Chata - Povina

Reality Povina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 48 m²

Predstavte si miesto, kde rána začínajú šumom lesa, vzduch vonia drevom a čas plynie pomalšie.

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Povina

78,000 € 1625 €/m²

Predaj, investičný/rekreačný pozemok Nesluša, Kysucké Nové Mesto

Reality Nesluša

Pozemok pre rodinné domy | nesluša | 2,458 m²

Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v obci Nesluša pri Kysuckom Novom

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nesluša

49,160 € 20 €/m²

Bývanie nad mestom: Exkluzívne novostavby 4 izb.rod.domov, typ bungalov v mestskej časti - Budatínská Lehota

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

BÝVANIE NAD MESTOM: 4 exkluzívne novostavby s panoramatickým výhľadom - Domy bez kompromisov !

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

275,000 € 2500 €/m²

Na predaj rodinný dom s bazénom v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | - | 260 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite Kysuckého Nového Mesta. Nehn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

379,000 € 1458 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Jesenského | 69 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, čiastočne zariadený 3-izbový byt na Jesenského uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Exkluzívny prenájom | Reprezentatívne kancelárske priestory | Nábrežná ulica | Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežná | 103 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory na Nábrežnej ulici v meste Kysucké N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Kysucké Nové Mesto

Info v RK

TOKA - NA PREDAJ - Krásny stavebný pozemok Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Snežnica v blízkosti Žiliny a Kysuckého Nového Mesta. Atrak

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Snežnica

Info v RK

Rodinný dom - Predaj pozemku s výstavbou RD, Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s projektom výstavby rodinného domu v obci Kysucký Lieskove

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

Cena dohodou

SKOLAUDOVANÁ MUROVANÁ CHATA S ODKÚPENÝM POZEMKOM, POVINA, VÝMERA 523m², VÝHRADNE V TUREALITY

Reality Povina

Záhradná chatka | 523 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/WQUSPjugGxE TUreality ponúka vo výhra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Povina

96,990 € 185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný Rodinný dom v Obci Kysucký Lieskovec.

Reality Kysucký Lieskovec

Administratívny objekt | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v Obci Kysucký Lieskovec. Tento dom ponúka flexibilné rieše

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Objekty na predaj Kysucký Lieskovec

249,000 € 1245 €/m²

EXKLUZÍVNE Pozemok, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 380 m²

Vo výhradnej spolupráci Vám ponúkame na predaj krásny pozemok v obci Kysucké Nové Mesto. Pozem

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

39,900 € 105 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC RUDINA, 539m2

Reality Rudina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 539 m²

EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 539m2 s v tichej lokalit

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Rudina

138 €/m2 138 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC RUDINA, 645m2

Reality Rudina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 645 m²

EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rudina o celkovej výmere 645m². P

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Rudina

118 €/m2 118 €/m2

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kysucký Lieskovec na pozemku o výmere cca 850m2

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | 850 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

229,990 € 271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2-izbového bytu s terasou Žilina

Reality Rudinka

2 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

LETNÝ HIT NA PRENÁJOM – SLNEČNÝ 2-IZBOVÝ BYT S OBROVSKOU TERASOU LEN 2 parkovacie miesta |

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 03.06.2025
Byty na prenájom Rudinka

Info v RK

ENVIRE Investičné pozemky na výstavbu

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 744 m²

ENVIRE ponúka na predaj rozľahlé slnečné pozemky na výstavbu rodinných domov • Tichá lokalita

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Povina

100 €/m2 100 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23120)
Upresniť hľadanie