2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 45 m2 + murovaná pivnica 2 m2 - byt nemá balkón(kolaud
225,000 € 5000 €/m²
2 izbový byt | Drieňová | 62 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 62 m2 + balkón 6 m2 + vonkajšie parkovacie státie. B
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi
409,900 € 3608 €/m²
1 izbový byt | Bajkalská | 30 m²
Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt o výmere 30 m2 + lodžia 6 m2. Byt sa nachádza na ulici
650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Košická | 32 m²
Na prenájom menší 2 izbový byt o výmere 32 m2 + balkón 7 m2 + pivnica 3 m2. Nachádza sa na ul
520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²
409,900 € 3608 €/m²
2 izbový byt | Mierová | 50 m²
Na prenájom 2 izbový byt o výmere 50 m2 + lodžia 4 m2 + parkovacie státie v podzemnej garáži .
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Bajkalská | 14 m²
Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v Troch vežiach - veža I. na -1. poschodí. Cena 1
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 17 m²
EXKLUZÍVNE – SAVONA realitná kancelária – ponúkame NA PRENÁJOM – PRIESTORY vo Svite, ul. Hlavná
258 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Kozia | 150 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom, ktorý prešiel postupnou kompletnou rekonšt
219,990 € 1467 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Realitná kancelária SortieReal Vám ponúka novovybudované moderné byty, ktoré sú postavené v ti
163,990 € 2733 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 36 m²
Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5 izbový byt v Malac
119,000 € 3306 €/m²
Rodinný dom | Janka Kráľa | 125 m²
SortieReal Vám ponúka na predaj poctivý dom s veľkým priestorom, zdravým krovom a potenciálom v
204,990 € 1640 €/m²
Vidiecky dom | 80 m²
Pokoj, zeleň a ticho Záhoria. Dom situovaný v pokojnej časti obce Lakšárska Nová Ves je ideálny
98,000 € 1225 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
98,000 € 1225 €/m²
2 izbový byt | Veľkomoravská | 67 m²
Realitná kancelária SortieReal Vám predstavuje výnimočnú ponuku, ktorá sa v tejto lokalite a by
149,000 € 2224 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 110.88 m²
Na prenájom ponúkame reprezentatívne priestory vhodné pre súkromnú kliniku, zdravotnícke služby
15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Javorová | 52 m²
Ak hľadáte bývanie, ktoré má štýl, komfort aj výbornú polohu, tento dvojizbový byt na 5. poscho
179,900 € 3460 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
SortieReal ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v udržiavanom stave s čiastočnou rekonštru
165,000 € 688 €/m²
3 izbový byt | Komárnická | 62 m²
Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l
255,000 € 4113 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 60 m²
Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka na predaj štýlový 3-izbový dom v prevedení ŠTANDA
158,000 € 2633 €/m²
3 izbový byt | Záhorácka | 61 m²
SortieReal – 2,5 izbový zariadený byt v centre MA * 2 balóny* klimatizácia Ponúkame na predaj
164,990 € 2705 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 42 m²
Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 1,5-izbový byt priamo v centre mesta Senica. By
86,000 € 2048 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája všetko, po
249,900 € 51 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.