Pozemok na prenájom - 705 m2 - na skladovanie - v južnej časti mesta

Reality Košice-Juh

Priemyselná zóna | AD | 705 m²

Ponúkame na prenájom oplotený pozemok, s výmerou : 705 m2, situovaný v južnej časti mesta, s

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Juh

1,527 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Pozemok v záhradkárskej lokalite, 960 m2; Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Rekreačný pozemok | Pánska pastva | 0 m²

Realitná kancelária Mačičák a spol. vám dáva do pozornosti pozemok za zaujímavú cenu v záhradká

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

19,900 €

Rovinatý pozemok pre výstavbu rodinného domu - Barca, Košice

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Abovská 79 | 481 m²

Realitná kancelária PROXIMITY REAL ponúka na predaj rovinatý a oplotený pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

255,990 € 532 €/m²

Výnimočný pozemok pri Ružíne s rozlohou až 3455 m²

Reality Malá Lodina

Iný stavebný pozemok | Ružín | 0 m²

Proximity real ponúka na predaj pozemok s výmerou 3 455 m² v obľúbenej rekreačnej lokalite Ruží

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lodina

85,000 €

POZEMOK v centre mesta Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vrátna | 600 m²

Proximity real Vám ponúka na predaj EXKLUZÍVNY INVESTIČNÝ pozemok v HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Staré Mesto

450,000 € 750 €/m²

Na predaj investičné pozemky v obci Paňovce

Reality Paňovce

Rekreačný pozemok | - | 544 m²

Investujte do budúcnosti – krásne pozemky v Paňovciach! 🌿 Proximityreal ponúka na predaj inves

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Paňovce

38,000 € 70 €/m²

Stavebný Pozemok č.2, 747 m2, Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | - | 747 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Nová P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

114,200 € 153 €/m²

Predám pozemok v obci ČIŽATICE

Reality Čižatice

Pozemok pre rodinné domy | - | 969 m²

Ing. Petra Mrukviová z FINIX REAL vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 969 m² (cca

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čižatice

123,990 € 128 €/m²

Stavebný pozemok v priemyselnej zóne

Reality Košice-Barca

Komerčná zóna | Barčianska | 5,600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne - vhodný na výstavbu haly a pod., Polo

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

110 €/m2 110 €/m2

Pozemok v Košiciach 763 m² (Južné Mesto) – voda, kanalizácia, elektrina

Reality Košice-Juh

Záhrada | Jarmočná | 763 m²

Proximity Real ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok o celkovej výmere 763 m² v katastrál

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

40,000 € 52 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj – slnečný stavebný pozemok v lokalite Košice – Myslava (714 m²)

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslavská | 714 m²

Proximity real vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s celkovou výmerou 714 m², nach

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

189,990 € 266 €/m²

Slnečný pozemok 600 m2 v starej časti Barci

Reality Košice-Barca

Pozemok pre bytovú výstavbu | ub | 600 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok, v tichej a kľudnej lokalite, mino hlavného ces

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

244,500 € 408 €/m²

Záhrada v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhrada | - | 639 m²

Proximityreal ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj záhradu s rozlohou 639 m² v osobnom vlast

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Hutka

36,990 € 58 €/m²

Pozemok v HISTORICKOM CENTRE Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Timonova | 600 m²

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Staré Mesto

450,000 € 750 €/m²

Predaj: Vinica s pozemkom 2 646m² – Hrušov, úpätie Silickej planiny

Reality Hrušov

Vinica, chmelnica | Hrušov | 2,646 m²

Na predaj: Vinica s pozemkom 2 646 m² – Hrušov, úpätie Silickej planiny Hľadáte pokojné miesto

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

37,500 € 14 €/m²

Pozemok, záhrada Vyšná Hutka - 928m2

Reality Vyšná Hutka

Záhrada | - | 928 m²

Proximityreal Vám ponúka na predaj pozemok v obľúbenej záhradkarskej oblasti, v tichom prostred

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

23,990 € 26 €/m²

Pozemok na výstavbu Haly, 14 km od Košíc

Reality Košice-Juh

Priemyselná zóna | - | 25,000 m²

Peter Zakuťanský z Realitnej kancelárie AURUM Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok určený na

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

355,000 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre výstavbu Haly, 14 km od Košíc

Reality Cestice

Iný stavebný pozemok | - | 25,000 m²

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Cestice

355,000 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný Pozemok 2381 m2 Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,381 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

349,000 € 147 €/m²

Pozemok pri vodnej nádrži Ružín, 169 m2; 90 m od brehu

Reality Margecany

Rekreačný pozemok | 169 m²

Hľadáte menší pozemok v peknej lokalite blízko vody za neveľký peniaz? Potom neprehliadnite naš

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

10,000 € 59 €/m²

Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na Zemplínsku Šíravu - rekreačná oblasť Lúč

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Lúč | 669 m²

Hľadáte pokojné miesto na výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu s nádherným výhľadom n

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

59,000 € 88 €/m²

Stavebný Pozemok č.1, 762 m2, Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | - | 762 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

121,158 € 159 €/m²

Investičný pozemok 6000 m2 - vo Veľkej Ide

Reality Veľká Ida

Komerčná zóna | Velka Ida | 6,000 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s výmerou takmer 6000 m2. Pozemok je rovinatý, situovaný

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

9 €/m2 9 €/m2

Stavebný Pozemok č.3, 869 m2, Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | - | 869 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

116,084 € 134 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie