Na predaj garáž v Trenčíne na ulici Halalovka

Reality Trenčín

Garáž | - | 18 m²

Moderný maklér ponúka na predaj garáž v Trenčíne. Nachádza sa na sídlisku Juh na ulici Halalovk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na predaj garáž na sídlisku Juh v Trenčíne

Reality Trenčín

Garáž | - | 19 m²

Moderný maklér ponúka na predaj garáž v Trenčíne. Garáž je predávaná úplne vyprataná a priprave

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

35,900 € 1889 €/m²

Na prenájom exluzívne skladovacie priestory v Trenčíne

Reality Trenčín

Skladový objekt | Zlatovská | 750 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom exkluzívne komerčné a prevádzkové priestory v Trenčíne, na ul

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Rybárska | 15 m²

Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín NA PREDAJ | Garáž na Rybárskej ul. v Trenčíne Spol. Z

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Objekty na predaj Trenčín

29,500 € 1967 €/m²

TOP PONUKA I NA PRENÁJOM I VYKUROVANÉ SKLADOVÉ PRIESTORY I AREÁL PIMA I TRENČÍN

Reality Trenčín

Skladový objekt | Nezadaná | 1,445 m²

Ak hľadáte reprezentatívne, bezpečné a dokonale prístupné skladové priestory, ste na správnom m

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Objekty na prenájom Trenčín

6.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

LEGEND - 3D - Polyfunkčná budova Melčice, 343 m2, obchod plus 2 byty, pozemok 1281 m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 343 m²

*** TOP INVESTÍCIA, VÝBORNÁ LOKALITA PRI CENTRE, PARKOVISKO, OBCHOD A 2 ZARIADENÉ BYTY *** ***

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Trenčín

385,000 € 1122 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priemyselný areál-13 516 m²,Trenčín-časť Záblatie

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | - | 858 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly priemyselný areál o výmere 13 516 m² v

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,112,900 € 1297 €/m²

NA PREDAJ Budova centrum Trenčín 1 269 m² parkovací dom/byty

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Nám.Sv.Anny | 1,269 m²

💎 Investičná príležitosť v širšom centre Trenčína s obrovským developerským potenciálom!

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

820,000 € 646 €/m²

Exkluzívna Investičná Príležitosť v Srdci Mesta!

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Trenčín | 0 m²

Máte víziu? Hľadáte nehnuteľnosť s obrovským potenciálom pre bývanie aj podnikanie? Predstavuje

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 20.05.2025
Objekty na predaj Trenčín

1,000,000 €

BartanusReality - Na predaj lukratívna komerčná budova vhodná pre investičný zámer, priamo v centre Trenčína, ulica Hviezdoslavova 10.

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 250 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj lukratívnu komerčnú budovu vhodnú pre investičný zá

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

340,000 € 1160 €/m²

Kancelária na prenájom, 20 m2

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Šoltésovej | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom peknú, svetlú, priestrannú kanceláriu v Trenčíne, časť Sihoť, ulica Š

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Trenčín

199 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | Obchodný priestor - reštaurácia na prenájom, 182m2, Trenčín

Reality Trenčín

Reštaurácia | Štúrovo námestie | 182 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom reštauračný / obchodný priestor s rozlohou 182m2 v priamom

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | GARÁŽ v radovej zástavbe, ul. Kubranská | Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Kubranská | 19 m²

RADO Reality ponúka na predaj GARÁŽ o výmere 19 m² na ulici Kubranská v Trenčíne, za ubytovňou

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

28,900 € 1521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Administratívna budova "Konštrukta", Trenčín

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | K výstavisku | 7,716 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočnú administratívnu budovu "Konštrukta - Tire Te

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

AVENUE | obchodný priestor v novostavbe, Trenčín.

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Halalovka | 134.1 m²

[b]Na predaj obchodný priestor v novostavbe,[/b] Priestor veľkosti 134,10 m2, je súčasťou novos

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

185,000 € 1380 €/m²

Kúpim garáž v lokalite Pod Sokolice v Trenčíne

Reality Trenčín

Garáž | Pod Sokolice | 0 m²

Kúpim garáž, prípadne parkovacie miesto v Trenčíne, v lokalite Pod Sokolice (v blízkosti bytové

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na kúpa Trenčín

Cena dohodou

Na prenájom: Nebytový Priestor 37 m2 v centre Trenčína

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Soblahovská | 37 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor (37 m2) na prvom poschodí v lukratívnej časti centra mes

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom: Garáž na ul. Generála Svobodu v Trenčíne - Juh II

Reality Trenčín

Garáž | Generála Svobodu | 16 m²

Ponúkame na prenájom Garáž 16 m2 na ul. Generála Svobodu v Trenčíne časť Juh II. Vnútorné roz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

85 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom: Priestory Trenčín - Súvoz

Reality Trenčín

Skladový objekt | Súvoz | 370 m²

Ponúkame na prenájom priestory rôznej metráže (2x priestor s rolovacou bránou, 2x kancelária, p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Na predaj garáž v Trenčíne – širšie centrum

Reality Trenčín

Garáž | Trenčín | 16 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú garáž v atraktívnej lokalite širšieho centra Trenčína. Garáž má v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

32,500 € 2031 €/m²

Na predaj garáž vo vyhľadávanej lokalite

Reality Trenčín

Garáž | Trenčín | 12 m²

Ponúkame na predaj garáž , nachádzajúcu sa vo výbornej a vyhľadávanej lokalite s kompletnou obč

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

24,990 € 2083 €/m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Pred poľom v Trenčíne.

Reality Trenčín

Garáž | Pred poľom | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Pred poľom v Trenčíne. Garáž má výmeru 19 m2.

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Objekty na predaj Trenčín

39,990 €

člen NARKS

3D+Youtube video! Nájomný dom určený na bývanie a podnikanie na predaj v TN - na križovatke ulíc Električná a K dolnej stanici.

Reality Trenčín

Nájomný dom | Električná | 345.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na nájomnýj dom (polyfunkčný objekt) v Trenčíne. 3D: https://my.matter

Publikované: 01.11.2023 Aktualizované: 17.09.2025
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame vám na predaj garáž v Trenčíne na ulici Mateja Bela

Reality Trenčín

Garáž | Mateja Bela | 0 m²

Predám garáž v Trenčíne na sídlisku Juh. Garáž sa nachádza na ulici Mateja Bela v komp

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 15.01.2025
Objekty na predaj Trenčín

27,990 €

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Upresniť hľadanie