Garáž | - | 18 m²
Moderný maklér ponúka na predaj garáž v Trenčíne. Nachádza sa na sídlisku Juh na ulici Halalovk
Cena dohodou
Garáž | - | 19 m²
Moderný maklér ponúka na predaj garáž v Trenčíne. Garáž je predávaná úplne vyprataná a priprave
35,900 € 1889 €/m²
Skladový objekt | Zlatovská | 750 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom exkluzívne komerčné a prevádzkové priestory v Trenčíne, na ul
1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Garáž | Rybárska | 15 m²
Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín NA PREDAJ | Garáž na Rybárskej ul. v Trenčíne Spol. Z
29,500 € 1967 €/m²
Skladový objekt | Nezadaná | 1,445 m²
Ak hľadáte reprezentatívne, bezpečné a dokonale prístupné skladové priestory, ste na správnom m
6.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 343 m²
*** TOP INVESTÍCIA, VÝBORNÁ LOKALITA PRI CENTRE, PARKOVISKO, OBCHOD A 2 ZARIADENÉ BYTY *** ***
385,000 € 1122 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 858 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly priemyselný areál o výmere 13 516 m² v
1,112,900 € 1297 €/m²
Objekt pre obchod | Nám.Sv.Anny | 1,269 m²
💎 Investičná príležitosť v širšom centre Trenčína s obrovským developerským potenciálom!
820,000 € 646 €/m²
Polyfunkčný objekt | Trenčín | 0 m²
Máte víziu? Hľadáte nehnuteľnosť s obrovským potenciálom pre bývanie aj podnikanie? Predstavuje
1,000,000 €
Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 250 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj lukratívnu komerčnú budovu vhodnú pre investičný zá
340,000 € 1160 €/m²
Administratívny objekt | Šoltésovej | 20 m²
Ponúkame Vám na prenájom peknú, svetlú, priestrannú kanceláriu v Trenčíne, časť Sihoť, ulica Š
199 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Štúrovo námestie | 182 m²
RADO Reality Vám ponúka na prenájom reštauračný / obchodný priestor s rozlohou 182m2 v priamom
1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garáž | Kubranská | 19 m²
RADO Reality ponúka na predaj GARÁŽ o výmere 19 m² na ulici Kubranská v Trenčíne, za ubytovňou
28,900 € 1521 €/m²
Objekt pre obchod | K výstavisku | 7,716 m²
IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočnú administratívnu budovu "Konštrukta - Tire Te
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Halalovka | 134.1 m²
[b]Na predaj obchodný priestor v novostavbe,[/b] Priestor veľkosti 134,10 m2, je súčasťou novos
185,000 € 1380 €/m²
Garáž | Pod Sokolice | 0 m²
Kúpim garáž, prípadne parkovacie miesto v Trenčíne, v lokalite Pod Sokolice (v blízkosti bytové
Cena dohodou
Administratívny objekt | Soblahovská | 37 m²
Ponúkame na prenájom nebytový priestor (37 m2) na prvom poschodí v lukratívnej časti centra mes
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Generála Svobodu | 16 m²
Ponúkame na prenájom Garáž 16 m2 na ul. Generála Svobodu v Trenčíne časť Juh II. Vnútorné roz
85 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Súvoz | 370 m²
Ponúkame na prenájom priestory rôznej metráže (2x priestor s rolovacou bránou, 2x kancelária, p
Cena dohodou
Garáž | Trenčín | 16 m²
Ponúkame na predaj udržiavanú garáž v atraktívnej lokalite širšieho centra Trenčína. Garáž má v
32,500 € 2031 €/m²
Garáž | Trenčín | 12 m²
Ponúkame na predaj garáž , nachádzajúcu sa vo výbornej a vyhľadávanej lokalite s kompletnou obč
24,990 € 2083 €/m²
Garáž | Pred poľom | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Pred poľom v Trenčíne. Garáž má výmeru 19 m2.
39,990 €
Nájomný dom | Električná | 345.4 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na nájomnýj dom (polyfunkčný objekt) v Trenčíne. 3D: https://my.matter
Cena dohodou
Garáž | Mateja Bela | 0 m²
Predám garáž v Trenčíne na sídlisku Juh. Garáž sa nachádza na ulici Mateja Bela v komp
27,990 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.