Skladový priestor/hala, ,Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 400 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj - 5i rodinný dom, ul. Ľ.Štúra, obec Jablonica, okr. Senica TOP

Reality Senica

Rodinný dom | Jablonická cesta | 190 m²

Ponúkame na predaj starší 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jablonica, okr. Senica. D

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Senica

79,500 € 418 €/m²

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

Na prenájom - komerčný priestor, ul. Stará Vajnorská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 300 m²

Ponúkame na prenájom unikátny priestor s výmerou 300 m², ul. Stará Vajnorská, Bratislava III.

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárie pri ceste do Pezinka na prenájom, Rybničná-Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54.35 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

724.35 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom komerčného priestoru 236 m² – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Objekt pre obchod | Agátová | 236 m²

Nebytový priestor vhodný na šport / showroom – 236 m², Dúbravka Bez provízie RK

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad na prenájom - ul. Kolmá, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kolmá | 313 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory so zázemím – Kolmá ulica, Petržalka, výborná dostupnosť

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,651 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj - pozemok, Koliba, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Kancelársky celok na prenájom - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Agátová | 150 m²

Ponúkame na prenájom nebytového priestoru – 150 m², Agátová ulica, Bratislava – Dúbrav

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Záhrada na predaj - Bratislava

Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu v ZO-Močiar s dobrou dostupnosťou autom aj MHD. Záhrada nie

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

23,000 € 64 €/m²

Moderný dom v pokojnom prostredí, Debeljak, Sukošan, 230 m², dom A

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V obci Sukošan, v časti Debeljak, sa nachádza moderný dvojdom s bazénom. Obytná ploch

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

600,000 € 2609 €/m²

Prenájom obchodno - skladových priestorov s administratívou spolu 970 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 460 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno-skladové priestory s administratívnou časťou, ktoré sa nachád

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7,695 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE kancelárske priestory na prenájom, 500m2 EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 536.6 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v renomovanej lokalite na Pri

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Administratívny celok 4 kancelárií 200m2, s terasou a parkovaním, Račianska ulica, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 201.4 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v polyfunkčnej budove na Račianskej ulici v Novom Mes

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Priestor vhodný na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním 394m2, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzajúce

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Showroom, predajňa, sklad Stará Vajnorská , Bratislava 3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 322.5 m²

Miestnosť sa nachádza na prízemí. Priestor sa dá využiť na skladovanie, predajňu, showroom a

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj, byt v mestskej vile, Vis

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj je byt na prvom poschodí modernej mestskej vily na nádhernej lokalite na ostrove V

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

285,795 € 4500 €/m²

Priestor 168m2 na vyvýšenom prízemí v blízkosti Klientskeho centra, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ruž

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Lukratívne obchodné priestory v Apollo NIVY, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestory v novom projekte Apollo NIVY, na Prievozskej ulici v Bratislave

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Administratívne priestory v renomovanej budove Tower 115, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 191 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v budove TOWER 115, na Pribinovej ulici, Bratisl

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v historickej budove centre Bratislavy na Grossligovej ulici, aj s parkovaním, 109,38 m2, 147m2 alebo 169,30 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 169.3 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory na Grösslingovej ulici v centre Starého mesta Br

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Historická budova na PREDAJ, Palisády, BA – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Palisády | 1,128 m²

Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínsk

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Historická budova na PREDAJ, Palisády, BA – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Palisády | 1,128 m²

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Historická budova na PREDAJ, Palisády, BA – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | Palisády | 1,128 m²

Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrín

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)