Na predaj kompletne zrekonštruovaná garáž v Trenčíne – ul. Bezručova

Reality Trenčín

Garáž | Bezručova | 19 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ Vám ponúka na predaj nadštandardnú murovanú garáž po čerst

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

31,000 € 1632 €/m²

OSEM DRÁHOVÁ HALA BOWLINGU A KOLKÁRNE - NOVOSTAVBA, TRENČÍN

Reality Trenčín

Iný objekt | Bavlnárska | 1,270 m²

KL financie a reality vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúka na predaj Zariadeni

Publikované: 05.12.2023 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na predaj budovy a pozemky v k. ú. Záblatie, Trenčín

Reality Trenčín

Iný objekt | Zlatovská | 2,000 m²

Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovy a pozemky v obci Trenčín, Zlatovská 428, 91101 T

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,119,424.9 € 560 €/m²

Garaž na predaj - Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | 20 m²

TUreality ponúka na predaj garáž o výmere 20 m² v lokalite Noviny. Garáž je ideálna na parkova

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

29,999 € 1500 €/m²

Zaparkuj V Pohode - Prenájom Parkovacích Miest ✨

Reality Trenčín

Garáž | K dolnej stanici | 20 m²

Potrebujete pohodlné parkovanie v centre Trenčína? Máme pre vás riešenie! Ponúkame na prenájom

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na predaj Garaž - Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | 16 m²

TUreality ponúka na predaj garáž o výmere 16 m², ktorá predstavuje ideálne riešenie pre parkova

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

27,000 € 1688 €/m²

TOP LOKALITA - Garáž na predaj - Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Inovecká | 19 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj garáž vo výbornej lokalite na Ulici Inovecká

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

31,500 € 1658 €/m²

Reprezentatívne kancelárie 80 m² s parkovaním, Opatová

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Horeblatie | 80 m²

Na prenájom kompletne pripravené kancelárske priestory o výmere 80 m², vhodné pre menšiu firmu

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

POLYFUNKČNÝ OBJEKT S 3-BYTMI, OKOLIE TRENČÍNA S VÝMEROU POZEMKU 400M2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | 400 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s 3- bytmi v Trenčíne. Objekt sa nachádza na poze

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

210,090 € 525 €/m²

REZERVOVANÉ | Obchodný priestor | Sihoť- Trenčín | 88m² | 2 parkovacie miesta

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | 88 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor v zabehnutej

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

177,000 € 2011 €/m²

Predám garáž v TN Bezručová ulica o rozmere 19m2

Reality Trenčín

Garáž | 19 m²

TUreality ponúka na predaj murovanú garáž Lokalita: Bezručova Výmera: 19 m² Vhodná na vlastn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

25,990 € 1368 €/m²

Predám murovanú garáž v TN o výmere 19m2.

Reality Trenčín

Garáž | 19 m²

TUreality ponúka na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe o výmere 19m2. Lokalita: Bezručov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

35,000 € 1842 €/m²

Moderná budova v centre Trenčína: 2 polyfunkcie a 2 veľké byty s výhľadom na hrad

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Hviezdoslavova | 348 m²

Nehnuteľnosť na Hviezdoslavovej 8A predstavuje v historickom jadre Trenčína výnimočnú technickú

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Polyfunkčná budova – Trenčín, Zlatovce - Bratislavská ul.

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | 2,917 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočnú polyfunkčnú budovu v atraktívnej časti Trenčín – Zlatovce,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

Nebytové priestory v polyfunkčnom objekte SEKO&DAPA súp. č. 6972 na ul. Legionárska v obci Trenčín, okres Trenčín

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Legionárska | 4,002.77 m²

UPOZORNENIE: Termín konania dražby: 06.05.2026, 10:00 Miesto konania dražby: sídlo dražobníka

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na dražba Trenčín

1,250,000 € 312 €/m²

Na predaj garáž v Trenčíne

Reality Trenčín

Garáž | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v Trenčíne v centre mesta. Plocha: pozemku 20m2. V garáži je elekt

Publikované: 21.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

43,000 €

Predám garáž v Trenčíne

Reality Trenčín

Garáž | Horný Šianec | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž v Trenčíne v centre mesta. Má elektrinu aj montážnu jamu aj miestnosť

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

43,000 € 2263 €/m²

Skladová plocha Trenčín - 7.621,50 m2

Reality Trenčín

Skladový objekt | Trenčin | 7.621 m²

Priestor bude k dispozícii od 1.4.2024. K dispozícii kompletná infraštruktúra vrátane el., pl

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

4.9 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj polyfunkčný dom v centre Trenčína – Palackého ulica

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Palackého | 440 m²

V samotnom historickom centre mesta Trenčín, na vyhľadávanej Palackého ulici, ponúkame na preda

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,000,000 € 2273 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie