Na prenájom priestor 535 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 535 m²

ID-50061-25BB Ponúkame na prenájom priestor, vhodný na kancelárie, služby, obchod v Banskej By

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Predaj pozemkov Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Orná pôda | nezadaná | 3,693 m²

P50008 – 14ZV Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 2.985 m2 cena 0 € za m2 , TTP

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

Cena dohodou

Predaj bytu v Banskej Bystrici centrum.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tajovského | 116 m²

REZERVOVANÝ. EXKLUZÍVNE !!! V TeEq Reality ponúkame v zastúpení majiteľa na predaj luxusný, pr

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

435,000 € 3750 €/m²

Predaj záhrady v obci Janova Lehota, časť záhradky.

Reality Janova Lehota

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 400 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame predaj záhrady cca 400m2 s možnosťou pripojenia na vodu a ele

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Janova Lehota

17,500 € 44 €/m²

Na prenájom obchodný priestor 50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

ID-500288-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí v historickom centre mesta Ba

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemie 30 m2 Banská Bystrica - Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská Cesta | 30 m²

ID-500206-27BB Ponúkame na prenájom skladový priestor na prízemí administratívnej budovy v Bans

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Dopyt na prenájom 2- 3 izbový byt Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Banská Bystrica | 60 m²

V Banskej Bystrici súrne hľadáme prenájom dvojizbového alebo trojizbového bytu ( dve samostatné

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj priestranný rodinný dom Detva - časť Piešť II.

Reality Detva

Rodinný dom | Piešť II | 290 m²

Exkluzívne v TeEq Reality ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v Detve – časť Piešť II Po

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Detva

199,900 € 689 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pre konkrétneho klienta dom v okolí Banská Bystrica 10km

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Banská Bystrica | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom vo vzdialenosti 10 km od Banskej Bystrice a Zvolena

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom samostatný priemyselný areál Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Zvolenská cesta | 1,000 m²

ID-500254-26BB Ponúkame na prenájom samostatný oplotený skladový objekt s kanceláriami. Nachád

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom hala 680 m2 vo Zvolene

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 600 m²

ID-500226-26BB Ponúkame na prenájom priemyselnú halu vo Zvolene - priemyselná časť Lieskovská

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Objekty na prenájom Zvolen

55 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Na prenájom obchodno-skladový objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská cesta | 2,000 m²

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj chatky v obci Lutila.

Reality Lutila

Chata, drevenica, zrub | Lesná | 54 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame chatku v obci Lutila iba 2 km od mesta Žiar nad H

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Lutila

33,000 € 611 €/m²

Predaj domu s vkusnou nadstavbou v centre mesta Banská Štiavnica.

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kammerhofská | 250 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame v obľúbenom meste UNESCO Banská Štiavnica, dom s

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj domu v obci Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 58 m²

V TeEq Reality Vám v zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom o výmere 66m2, postaven

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

66,000 € 1138 €/m²

Na prenájom skladovo-výrobný objekt Hronská Dúbrava

Reality Žiar nad Hronom

Prevádzkový areál | Hronská Dúbrava | 1,900 m²

ID-500159-27BBb Ponúkame na prenájom komerčné priestory, len 4 km na výjazd na diaľnicu. Jedná

Publikované: 01.12.2023 Aktualizované: 27.11.2025
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Predaj pozemkov Ráztoky okres Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Ráztocká | 1,761 m²

P50023-14ZV EXKLUZÍVNE! Len v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj slnečný a rovinatý

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 19.09.2023
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200,000 € 114 €/m²

Na prenájom sklad 350 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 350 m²

ID-500279-27BB Ponúkame na prenájom priestor na sklad v Banskej Bystrici. Rozloha priestoru: 3

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom obchodný priestor 100 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nám. Š. Moysesa | 100 m²

ID-500301-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor priamo v historickom centre mesta Banská

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,270 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor 27 m2 s vodou na služby centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Bakossova | 24 m²

ID-50092-25BB Ponúkame na prenájom priestor s vodou v centre mesta Banská Bystrica. Rozloha pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

280 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor 50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie centrum Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | V. P. Tótha | 20 m²

ID-500269-27BB Ponúkame na prenájom priestory v administratívnej budove v centre mesta Zvolen.

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

Prenájom Žiar nad Hronom – hala v priemyselnej zóne

Reality Žiar nad Hronom

Priestor pre sklad | nezadaná | 779 m²

P50003-27ZP Skvelá ponuka pre Vaše podnikanie. Ponúkame na prenájom halu v priemyselnej zóne

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 30.01.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

1,168.5 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj domu v obci Hronec

Reality Hronec

Rodinný dom | Hronská | 280 m²

Hľadáte chalupu, kde si po ťažkom pracovnom týždni môžete oddýchnuť? Alebo sa chcete cítiť ako

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Hronec

179,000 € 639 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23107)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie