REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, okres Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Matejovce | 100 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

195,000 € 1950 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 50 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Ma

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2280 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 2 izbový byt s balkónom v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 50 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt s balkónom v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Mat

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

118,000 € 2360 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom 2.-izbový byt s balkónom v Poprade časť Západ ul. 29. Augusta

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 52 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom 2.-izbový byt s balkónom v Poprade časť Západ ul. 29. Au

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj investičných pozemkov v Poprade – Spišskej Sobote !

Reality Poprad

Pozemok pre bytovú výstavbu | Spišská Sobota | 1,901 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Pozemok v k. ú. Spišská Sobota Výmery : 9844 m2 , 5146 m2, 5472 m2 a 1901m2

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

Exkluzívne na predaj garáž v Poprade, časť sídlisk starý juh na ul. Ludvíka Svobodu

Reality Poprad

Garáž | Ludvíka Svobodu | 19 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisk starý juh na ul. Ludvíka Svo

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Poprad

32,000 € 1684 €/m²

REZERVÁCIA- Exkluzívna na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisku Nový juh, ul. Jesenná

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 76 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlis

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

150,000 € 1974 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisko Západ na ul. Jazzovej (pri hoteli Olympia

Reality Poprad

Garáž | Jazová | 19 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisko Západ na ul. Jazzovej (pri

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Poprad

30,000 € 1579 €/m²

REZERVOVANÁ - Exkluzívne na predaj garáž v Poprade, časť sídlisko Západ na (za novou bytovkou Ursus)

Reality Poprad

Garáž | Západ | 24 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisko Západ na (za novou bytovko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Poprad

32,500 € 1354 €/m²

Exkluzívne na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smetanovej, okres Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 54 m²

Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smet

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 2574 €/m²

Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová

Reality Poprad

Skladový objekt | Smetanova | 800 m²

Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová. SKLADOVÁ HALA –

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj veľký slnečný 3-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisku Nový juh, ul. Jesenná

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 76 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2039 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom obchodný priestor vhodný na podnikanie a prevádzku v centre mesta Poprad, ul. J. Curieho

Reality Poprad

Obchodné priestory | J. Curieho | 91 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3-5x miestnosť Úžitková plocha: 91 m2 WC, kupelňa. Poschodie: pr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka! Na predaj 2-izbové byty v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 48 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 10 bytov v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej. Nové

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2375 €/m²

Exkluzívne na predaj záhradu na ul. Ludvíka Svobodu v Poprade

Reality Poprad

Záhrada | Ludvíka Svobodu | 470 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj záhradu na ul. Ludvíka Svobodu v Poprade. Ponúkam na pred

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

29,000 € 62 €/m²

Predaj 4 stavebných pozemkov v obci Mlynica

Reality Poprad

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Na PREDAJ EXKLUZÍVNE ponúkame 4 stavebné pozemky (cena vrátane inžnierskych sietí), situované

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

169 €/m2

IBV Slnečná Mlynica - stavebné pozemky pre rodinné domy

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Číslo ponuky: 8466 - Na predaj Vám ponúkame STAVEBNÉ POZEMKY určené na výstavbu rodinných domov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

169 €/m2 169 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - RD - bungalov 4 izby - Poprad - Veľký Slavkov, 125 m2

Reality Poprad

Rodinný dom | Veľký Slavkov | 85 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : novostavbu RD - bungalov v blízkosti Popra

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poprad

306,000 € 3600 €/m²

člen NARKS

KÚPIM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V POPRADE,MATEJOVCE,VEĹKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Poprad | 0 m²

AstonReal - Súrne hľadám pre konkrétneho klienta, 2-izbový byt. Neprerobený, alebo čiastočne pr

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta - POPRAD-NOVÝ JUH - 2-izbový byt

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Poprade na Novom juhu - ulica nerozhoduje. Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Žakovce | 675 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Poprad - Žakovce

Reality Poprad

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne 2 izbový byt POPRAD Karpatská, s garaž. st., balkón, 58 m2

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 55 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 2 izbový byt v NOVOS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,000 € 3527 €/m²

člen NARKS

Prenájom HALA - SKLADOVÉ PRIESTORY - POPRAD od 2500 m2 - 5000 m2

Reality Poprad

Priestor pre sklad | Východná | 4,950 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom: Skladové haly v Poprade - východ. Momentá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie