Prenájom – pozemok Hliník nad Hronom

Reality Hliník nad Hronom

Orná pôda | nezadaná | 6,880 m²

P50002 - 24ZP TeEq reality ponúka na prenájom rovinatý pozemok – trvale trávnatý porast o rozl

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na prenájom Hliník nad Hronom

0.28 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom prízemie 30 m2 Banská Bystrica - Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská Cesta | 30 m²

ID-500206-27BB Ponúkame na prenájom skladový priestor na prízemí administratívnej budovy v Bans

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj pozemkov Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Orná pôda | nezadaná | 3,693 m²

P50008 – 14ZV Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 2.985 m2 cena 0 € za m2 , TTP

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

Cena dohodou

Hala na predaj Zvolen

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 680 m²

ID-500226-26BB Na predaj / prenájom: Priemyselná hala – Zvolen, Lieskovská cesta Ponúkame na

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Zvolen

Info v RK

Pozemok na výstavbu domov, vyhľadávaná lokalita Višňové.

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Na Turie | 3,767 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o rozlohe 3.7

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Pozemky na predaj Višňové

95 €/m2 95 €/m2

Na prenájom 276 m2 kancelárske priestory centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. Š. Moysesa | 276 m²

ID-500259-27BB Ponúkame na prenájom kancelársky priestor celé poschodie, uzavreté jedným vstup

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária 39 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 39 m²

ID-500291-27BB Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v Banskej Bystrici. Rozloha 39,60 m2.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

427 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad 1230 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 1,230 m²

ID-500298-27BB Ponúkame na prenájom sklad v Banskej Bystrici. Rozloha: 1230 m2 (možnosť rozdeli

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom kancelária 23 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 23 m²

ID-500291-27BB Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v Banskej Bystrici. Rozloha 23 m2. Kan

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

253 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj bytu v Banskej Bystrici centrum.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tajovského | 116 m²

REZERVOVANÝ. EXKLUZÍVNE !!! V TeEq Reality ponúkame v zastúpení majiteľa na predaj luxusný, pr

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

435,000 € 3750 €/m²

Predaj záhrady v obci Janova Lehota, časť záhradky.

Reality Janova Lehota

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 400 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame predaj záhrady cca 400m2 s možnosťou pripojenia na vodu a ele

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Janova Lehota

17,500 € 44 €/m²

Na prenájom obchodný priestor 50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

ID-500288-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí v historickom centre mesta Ba

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská Cesta | 30 m²

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Dopyt na prenájom 2- 3 izbový byt Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Banská Bystrica | 60 m²

V Banskej Bystrici súrne hľadáme prenájom dvojizbového alebo trojizbového bytu ( dve samostatné

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj priestranný rodinný dom Detva - časť Piešť II.

Reality Detva

Rodinný dom | Piešť II | 290 m²

Exkluzívne v TeEq Reality ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v Detve – časť Piešť II Po

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Detva

199,900 € 689 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pre konkrétneho klienta dom v okolí Banská Bystrica 10km

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Banská Bystrica | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom vo vzdialenosti 10 km od Banskej Bystrice a Zvolena

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom samostatný priemyselný areál Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Zvolenská cesta | 1,000 m²

ID-500254-26BB Ponúkame na prenájom samostatný oplotený skladový objekt s kanceláriami. Nachád

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom hala 680 m2 vo Zvolene

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 600 m²

ID-500226-26BB Ponúkame na prenájom priemyselnú halu vo Zvolene - priemyselná časť Lieskovská

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Objekty na prenájom Zvolen

55 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Na prenájom obchodno-skladový objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská cesta | 2,000 m²

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj chatky v obci Lutila.

Reality Lutila

Chata, drevenica, zrub | Lesná | 54 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame chatku v obci Lutila iba 2 km od mesta Žiar nad H

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Lutila

33,000 € 611 €/m²

Predaj domu s vkusnou nadstavbou v centre mesta Banská Štiavnica.

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kammerhofská | 250 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame v obľúbenom meste UNESCO Banská Štiavnica, dom s

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj domu v obci Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 58 m²

V TeEq Reality Vám v zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom o výmere 66m2, postaven

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

66,000 € 1138 €/m²

Na prenájom skladovo-výrobný objekt Hronská Dúbrava

Reality Žiar nad Hronom

Prevádzkový areál | Hronská Dúbrava | 1,900 m²

ID-500159-27BBb Ponúkame na prenájom komerčné priestory, len 4 km na výjazd na diaľnicu. Jedná

Publikované: 01.12.2023 Aktualizované: 27.11.2025
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Predaj pozemkov Ráztoky okres Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Ráztocká | 1,761 m²

P50023-14ZV EXKLUZÍVNE! Len v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj slnečný a rovinatý

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 19.09.2023
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200,000 € 114 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23111)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie