Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 700 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom administratívne priestory - Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Kopčianska | 240 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v obchodno skladovom areále.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

9.92 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Budatínska | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto na adrese Budatínska 20, Bratislava – Petrža

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

18,500 € 18500 €/m²

Byt na predaj - ul. Pluhová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4146 €/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom - ul. Bajkalská, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 62 m2

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

Obchodný priestor 250m2 s možnosťou rozšírenia na 350m2, Obchodná-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Obchodnej v Starom Meste, Bratislava I. Priestor sa

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Byt na predaj - ul. Fedákova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj 2izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke. Rozloha bytu je 53 m2. Nach

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 4151 €/m²

Vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Žltá | 13 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Petržalke. Ulica: Žltá, Slnečnice Rozloh

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

16,000 € 1231 €/m²

Skladový priestor/hala, ,Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 400 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj - 5i rodinný dom, ul. Ľ.Štúra, obec Jablonica, okr. Senica TOP

Reality Senica

Rodinný dom | Jablonická cesta | 190 m²

Ponúkame na predaj starší 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jablonica, okr. Senica. D

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Senica

79,500 € 418 €/m²

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

Na prenájom - komerčný priestor, ul. Stará Vajnorská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 300 m²

Ponúkame na prenájom unikátny priestor s výmerou 300 m², ul. Stará Vajnorská, Bratislava III.

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárie pri ceste do Pezinka na prenájom, Rybničná-Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54.35 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

724.35 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom komerčného priestoru 236 m² – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Objekt pre obchod | Agátová | 236 m²

Nebytový priestor vhodný na šport / showroom – 236 m², Dúbravka Bez provízie RK

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad na prenájom - ul. Kolmá, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kolmá | 313 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory so zázemím – Kolmá ulica, Petržalka, výborná dostupnosť

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,651 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj - pozemok, Koliba, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Kancelársky celok na prenájom - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Agátová | 150 m²

Ponúkame na prenájom nebytového priestoru – 150 m², Agátová ulica, Bratislava – Dúbrav

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Záhrada na predaj - Bratislava

Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu v ZO-Močiar s dobrou dostupnosťou autom aj MHD. Záhrada nie

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

23,000 € 64 €/m²

Moderný dom v pokojnom prostredí, Debeljak, Sukošan, 230 m², dom A

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V obci Sukošan, v časti Debeljak, sa nachádza moderný dvojdom s bazénom. Obytná ploch

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

600,000 € 2609 €/m²

Prenájom obchodno - skladových priestorov s administratívou spolu 970 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 460 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno-skladové priestory s administratívnou časťou, ktoré sa nachád

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7,695 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE kancelárske priestory na prenájom, 500m2 EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 536.6 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v renomovanej lokalite na Pri

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Administratívny celok 4 kancelárií 200m2, s terasou a parkovaním, Račianska ulica, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 201.4 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v polyfunkčnej budove na Račianskej ulici v Novom Mes

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Priestor vhodný na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním 394m2, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzajúce

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac