4 izbový byt | Euro Home Star

Reality Žilina

4 izbový byt | 136 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový byt o rozlohe 136 m2 na 17. poschod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Žilina

1,250 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok vhodný na výstavbu bytového domu

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,900 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný pre výstavbu bytového dom

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

475,000 € 250 €/m²

člen NARKS

3- izbový byt na prenájom v centre mesta

Reality Žilina

3 izbový byt | Predmestská | 101 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom priestranný 3‑izbový byt v úplnom centre mesta, ktorý zauj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom rodinného domu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v Považskej Bystrici v čas

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na prenájom Považská Bystrica

850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Skladovo výrobné haly - Bytča

Reality Bytča

Priestor pre sklad | Bytča | 456 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom skladovo výrobnú halu pri Bytči, rozloha 307 m2. Cena 2

Publikované: 12.06.2013 Aktualizované: 13.02.2025
Priestory na prenájom Bytča

22 €/m2/rok 22 €/m2/rok

člen NARKS

Investičná ponuka portfólia komerčných nehnuteľností s využitím na gastro prevádzky

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | 1,500 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj portfólio 6 komerčných nehnuteľností s primárnym

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | 1,500 m²

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Námestovo

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Námestovo

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Výrobno-skladová hala v Tepličke nad Váhom

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 815.5 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom výrobno- skladovú halu o výmere 815,50 m2 v Tepličke nad V

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

člen NARKS

Stavebný pozemok - Povina

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 2,955 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Pozemky na predaj Povina

175,000 € 59 €/m²

člen NARKS

ATELIÉR PRE ARCHITEKTOV NA PRENÁJOM V CENTRE MESTA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Republiky | 113 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom kancelársko-o

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Priestory na prenájom Žilina

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu RD

Reality Žilina

Záhrada | 597 m²

Dream reality Vám ponúka slnečný pozemok na výstavbu rodi

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 09.04.2025
Pozemky na predaj Žilina

43,000 € 72 €/m²

člen NARKS

Skladová / výrobná hala na prenájom | 3 500 m2

Reality Žilina

Priestor pre výrobu | 3,500 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom skladovú / výrobnú halu

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Priestory na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

člen NARKS

Prenájom kancelárie v širšom centre mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 32.5 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v šir

Publikované: 10.10.2017 Aktualizované: 09.08.2023
Priestory na prenájom Žilina

200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 3-izbový byt v rezidencii EURO HOME STAR na Bôriku

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusný 3‑izbový byt v prestížnej rezidencii EURO

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Žilina

360,000 € 3333 €/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárskeho priestoru

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Frańa Mráza | 119.5 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor s celkovou výmerou 119,95 m², situova

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Dom určený na rekonštrukciu s pozemkom a sieťami - Višňové

Reality Višňové

Rodinný dom | 64 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj starší murovaný rodinný dom so súpisným číslom o

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Višňové

75,000 € 1172 €/m²

člen NARKS

Prenájom priestoru v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Národná | 120 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s celkovou výmerou 120 m², ktorý sa nachádza na 1. po

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Obchodný priestor - starý Bulvár

Reality Žilina

Obchodné priestory | Antona Bernoláka | 121 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom atraktívny obchodný priestor na prízemí bytovéh

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Senec

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Senec

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Čadca

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Rajecké Teplice - Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Zariadený penzión v Zázrivej pri vleku

Reality Zázrivá

Hotel, penzión, ubytovňa | 700 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený penzión tesnej blízkosti lyžiarskeho vle

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Zázrivá

800,000 € 829 €/m²

člen NARKS

Výrobno-skladový areál LIPOVEC

Reality Žilina

Výrobný objekt | Republiky | 12,000 m²

EXKLUZÍVNE Vám DREAM REALITY ponúka na predaj výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v obci Lip

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na predaj Žilina

1,500,000 € 125 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23117)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie