EXKLUZÍVNE! Výrobno - skladový priestor v priemyselnom parku, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Priestor pre sklad | Športová | 4,154 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám na predaj ponúkame výrobno - skladový priestor v Kysuckom Novom Mes

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Predaj slnečného, stavebného pozemku, Povina, Cena: 23.065€

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám Exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 2.005m2 v obci Povina. Pozemok sa

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Povina

23,065 €

Prenájom spevnených plôch

Reality Kysucké Nové Mesto

Spevnené plochy | Horná Skotňa | 2,400 m²

V priemyselnom areáli DREVODOMY Slovakia s.r.o v Kysuckom Novom Meste prenajmeme Spevnené ploc

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Prenájom výrobných priestorov

Reality Kysucké Nové Mesto

Priestor pre výrobu | Horná Skotňa | 1,000 m²

V priemyselnom areáli DREVODOMY Slovakia s.r.o v Kysuckom Novom Meste prenajmeme Výrobné priest

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Prenájom skladových priestorov a spevnených plôch

Reality Kysucké Nové Mesto

Skladový objekt | 2,400 m²

V priemyselnom areáli DREVODOMY Slovakia s.r.o v Kysuckom Novom Meste prenajmeme Skladové/výrob

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Prenájom skladových priestorov

Reality Kysucké Nové Mesto

Priestor pre sklad | Horná Skotňa | 1,000 m²

V priemyselnom areáli DREVODOMY Slovakia s.r.o v Kysuckom Novom Meste prenajmeme Skladové pries

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Polyfunkčný objekt na predaj Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Neslušská cesta | 1,020 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt, postavený na rovinatom pozemku 2428m2, na ulici Neslušsk

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Objekty na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné priestory Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Objekt pre obchod | Námestie Slobody | 50 m²

Obchodné a kancelárske priestory na prenájom – centrum Kysuckého Nového Mesta Výborná lokalita

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Kysucké Nové Mesto

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Pozemok pre rodinné domy | kysucký lieskovec | 819 m²

Unikátna Príležitosť: Stavebný Pozemok v Kysuckom Lieskovci s prístupom a inžinierskymi sieťami

Publikované: 01.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kysucký Lieskovec

59,900 € 73 €/m²

Nový 3i byt v blízkosti centra

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 66.26 m²

Bývanie v blízkosti centra. Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom a garážou

Reality Nesluša

Rodinný dom | Nesluša | 361.4 m²

LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom len 3 km od Kysuckého No

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nesluša

299,900 € 830 €/m²

TOKA - PREDANÉ - Skvelá lokalita - 2 izbový byt KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Clementisova | 69.41 m²

PREDANÉ Na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný vo skvelej a pokojnej časti Kysuckého Nov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

Info v RK

Zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v Nesluši

Reality Nesluša

Rodinný dom | Nezadaná | 211 m²

Ponúkame na predaj kompletne a vkusne zrekonštruovaný dvojpodlažný murovaný rodinný dom nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nesluša

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

TEMPO KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

Obchodné priestory | Belanského | 542 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na I. poschodí v TEMPE Kysucké Nové Mesto. Jedná s

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Objekt pre obchod | Nezadaná | 520 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt + pozemok v Hornom Vadičove, katastrálne územie Prostredný Vadičo

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na predaj Horný Vadičov

Cena dohodou

Dolný Vadičov

Reality Dolný Vadičov

Obchodné priestory | Nezadaná | 190 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory pri predajni potravín COOP Jednota Dolný Vadičov.

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Dolný Vadičov

Cena dohodou

Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Obchodné priestory | Nezadaná | 155 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na prízemí v Hornom Vadičove, katastrálne územie Pr

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Horný Vadičov

Cena dohodou

Rudina

Reality Rudina

Obchodné priestory | Nezadaná | 276 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné/kancelárske priestory – celé poschodie 276m2 nad supermarketo

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Rudina

Cena dohodou

Stavebný pozemok na predaj - Ochodnica

Reality Ochodnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 764 m²

Ponúkame stavebný pozemok pre váš nový rodinný dom v obci Ochodnica! Poloha: Nachádza sa v obc

Publikované: 08.05.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Ochodnica

60,000 € 79 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - INVESTIČNÝ POZEMOK V RADOLI, 796m2

Reality Radoľa

Rekreačný pozemok | 0 m²

TUreality ponúka na predaj rekreačný, slnečný pozemok v Radoli 796m2. Pozemok sa nachádza v zas

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Radoľa

32,000 €

Kancelárske a obchodné priestory Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Kancelárske a obchodné priestory v Kysuckom Novom Meste. - voľný priestor: 50 m2 LOKALITA - vy

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Kysucké Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

NA PREDAJ, Investičný pozemok - Rudina

Reality Rudina

Rekreačný pozemok | 1,400 m²

Ponúkame na predaj nádherný investičný pozemok s rozlohou približne 1400 m², situovaný v obci R

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Rudina

33,600 € 24 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom 1005m2 v Obci Povina

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 1,005 m²

Na predaj pozemok v obci Povina s krásnymi panoramatickými výhľadmi. Pozemok sa nachádza na pol

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Povina

49,900 € 50 €/m²

Na predaj - Pozemok vhodný pre rodinný dom o výmere 600m2 - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

Ponúkame na predaj vhodný pozemok určený pre rodinný dom o výmere 600 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

79,000 € 130 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23117)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie