Prenájom HALA - SKLADOVÉ PRIESTORY - POPRAD od 2500 m2 - 5000 m2

Reality Poprad

Priestor pre sklad | Východná | 4,950 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom: Skladové haly v Poprade - východ. Momentá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ-PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT POPRAD, juh-bl.Slnečnica 80 m2 2 balk

Reality Poprad

3 izbový byt | Novomeského | 80 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI– NO

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,000 € 2238 €/m²

člen NARKS

! ! ! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | Banícka | 52 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ b]AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponu

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov - POPRAD - centrum - 17 m2

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Nám.Sv.Egídia | 17 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom kancelárske priestory v budove Alfa priamo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestory na prenájom. Námestie POPRAD s výkladom 64m²

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie sv. Egidia | 64 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom lukratívne priestory v centre mesta. Priest

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | 58 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: predaj 5 izbový RD s garážou, Poprad - Spišská Sobota

Reality Poprad

Rodinný dom | Vagonárska | 113 m²

AstonReal ponúka na predaj 5 izbový, 2 podlažný, podpivničený rodinný dom s garážou v radovej z

Publikované: 02.06.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: Kancelárskych priestorov Poprad-západ

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

AstonReal ponúka v Poprade - západ, na prenájom kancelárske priestory. Nachádzajú sa v zrekonšt

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

143 €/m2/rok 143 €/m2/rok

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 54 m2, Poprad - Západ, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 54 m², Poprad - Komenského Vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta 1-izbový byt novostavbu POPRAD -Pallace Hill

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Sv.Egídia | 40 m²

AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

185,000 € 4625 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE–Moderný 3 izb. 91m2 byt v novost. s 2 balk.a garaž. státím

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 77.76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 3 izbový byt v NOVOS

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

279,000 € 3588 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM Priestory Poprad - Námestie Sv.Egídia - prízemie - 35 m2

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 35 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom priestory v budove Alfa priamo na námestí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

280 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 3 izbové byty s loggiou v novostavbe – bez čakania a nadštandardom v cene, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 73.27 m²

V priamom zastúpení developera vám prinášame na predaj posledné 3 izbové byty s loggiou, v mod

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

247,900 € 3383 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebné pozemky za najnižšiu cenu na m2, len pár minút od Popradu a s výhľadom na Tatry

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

V priamom zastúpení developera, ako realitná kancelária RealVEA.sk, predstavujeme jedinečnú prí

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Poprad

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj 1-izbový byt s vlastnou záhradkou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk vám ponúkame na predaj mod

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 3971 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Tatry – Poprad, Nový Juh

Reality Poprad

3 izbový byt | Novomeského | 70.43 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

174,900 € 2483 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave - Poprad, Nový Juh

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 51.38 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii pod Tatrami Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v t

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Poprad

129,900 € 2528 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbové byty s veľkorysou terasou v modernej novostavbe a nadštandardom v cene, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 88.09 m²

V priamom zastúpení developera vám prinášame na predaj posledné 3 izbové byty s veľkorysou ter

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Poprad

275,400 € 3126 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Vysoké Tatry – Karpatská Residence

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 73 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3-izbový byt v top lokalite Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Moyzesova | 62 m²

Pripravujeme pre Vás do ponuky výnimočný 3 izbový byt nachádzajúci sa v kompletne zrekonštruova

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,990 € 2822 €/m²

Lukratívny pozemok 11.000 m2 pre občiansku vybavenosť pri TESCO PP. Aj prenájom

Reality Poprad

Komerčná zóna | 11,213 m²

Predáme lukratívny stavebný pozemok s vysporiadaným prístupom v Poprade. Nachádza sa v obchodne

Publikované: 11.02.2010 Aktualizované: 21.03.2023
Pozemky na predaj Poprad

89 €/m2 89 €/m2

EXKLUZÍVNE! Predaj pozemkov v Poprade za Tescom na investíciu

Reality Poprad

Komerčná zóna | za Tescom | 4,711 m²

Ponúkame Vám na predaj päť pozemkov v Poprade za Tescom, smer Svit. Pozemky sú o rozlohe 121 m2

Publikované: 17.08.2017 Aktualizované: 22.09.2023
Pozemky na predaj Poprad

50 €/m2 50 €/m2

Kúpime pozemok na výstavbu v okolí Popradu

Reality Poprad

Komerčná zóna | Nezadaná | 0 m²

Kúpime pozemok vhodný na výstavbu o výmere 6000 m2 - 10000 m2 v Poprade a okolí do 20 km od Pop

Publikované: 11.02.2014 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

Cena dohodou

Na prenájom kancelárske priestory v Poprade - blízko centra

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 1. mája | 17.8 m²

Ponúkame Vám na prenájom flexibilné priestory využiteľné ako kancelárie, sklady, obchodné pries

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Poprad

244 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)