Na predaj polyfunkčná budova v Trenčíne Pod Sokolicami s dostatkom parkovacích miest

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Pod Sokolice | 2,099 m²

NEWHOUSE Vám ponúka exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt s roziahlymi pozemkami o

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 02.10.2025
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom výrobných priestorov, nadštandartný technický štandard pre výrobu od 2 500 do 8 000 m2, Trenčín

Reality Trenčín

Skladový objekt | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom výrobnú halu v Trenčíne, ktorá sa nachádza v modernom priemyselnom parku.

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Prenájom výrobno-skladových priestorov v Trenčíne od 3 000 do 15 000 m2, dodanie haly do konca roka 2024

Reality Trenčín

Skladový objekt | Cintorínska | 4,000 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu, ktorá sa nachádza pri Trenčíne. Priestory parku sú vhodné p

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Cena dohodou

BOSEN | Pozemok vhodný na podnikateľký účel- Bratislavská TN

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Bratislavská | 103 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1319 m² na ulici Br

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom kancelárií | Trenčín | 20 – 40 m² | ALL-INCLUSIVE cena

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Soblahovská | 20 m²

Hľadáte kanceláriu bez skrytých nákladov a s výbornou dostupnosťou? Ponúkame moderné kancelársk

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Trenčín

8.63 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garáž - samostatná - Šafárikova Trenčín - JUH II

Reality Trenčín

Garáž | Šafárikova | 17 m²

Predáme výhradne u nás samostatne stojacu garáž v radovej zástavbe na Šafárikovej ul. v Trenčín

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Trenčín

33,000 € 1941 €/m²

Objekt na podnikanie - dvojgaráž, sklad, kancelárie

Reality Trenčín

Iný objekt | Dolné Pažite | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj prevádzkový objekt na ulici Dolné Pažite v Trenčíne. Jedná sa o samostat

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Trenčín

99,900 € 833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Historická budova DOM OBUVI – TOP poloha na Mierovom námestí, Trenčín

Reality Trenčín

Historický objekt | Mierové nám. | 1,000 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Druh nehnuteľnosti: polyfunkčný objekt / historická budova Trenčín Stav: n

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BartanusReality - Na prenájom kancelárie v centre Trenčína , ul. Námestie sv. Anny 21 budova ATRIUM

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Námestie sv. Anny 21 | 41 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie č. 116 ( 17,27m2) a 117 (23,75m2). - klimatizácia - príležitost

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor o rozlohe 150 m2 na sídlisku Juh v Trenčíne.

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Halalovka | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor o rozlohe 150 m2 na sídlisku Juh v Trenčíne. Priesto

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Objekty na prenájom Trenčín

1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! Garáž 21m2 s vlastnou elektrinou a bonusovým príjmom TN-Juh

Reality Trenčín

Garáž | Gen. Svobodu | 21 m²

TK Reality ponúka na predaj priestrannú, suchú garáž v osobnom vlastníctve v Trenčíne na ulici

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

51,000 € 2429 €/m²

Polyfunkčný bytový dom v centre Trenčína

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | 1,100 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt vo výbornej a mimoriadne vyhľadávanej lokalite s

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,100,000 € 1000 €/m²

POLYFUNKČNÁ BUDOVA V CENTRE TRENČÍNA

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | 792 m²

TUreality ponúka na predaj významnú polyfunkčnú budovu v bezprostrednej blízkosti centra mesta

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

CREDA | predaj areál s halami, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčín

Prevádzkový areál | 3,200 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok s jestvujúcimi priemyselnými objektami. Pozemky s

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

CREDA | predaj budova so 4 bytovými jednotkami, Trenčín

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 930 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj budovu na námestí sv. Anny v krajskom meste Trenčín. Budo

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,100,000 € 1183 €/m²

Na predaj garáž, Trenčín, ul. Liptovská

Reality Trenčín

Garáž | Liptovská | 18 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ ponúka na predaj garáž o výmere 18 m² na ulici Liptovská

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

38,000 € 2111 €/m²

Objekt na prenájom v širšom centre Trenčína

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Gen. M. R. Štefánika | 3,245 m²

Ponúkame na prenájom objekt v k.ú. Trenčín, v širšom centre mesta o celkovej výmere 3245 m2 s

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Info v RK

Výrobná hala na prenájom v Trenčíne

Reality Trenčín

Výrobný objekt | Železničná | 0 m²

Ponúkame na prenájom prevádzkovo/výrobnú 4. podlažnú budovu + suterén po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na prenájom Trenčín

Info v RK

DIRECTREAL|Flexibilný priestor v administratívnej budove

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Jilemnického | 250 m²

Directreal Pro - Ponúkame na prenájom flexibilný nebytový priestor s rozlohou 250 m2 v adminis

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Komerčný priestor na prenajom v hoteli Magnus v Trenčíne

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Považská | 32.4 m²

Prenájom komerčného priestoru – Hotel Magnus, Trenčín (interiér hotela) Ponúkame na prenájom a

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Info v RK

Komerčný priestor v hoteli Magnus na prenájom

Reality Trenčín

Iný objekt | Považská | 41.3 m²

Prenájom komerčného priestoru – Hotel Magnus, Trenčín Ponúkame na prenájom atraktívny komerčný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Info v RK

Dražba súboru bytov a nebytových priestorov

Reality Trenčín

Apartmánový dom | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou dražby byty a nebytové priestory v bytovom komplexe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na dražba Trenčín

1,330,000 €

Dražba súboru bytov a nebytových priestorov

Reality Trenčín

Apartmánový dom | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,330,000 €

Predám garáž na Sihoti v Trenčíne.

Reality Trenčín

Garáž | 17 m²

TUreality ponúka na predaj garáž na Sihoti v Trenčíne o výmere 17m2. Garáž je suchá a nachádza

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

37,000 € 2176 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie