonštruované kancelárske priestory v
2,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | I. Lihoveckého | 72.78 m²
EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na predaj priestranný, dvojizbový byt v centre Zvolena, na Lihoveckého
164,900 € 2266 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 16 m²
ID-500242-27BB Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Banskej Bystrici - priamo pri Zvol
8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Kyjevské námestie | 72 m²
ID-500249-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor v polyfunkčnom objekte v Banskej Bystrici
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Továrenská | 420 m²
ID-500287-25BB Ponúkame na prenájom samostatný skladovo-kancelársky objekt v Banskej Bystrici -
Info v RK
Pozemok pre bytovú výstavbu | Horné záhrady | 2,351 m²
ID-500292-14BB Ponúkame na predaj investičný pozemok v zastavanej časti mesta Banská Bystrica
197 €/m2 197 €/m2
Garáž | Partizánska cesta | 45 m²
ID-500300-27BB Ponúkame na prenájom nákladnú garáž s vysokou bránou v Banskej Bystrici. Rozloh
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 53 m²
ID-500291-27BB Ponúkame na prenájom 3-kancelársky priestor v Banskej Bystrici. Ide o 3 kancelá
567 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.