Predaj slnečnej záhrady, 330 m² – Agátová, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 330 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu nachádzajúcu sa v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Agátová,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

53,000 € 161 €/m²

Na prenájom zrekonštruovaná kancelária vo výmere 24,5 m² v Nitre

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Novozámocká | 24.5 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú kanceláriu vo výmere 24,5 m² na ulici Novozámocká, Nitra s

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

147 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov v top frekventovanej lokalite - Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 140 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor na 1. poschodí obchodného domu s výbornou do

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

815 m² obchodný priestor na prenájom v etablovanom obchodnom centre na Pestovateľskej ulici v Bratislave, napojenie na D1 smer Žilina

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 815 m²

Na prenájom exkluzívny obchodný priestor o veľkosti 815m2 so stropným chladením/vykurovaním v e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom - ul. Bajkalská, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 62 m2

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Skvelý 3izbovy byt s výhľadom na Karpaty na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 81 m²

Ponúkame Vám dispozične skvelý 3izbovy byt s upokojujúcim výhľadom na Karpaty, vo vnútornom krí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5556 €/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m2 na Popolnej ulici v Bratislave TOP

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 503 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m2 na Popolnej ulici v Bratislave – Rači,

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

330,000 € 656 €/m²

Vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Žltá | 13 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke. Ulica: Žltá, Slnečnice Rozloh

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

16,000 € 1231 €/m²

Priemyselná budova v areáli chemického závodu CHEMOLAK

Reality Smolenice

Priestor pre výrobu | Továrenská | 1,650 m²

Ponúkame na predaj priemyselnú budovu v areáli chemického závodu CHEMOLAK. Predmetom predaja j

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

258,000 € 156 €/m²

Skladový priestor/hala s kanceláriami, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladový priestor/hala, ,Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 400 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNE – stavebný pozemok 700m2, Zvončín TOP

Reality Zvončín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 700m2 v obci Zvončín. Iba 6 km z cent

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Zvončín

125,000 € 179 €/m²

Moderný dom v pokojnom prostredí, Debeljak, Sukošan, 230 m², dom A

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V obci Sukošan, v časti Debeljak, sa nachádza moderný dvojdom s bazénom. Obytná ploch

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

600,000 € 2609 €/m²

Novopostavený apartmán S6 s výhľadom na more, 63,27 m², Primošten

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V novostavbe so šiestimi bytovými jednotkami sa nachádza priestranný jednoizbový apartmán, k

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

232,000 € 3667 €/m²

Prenájom obchodno - skladových priestorov s administratívou spolu 970 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 460 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno-skladové priestory s administratívnou časťou, ktoré sa nachád

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7,695 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Polyfunkčná budova na predaj Bratislava 3, Staviteľská ulica

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Staviteľská | 1,474 m²

Reality Bratislava ponúka na predaj pekný a upravený zabehnutý areál s kancelárskymi, obchod

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Svetlý kancelársky celok, 330m2, Hurbanovo Námestie/Obchodná, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hurbanovo námestie | 330 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, na rohu Obchodnej ulice a Hurbanovho námestia, o

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Prenájom výrobných a skladových hál od 1000 m2 Holíč

Reality Holíč

Priestor pre výrobu | 1,000 m²

Budova sa nachádza v meste Hodonín, len 5min. k pripojeniu na diaľnicu BA -Brno. Celk

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Holíč

5.6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Holiday Inn Bajkalská - Priestory vhodné na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním, BAII, 394m2

Reality Bratislava-Ružinov